Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zaproszeni goście: Magnolia, Amelia, Ben, Chris
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

W końcu więc przyleciała Ami z Chrisem, więc jak tylko przyjechali taksą to już Sophia na nich czekała pod kamienicą i jak wysiedli to najpierw się rzuciła na swoją friend, a potem na jej brata..
-Heeeej! Jak dobrze was widzieć.. -powiedziała wesoło..
A potem pomogła im z walizkami i weszli do mieszkania..
-Przyprowadziłam nowych gości.. To Ami. A to Chris.. -powiedziała do wszystkich przedstawiając przyjaciół.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No hej.. Jake - przedstawil sie Chrisowi.Ami znał.
-Wiec co?Ogarnjcie sie chwile, mozna cos zjesc a wieczorem balety - powiedzial Jake milo.
-Spanioe..no to sie cos pomysli..za wiele miejsca nie ma wic nie wiem..Ami moze do nas dolaczyc..przesune sie - zazsmial sie i puscil oczko do Sophii
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No więc Chris się przywitał z wszystkimi i zapoznał z kim trzeba
- luzik, ostatecznie mogę spać z siostrą - stwierdził ale wiadomo że wolał by zasnąć obok.innej gąski niż siostra bo z siorką nie podziala


Ben tak samo jak inni przedstawił się Chridowi a Amelii dal buziaka
- no proszę kogo tu widzę - uśmiechnął się
- pub zostawiłaś bez obstawy?? - no bo była tu ona i brat
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hejj.. - wysciskala sie z Soph.., zapoznala i krotki uscisk z Magnolia a potem spojrzala na bena.
-No prosz.e.ale tan swiat maly..kto by pomyslal - zasmiala sie.
-A no coz..Alex sobie poradzi..tak sadze..- powiedziala.
-Musialam tego tu wyiagnac..niech ma cos tez od zycia..wyrwie jakas francuzeczke sobie - zasmiala sie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Spojrzała na nowych, przywitała się miło z Amelią i uśmiechnęła się do Chrisa..
-Hej, Magnolia.. -powiedziała miło. Mogła się zgłosić na ochotnika, żeby być tą jego gąską xD
Ale najpierw potrzebowała wybadać relację Bena i Ami, a wydawało się, że tam też iskrzy, nie do końca się jej to spodobało..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie rozpędzaj się kochanie.. -powiedziała do niego i szturchnęła go z bioderka, ale spojrzała na Jake'a i Ami i spojrzała pytająco na friend..
-Ale skoro tak, to zawsze ja się mogę przesunąć i zrobić miejsce dla Chrisa.. -powiedziała wesoło i wzięła go pod ramię i tam im pokazała, gdzie mogą spać, a gdzie łazienka itp..
-Macie 20 minut i lecimy na miasto.. -powiedziała..
-Fajnie, że też przyleciałeś.. -powiedziała do Chrisa.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-EJ ej..bez tkaich mi..poza tym..jak ja sie rpzesune..i ty i oni dojda..to juz beda tlumy..newygodniw eiec..radźcie se sami -zazartowal a potem no tak..dal sie tamtym ogarnac troche.
-To co?tak na poczatek zrobie nam po jakis drineczkach..a potem spadmay.. - powiedzial i podszeld do barku.
-Za wiele nie ma..wiec..pijecie co wam dam - zasmial sie.Mial wódke, whisky i no wiaomo..jaies soki czy cole czy cos..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Spko..damy rade..spanie jest najmniej wazne - powiedziala Amelia i tma sie odświezyła i przebrała strojac jak to na imprezkę.Potem pewnie wypili sobie jakies starterki przed wyjsciem w miasto
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Jsk milo ze Mags się coś nie podoba... on już był pewnie gotowy wiec tylko nowi się szykowali...
Niemniej fajnie było zobaczyć znowu Ami, no co w tym dziwnego czasem się przecież spotkali...

Wiadomo że Chris szybciej się ogarnął niż jego diostra a towarzystwo było tu dosyć urodziwe... widział ze Bena i Amelie vos musi łączyć a ze Soph zajęta to oko zawiesił sobie na Mads...
- nie wiem czy francuzeczke ale jestem otwarty na relacje
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No właśnie.. więc kwestia spania się wyjaśni później.. z resztą.. co się dzieje w Vegas ,zostaje w Vegas.. więc.. czym chata bogata.. -zasmiala się.
Wszyscy gdzieś tam w międzyczasie się odstawili do wyjścia na imprezkę..
-Dobra.. uderzamy na miasto.. - no i pojechali taksą do najlepszego klubu w mieście. Pewnie zafundowali wszystkim wstęp.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ale z Ciebie gospodarz.. - powiedziała śmiejąc się do Jake'a. Ale w końcu pojechali na imprezkę więc trochę się już rozluźniła.. odstawiona w kiecke prowadziła jakis small talk z Chrisem.. a potem już przyjechali do klubu więc weszli i od razu skierowali się do zarezerwowanej loży..
-Boze.. Ni w ząb nie mówię po francusku..- powiedziała I zaśmiała się. Zamówiła jednak drinki dla wszystkich, co tam chcieli.
- pierwsza kolejka na mnie..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Spoko..ja tez ne mowie ale to niczego nie zmieni ze francuzika nie mozesz wyrwc..wierz mi..oni leca na amerykanki - zasmiala sie AMi do Magnolii.
-Wgl kurde..jaki ten swiat maly..nie wiedzialam ze sie kumplujecie z Benem itp - dodala.
Po chwili juz popijali drineczki
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..a ty tez cos o tmy wiesz Skarbie? - zapytal Soph po wypowiedzi Ameli..zasmial sie.
-nemniej noo..bawmy sie..kto wie kiedy ebdzie znow taka okazja zabalowac w Europie - dodal
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- no świat mały, choć z Jakiem kumplujemy się od dawna... e faktycznie nie sądzłem, że się tu spotkamy - stwierdził Ben
- z Mags przecięliśmy razem bo oboje byliśmy zaproszeni... jeden lot to Ci nie musieli latać co chwile na lotnisko - czyli wyjaśnił ze zna die z Mags e mogło tez zabrzmieć tak jakby byli razem


Chris poznawać Mags
- drinki wszędzie nazywają się podobnie a tu i tak sa angielskie nazwy - uśmiechnął się do niej
- co Wy macie z tymi framcuzami?? Amerykanie są ciekawsi do późnania i bariery językowej brak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”