Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No i nastał ten dzień.Jasmin wszystko pięknie ogarnęła, zaplanowała..w końcu coż..lubiła rozmach wiec.. Wcześniej odpowiednio zorganizowała kamapnie reklamową otwarcia knajpy.Zaprosiła na występ Prince'a i Matt'a Devoux.A ze to koledzy to jakis fajny występ zrobili i fajne show.
Do tego oczywiście sporo smietanki z TH i znanych gwiazd jesli tylko mialy terminy.
Dla VIPów były male podarunki sponsorowane firmą Douglas. Do tego zwykli ludzie tez mieli wejściówki, ktore były wcześniej tam wykupione za jakąś nie wielka sumę, którą Jasmin postanowila przeznaczyć na jakas fundację.W cenie "biletu" oczywiscie wszelkie dania ito były za darmo... Więc byłą HUCZNA IMPREZA!
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No więc Olivia oczywiscie lubiła imprezki a takie szczególnie.A jak jeszcze kaska na szczytny cel to jasne ze upiła wejsciówke i przyszła sobie sprobowac jedzonka i ogolnie wadac nowa knajpke

Jennifer tez przyszla z Owenem.Mieli akurat wolną ta sobote wiec czemu nie zajrzec do konkurencji i zobaczyc o co tyle szumu ;)
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No Matty grał..dostał zaproszenie wiec czmeu nie skoro na miejscu.A ze jeszcze dawno dośc nie grał i nie jeżdził w trasy to fajnie tak wyskoczyć.Zamówili sobie nianie do dziecie i z Justine przyszli sie zabawić..do ludzi.. razem z Ianem i Margot.
Więc najpierw oczywiscie występ a potem juz sobie tam siedzieli i zajadali rozmawiajac


No tak..Ian z Margot coż..kasy mieli..lubi takie imprezki a jeszcze do tego no Matty i Justine byli wiec tmy bardziej fajnie gdies z nimi wyjsc w koncu z domu..a nie tylko n grille xD

Coż..Sav co prawda w ciazy sporej ale..na dniach mieli jechac na wakacje a ze sie nadarzyla okazje to Savi wyciagnrla męża tutaj.Zawsze to jakies wyjscie d ludzi i no coz..ona teraz mogłaby jesc ciagle wiec dl niej taka impeza super!
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oczywiście Josie przyszła na to otwarcie, bo zorganizowała te upominki i Prince'a no i oczywiście chciała wspierać przyjaciółkę.. Przywlokła swoich nadzianych znajomych i zajęli jakiś całkiem spory stolik. Każdy z nich przekazał dodatkowy czek na fundację.


Pojawiła się też Margot z Ianem, Margot pomagała Jasmin wybrać lokal na restauracje! (trzeba to uzupełnić w relacjach), więc dostała od niej zaproszenie. Zabrała więc swojego lubego i zajęli mały stolik, do którego dołączyli potem Justine z Mattem, jak już skończył występować. xD


Carla wpadła też zobaczyć, co się tu dzieje.. Miała spory czek na fundację, jak to na VIPa przystało. Zajęła stolik, wypatrywała jakiejś ofiary :D
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No owszem..oni mieli najwiekszy stolik itp ale ogolnie bylo sporo ludzi.
-Noo impreza mysle udana..mam nadzieje ze to nie tlyk dis a potem interes sie bedie tez krecil - zasmiala sie Jas do przyjaciółki.
-Ogolnie to nie sadzilam ze tz przyjdzie tyle mlodych ludzi no ale..to chyba ten mini koncert itp wiec fajnie..wszykto jest idealnie - powiedziala zachwycona Jasmin.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Skoro Prince grał to pewnie miał mały stolik, przy którym siedział potem ze znajomymi..
Wziął ze sobą Andie, wiadomo.. Ale zaprosił też Anę, by robiła mu zdjęcia itp.


W sumie Emmett też wpadł sobie na to otwarcie, miał zamiar pogratulować swojej starszej kochance sukcesu, może przelecieć ją w jakimś kiblu xD
Podszedł do jej stolika..
-Miss Miller, mogę poprosić na słówko? -zapytał grzecznie odciągając ją od starych pryków xD


Emily z Bastkiem też byli zaproszeni jak VIPy na otwarcie, zajęli sobie mały stolik, który mieli zarezerwowany..
-Wow.. Nigdy chyba nikt mnie nie zaprosił na taką imprezę.. -powiedziała z uśmiechem, ale w sumie fajne to było..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyszli z Roycem zajęli miejsce. Przywitałam sie z Sebastianem i Emily. Wróciłam do stolika zaczęłam przeglądać kartę z daniami oczywiście wszystko już stało na stole i można było się częstować
-fajny pomysł z tą restauracją brakowało czegoś takiego w miasteczku
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Noah też się pojawił na otwarciu w sumie brał też udział w jej kampanii. Napił się drinka próbował nowych smaków. Puścił oczko do Jas nie chciał jej przeszkadzać w końcu to był dla niej wielki dzień.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Justine przyszła z Mattem oczywiście najpierw wysłuchała jego koncertu, a potem zajęli sobie miejsce z MarIanem :D
-Kurde.. Ale fajne miejsce.. I ten wystrój i te zapachy.. -powiedziała i pomachała brwiami..
-Nie wiem, czy jadła coś kiedyś indyjskiego. -zaśmiała się..

LOOK

Mark z Sav przyszli sobie na otwarcie..
-Ty w ogóle możesz jeść takie rzeczy? -zapytał żonkę, bo to jednak pikantne itp..
-Szkoda że Charlie i Maze nie mogli przyjść z nami.. -westchnął..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No tak..witała tam i musiala porozmawiac z kazdym gościem..mniej czy bardziej ważnym.
-Tak..jasne..pzeproaszam na chwile - scisnela reke lekko Jos puszczajac jej oczko i odeszla na bok z Emmetem
-Hej..jak sie bawisz?Wszystko ok?Potrzebujesz czegos? - zapytała


A Olivia tam no..miala stolik z kims..obcym ale juz sie zapoznali i sobie tam rozmawiala. Sadzila ze oze przyjdzie ktos ze snajomych..no ale..może potem.Napisala jeszcze do Melisy
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Madie również pojawiła się na otwarciu. Zajęła swój stolik napiła się i zobaczyła Jennifer z Owenem więc do nich podeszła.
-cześć Kochani -przywitała się z nimi


Bastian przywitał się z Andie po czym zajęli swoje miejsce
-to prawda super sprawa z tą nową restauracją -powiedział wesoło
-na pewno jakieś nowe smaki , a to już jest ciekawe


Lois miała napisać artykuł więc musiała pojawić się na otwarciu. Siedziała z boku obserwowała i robiła notatki. Oczywiście też sobie pojadła tych indyjskich pyszności
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj tam..nie muse jesc nie wem ile..ale cos tam poprobuje.. - powiedziala Sav.
-Noo szkoda ale moze nie wiem..weźmiemy im cos troche na wynos..myse ze wiesz..sie dogadamy za odpowiednią sumke na fundacje - dodala milo do Marka


-A no owszem...ja w sumie..nie no pewnie jadlem ale szczerze to srednio kojarze i pamietam - powiedział smiejac sie.
-I kurde..fajne wyjsc tak do ludzi..czysta przyjemnosc..zero dzieci - zasmial sie.


-No no fajnie fajne wiec no..jak nam zasmakuje to myle ze ze ebdzie mozna sobie tu wyskoczyc od czasu d czasu.Tym bardziej ze noo..zapowiada sie fajna knajpa..i cos nowego w miasteczku - dodal Ian.
-wiec smacnego - i juz sobie zajadali tma probujac roznych dan itp
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Fajnie, fajnie.. Dużo starych z kasą, młodych z kasą.. I ogólnie fajnie, że w ogóle takie zainteresowanie.. -powiedziała wesoło, uśmiechnęła się do friend..
Popatrzyła na chłopaka, który podszedł do Jas i uśmiechnęła się do niej, machając brwiami. Fajny był ^^


Carla więc skierowała swoje zainteresowanie w stronę Noaha, więc w końcu podeszła do niego..
-Hej, jak się bawisz? -zapytała miło i uśmiechnęła się słodko.. Napiła się swojego drinka i wpatrywała się w jego śliczne oczy.


-Fajna, fajna.. A wszystko smakuje całkiem fajnie.. Więc.. dla mnie rewelacja.. -powiedziała i zaśmiała się..
-No właśnie, a księżniczki gdzie? Z nianią? -zapytała miło..
Popijała sobie tam jakieś winko czy coś.. Nie wiem, co się pije w Indiach xD
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-NO hej Mad - przywitala sie z kumpela.
-I jak tam? Calkiem spoko nie..choc no wiaomo..knajpa mojego Misiaczka najlepsza - zasmiala sie i poklepala Owena po kolanku
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Duarte oczywiści się też pojawił. Widział że Jas jest zajęta więc dorzucił do puli swój czek wziął coś zimnego do picia i rozglądał się po lokalu.

Mario również się pojawił w końcu namówił Jas żeby zainwestowała tym miasteczku. Wziął sobie do picia zimny napój i chodził po lokalu wiedział , że odniesie sukces.

Melissa również pojawiła się. Podeszła do przyjaciółki przywitała się
-udało mi się dostać tą pracę -powiedziałam wesoło


Ana robiła zdjęcia na występie Royca. Świetnie się bawiła
Zablokowany

Wróć do „Retrospekcje”