Maroon

Poprzedni temat «» Następny temat
Polana za Wesołym Miasteczkiem
Autor Wiadomość
Joel Goran

Wysłany: 2014-12-14, 21:56   

- Oj Ty moja złośnico - zasmiałem sie i spojrzałem na nia
- Nie krzycz tak - popatrzyłem na nia lekko pochylając na bok głowe
- Tak to mój brat i był Twoim przyjacielem... Możemy o nim nie mówic, ale jest człowiekiem i popełnia błedy - pogładziłem jej policzek
- Ciebie też bym bronił Skarnie... To mój brat i rodziny raczej nie można sobie wybrać - wzruszyłem ramionami
Zaśmiałem sie
- Tak jasne, wywine taki numer i będe skreslony... Wole zachować Ci wiernośc, bo jak mówiłem skoki po kwiatkach mnie już nie bawia - uśmiechnałem sie do niej i pusciłem jej oczko
- Umiem sie zając Tobą tak by nikt nie usłyszał co z Tobą robie Kochan ie - pocałowałe jej szyje namietnie
- I wiem, że gdybym chciał poddałabyś sie pieszczoto tutaj - szepnałem jej do ucha przejechałem dłonią po jej udzie i zatrzymałem na spodniach na kroczu

Jess Mariano - 25 lat
(10.02.95) * Barman
dom || kom
Lucas Hood 34 lata
(25.10.86) * SoA
dom || kom
Ben Barnes - 23 lata
(20.08.97) * Student
dom || kom
Joel Goran - 33 lata
(04.01.87) * Gorgeous Man
dom || kom

Brooke Davis
Warrior Princess

Urodziny: 23
Wysłany: 2014-12-15, 17:29   

-nie chcę o nim rozmawiać , on żyje swoim życiem , a ja swoim -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-wiem , że rodziny się nie wybiera , ale ja nie chcę żebyś mi o nim mówi-założyłam rączki na jego szyjkę.
-Kyle nie wiesz , bo spałeś dopiero ze mną 2 razy i nie uważaj się za takiego znawcę mojego ciała , bo nie wiesz tego-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-chyba chciałeś powiedzieć gdybym ja chciała , nie masz nade mną takiej władzy -powiedziałam i zabrałam jego rękę z mojego krocza.

Brooke Davis 32 lat Adam Johnson 31 lat Madeleine McKlein 22 lat

Fashion Designer CoB (3.01) boxer and ex-drug dealer -V.I.P(15.11) Brave Angel & model (24.05)
tel szafa fb P. rel domTel Szafa Relacje fbtel szafa fb P. rel dom

Ryan Holder 32 lat Erica 'Alex' Durance 25 lat Tyler Gage 25 lat
Firefighter (05.01) Journalist (13.11) Sexy Dancer & Father (10.03)
tel szafa fb P. rel domtel szafa fb P.rel domtel szafa fb P. rel dom

Danielle 'Dani' Hernández 19 lat Sebastian Johnson 24 lata Vanessa de la Cruz 24 lat
Student of dietetics & Blogger[22.01] Personal Trainer (11.10) Actress & Princess Mayans(15.06)
tel szafa fb P. rel domtel szafa fb P. rel domtel szafa fb P. rel dom

Joel Goran

Wysłany: 2014-12-16, 20:19   

- Jasne mój brat jest tematem tabu póki tego nie zmienisz - powiedziałem i pocałowałem ję a potem jak już tam zabrała moją rękę z krocza wstałem i wyciągnałem do niej reke by wstała
- Chodźmy na t ekolejkę górską, na diabelski młyn i do domu na przytulanki - puściłem jej oczko i jak wstała to wziałem z ziemi swoją kurtke, otrzepałem i załozyłem na siebie
- Byłoby miło gdybyś teraz troche chciała, bo Twój facet odrobinę zmarzł by ś nia marzła w tyłek od ziemi i warto go troche ogrzać

Jess Mariano - 25 lat
(10.02.95) * Barman
dom || kom
Lucas Hood 34 lata
(25.10.86) * SoA
dom || kom
Ben Barnes - 23 lata
(20.08.97) * Student
dom || kom
Joel Goran - 33 lata
(04.01.87) * Gorgeous Man
dom || kom

Brooke Davis
Warrior Princess

Urodziny: 23
Wysłany: 2014-12-17, 12:24   

-mogłeś mówić , że Ci zimno to bym sobie usiadła obok -powiedziałam i wytknęłam mu język.
-dzisiaj nie będziemy spędzać wieczoru razem Kyle -powiedziałam objęłam go w pasie i poszliśmy na kolejkę górską , albo diabelski młyn. Możesz już pisać gdzie chcesz.

Brooke Davis 32 lat Adam Johnson 31 lat Madeleine McKlein 22 lat

Fashion Designer CoB (3.01) boxer and ex-drug dealer -V.I.P(15.11) Brave Angel & model (24.05)
tel szafa fb P. rel domTel Szafa Relacje fbtel szafa fb P. rel dom

Ryan Holder 32 lat Erica 'Alex' Durance 25 lat Tyler Gage 25 lat
Firefighter (05.01) Journalist (13.11) Sexy Dancer & Father (10.03)
tel szafa fb P. rel domtel szafa fb P.rel domtel szafa fb P. rel dom

Danielle 'Dani' Hernández 19 lat Sebastian Johnson 24 lata Vanessa de la Cruz 24 lat
Student of dietetics & Blogger[22.01] Personal Trainer (11.10) Actress & Princess Mayans(15.06)
tel szafa fb P. rel domtel szafa fb P. rel domtel szafa fb P. rel dom

Odpowiedz do tematu