Awatar użytkownika
39 lat
180 cm
Szpital
Chirurg
singiel
za dużo by pisać
Los Angeles

Post

Patrzył na nią jak przyszła w tym szlafroczku. Co jak co na jej widok zrobiło mu się gorąco i można było to zobaczyć na jego kutasie. Stał też już nagi i patrzył na nią aż się zanurzyła w bąbelkach
-boska jesteś -powiedział i wszedł do niej
-myślę że gdybyś nie lubiła to bym Cię do tego przekonał , chyba nie pogardzisz takim ciachem -puścił jej oczko i wziął od niej kieliszek
-za wakacje i sporo boskiego seksu -powiedział pocałował jej usta z języczkiem i napił się szampana.Wsunął rękę między jej uda i zaczął masować jej muszelkę.
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

-A ja uwielbiam jak facetom staje na mój widok...- powiedziała wesoło i puściła mu oczko.
-Yhm, zdecydowanie nie pogardzę.. - zaśmiała się, Odwzajemniła jego pocałunek i sięgnęła dłonią na jego chuja, masując go już, czuła jak szybko rośnie w jej dłoni.
Awatar użytkownika
39 lat
180 cm
Szpital
Chirurg
singiel
za dużo by pisać
Los Angeles

Post

-zawsze mi staje na Twój widok -powiedział i spojrzał w jej oczy. Był coraz bardziej nakręcony
-poza tym doskonale wiesz jak na mnie działa Jo -polizał jej usta. Pieścił jej cipkę coraz szybciej wsuwał w nią palce.
-uwielbiam kiedy jęczysz z rozkoszy kiedy jesteś ze mną
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

-I bardzo dobrze.- uśmiechnęła się do niego szeroko.
-Oj tak, wiem.. - pokiwała głową. Przygryzła wargę i dalej go pieściła.
-Yhmm, a ja lubię jeczec...- zaśmiała się. Podniosła się do góry i siadła na nim okrakiem.. Objęła nlgo za szyję i pocałowała namiętnie. Otarła się cipka o jego chuja..
Awatar użytkownika
39 lat
180 cm
Szpital
Chirurg
singiel
za dużo by pisać
Los Angeles

Post

Odwzajemnił jej pocałunek odstawił kieliszek.Nakierował swojego kutasa i nabił ją na niego.
-o tak idealnie mokra i gorąca -powiedział patrząc w jej oczy. Po chwili przyssał się do jej boskich piersi. Ścisnął mocniej jej tyłek rękoma i dociskał ją do końca swojego chuja
-zerżnij mnie Jo -popatrzył na nią napalony i nakręcony totalnie. Uwielbiał kiedy go ujeżdżała doskonale znała się na zajebistym seksie.
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa i pocałowała go zaborczo, przygryzając jego wargę. Ustawiła się na nim wygodnie i zaczęła ostro poruszać bioderkami, mocno wbijając go w siebie. Jęczała coraz głośniej nakręcona tym gorącym seksem..
-Ahhh. Bosko...- wymruczała.
Awatar użytkownika
39 lat
180 cm
Szpital
Chirurg
singiel
za dużo by pisać
Los Angeles

Post

-zdecydowanie masz rację Jo -powiedział napalony na swoją przyjaciółkę. Idealnie go ujeżdżała , złapał mocniej jej biodra
-kręć kółeczka -powiedział chciał dać jej większe doznania. Sam do ssał się do jej sterczących sutków i pieścił je językiem
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

Podniecenie jej rosło z każdą chwilą, uwielbiała jak pieścił jej piersi. Zaczęła poruszać się na nim, robiąc kółeczka jak chciał. Coraz głośniej oddychała..
-Ahhh, Tony... - zamruczała pod nosem.
Awatar użytkownika
39 lat
180 cm
Szpital
Chirurg
singiel
za dużo by pisać
Los Angeles

Post

-idealnie Kochanie -powiedział i spojrzał na nią z pożądaniem
-właśnie taką cię uwielbiam -powiedział nakręcony , czuł jak jest coraz bardziej napalony na nią. Złapał jej biodra i zaczął ją na siebie nabijać mocnymi ruchami. Głośno westchnął czują jaka jest niesamowicie gorąca. Woda chlapała dookoła byli głośno , ale miał to gdzieś liczyło się ich pożądanie
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa i ujeżdżała go nadal bardzo ponętnie. Uwielbiała taki gorącu seks w gorącej wodzie.. pocałowała jego usta zaborczo.. dostosowała się do jego tempa i szczytowała oboje, głośno dysząc..
-Ooo fuck, to byli dobre...- Jęknęła zadowolona.
Awatar użytkownika
39 lat
180 cm
Szpital
Chirurg
singiel
za dużo by pisać
Los Angeles

Post

-jesteś idealna -powiedział i pocałował jej usta
-doskonale wiesz czego mi trzeba -spojrzał w jej oczy
-a te wakacje to strzał w dziesiątkę -powiedział i napili się szampana
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa..
-Zawsze byłam dobra w te klocki...- zaśmiała się i pocałowała jego usta namiętnie.
-Bardzo dobry pomysł, żeby się wybrać razem...- puściła mu oczko.
Awatar użytkownika
39 lat
180 cm
Szpital
Chirurg
singiel
za dużo by pisać
Los Angeles

Post

-oj tak -powiedział i pocałował jeszcze łapczywie jej usta.
-bosko smakujesz Kochana -puścił jej oczko. Trzymał ją na kolana, ale wyszedł z niej
-nasz wspólny czas jest zawsze najlepszy -powiedział patrząc w jej oczka.
-uwielbiam Twoje piersi-powiedział ścisnął je mocniej i ssał jej twarde sutki
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

Odwzajemniła jego pocałunek i uśmiechnęła się..
-To prawda, zawsze się dobrze bawimy...- powiedziała.
-Ahhh, jesteś niewyzyty...- zaśmiała się I przygryzła swoją wargę, wplotla dłoń w jego włosy.
Awatar użytkownika
39 lat
180 cm
Szpital
Chirurg
singiel
za dużo by pisać
Los Angeles

Post

-jak mam Cię pod ręką to korzystam ile wlezie -powiedział i spojrzał w jej oczy
-nie podoba Ci się to?-spytał i pocałował jej usta żarliwie. Ręką ściskał jej pośladki.
-masz idealne ciało Jose -powiedział oj kręciła go bardzo i z nią mógł bardzo długo i bardzo często.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dominikana”