Awatar użytkownika
25 lat
175 cm
biuro tłumaczeń
tłumaczka j. tureckiego
w związku
Noah Plumier
Tree Hill/Ankara

Post

-O no to fajnie..nadrobimy czas jak bylismy osobno - powiedziala Lily z usmiechem.
-A nie wiem..a co ty bys wola..rstauacja a potem kino czy potem tance ? - zapytala i jadla
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-tak Kochanie -powiedział
-to może tańce dawno nigdzie nie byliśmy , a film zawsze można obejrzeć w domu -powiedział
-i jak było na wyjeździe ?
Awatar użytkownika
25 lat
175 cm
biuro tłumaczeń
tłumaczka j. tureckiego
w związku
Noah Plumier
Tree Hill/Ankara

Post

-Okey..to mamy ustalone - uśmiechnela sie Lily.
-A w porzadku...nacieszylam sie rodzinką...i sptkaniami ze znajomymi..nastepnym razem jedziesz ze mną.Rodzice chca cie...na owo, ze tka to ujme..poznac - zachichotala.no wioamo z znali Noah jak jeszcze tu z nim Lils byla i mieszkali wszyscy tutaj.Ale byli wtedy nastolatkami wiec to bylo takie znanie nie znanie..tera zbylo to juz cos owaniejszego..byli dorosli wiec chetnie go bardziej chcieli poznac.Czy jest odpowiedni dla ich córeczki hih
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Przyciągnął ja do siebie kiedy już zjedli. Usiadła na jego kolanach
-nie ma problemu mogę z Tobą jechać , a teraz chcę się nacieszyć swoją dziewczyną , za bardzo się stęskniłem -ujął w dłonie jej twarz i pocałował czule jej usta. Zawsze był z nią szczęśliwy.
Awatar użytkownika
25 lat
175 cm
biuro tłumaczeń
tłumaczka j. tureckiego
w związku
Noah Plumier
Tree Hill/Ankara

Post

Siadła mu na kolanach.
-No na razie sie nie zapowiada ale jak cos to ejdziemy razem - dodala Lils.
A potem odwzajemniła jego pocałunek.
-Kocham cie..i tesknilam - powiedziala pomiedzy kolejnymi pocalunkami.Rece wsunela pod jego koszulke....a .po chwili ja z ni.ego zdjela
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

On też zaczął ją rozbierać. Posadził ją na stole. Pocałował jej ust, szyję ,piersi i zaczął pozbywać się jej dolnej części ubrania. Dobrał się językiem do jej cipki zaczął robić jej minetę.
Awatar użytkownika
25 lat
175 cm
biuro tłumaczeń
tłumaczka j. tureckiego
w związku
Noah Plumier
Tree Hill/Ankara

Post

Oj dosc szbko trwalo to rozbieranie.On rozbierał ja a ona jego na ile tam dawala rade w tej pozycji a stole.
Po chwili jeknela glosno czujac jego jezyk na swojen cipce.Polozyla sie na stole, rekami sciskajac swoje piersi i rozkoszujac sie przyjamoscia jaka jej sprawial Noah
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Ręką błądził po jej brzuchu, nie odrywał się od jej cipki był napalony i spragniony swojej dziewczyny. Dawno nie byli razem , a on już był bardzo wygłodniały.
Awatar użytkownika
25 lat
175 cm
biuro tłumaczeń
tłumaczka j. tureckiego
w związku
Noah Plumier
Tree Hill/Ankara

Post

Oj tak...ona tez byla wyposzczona.Jej cialo bardzo pragnelo jego ciała.A w robieniu minety byl doskonaly.
-jeszcze cheila Noah...och takkk.....nie przestawj... - wydyszała po kilku chwilach czujac jak jej cipka coraz mocniej pulsuje.Jeszcze klak chwil po czym jeknela glosno czujac jak szczytuje....jej cialo wygielo sie w luk, przeszly ja cudowne spazmy.....dyszała szybko i glosno....
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Spojrzał na nią z uśmiechem
-brakowało mi tego -powiedział przyciągnął ją do siebie pocałował jej usta nakierował swojego członka i wszedł w nią jednym mocnym pchnięciem. Głośno westchnął , czuł jak jeszcze pulsuje po orgazmie.
-boska -zaczął ją posuwać miał cholerną ochotę na swoją dziewczynę.
Awatar użytkownika
25 lat
175 cm
biuro tłumaczeń
tłumaczka j. tureckiego
w związku
Noah Plumier
Tree Hill/Ankara

Post

Odwzajemniła pocałunek ochoczo.A potem westchnela ja znów w nia wszedl.
-Mnie tez bejbe..wic..działaj... - zasmiala sie i poruszala tez bioderkami w jego tempie...
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Kochali się bardzo namiętnie i intensywnie byli siebie spragnieni nawzajem. Uwielbiał swoją dziewczynę był w niej zakochany po uszy.
-Kocham Cię -powiedział i pocałował namiętnie z języczkiem jej usta. Nie przestawał pracować swoimi biodrami.
Awatar użytkownika
25 lat
175 cm
biuro tłumaczeń
tłumaczka j. tureckiego
w związku
Noah Plumier
Tree Hill/Ankara

Post

-A ja ciebie - dodala i owszem..czula jak jej dobrze az w koncu krzyknela glosno, jej cialo wygilo sie w luk i doszla mocnozaciskajac palce na jego przedramionach za ktore chwycila
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Czuł jej orgazm na swoim kutasie. Nie zwalniał było mu tak dobrze aż sam doszedł w jej cipce.
-bosko -powiedział pocałował jej usta i z niej wyszedł
-ale mi tego brakowało -powiedział
Awatar użytkownika
25 lat
175 cm
biuro tłumaczeń
tłumaczka j. tureckiego
w związku
Noah Plumier
Tree Hill/Ankara

Post

-Yhm...mnie tez Skarbie - powiedziala po ocalunku.
-Ide pod prysznic a apotem chwile odpoczniemy i wieczorem wychodizmy - powiedziala Lily po czym zebrala ciuchy i poszla sie umyc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Lily Aslan I Noaha Plumiera”