Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-ja , no co ty -zaśmiałem się i wyciągnąłem białą bilę. Ustawiłem ją na stole.
-nawet się nie starałem Cię rozpraszać -powiedziałem i puściłem jej oczko. Ustawiłem się i uderzyłem w bilę na szczęście udało mi się ją wbić. Spojrzałem na Bliss i zacząłem szukać odpowiedniego miejsca dla siebie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No widzisz? To co by było jakbyś sie starał - rozesmiała się i napila drinka a potem przeszła obok niego i klepnęła go w tyłek.
-Ruchy, ruchy..bo sie robie necierpliwa Noah - pochyliła sie by wyszeptac mu te słowa do uszka.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-może chcesz porobić coś innego , skoro jesteś taka niecierpliwa-odwróciłem twarz w jej stronę i pocałowałem zachłannie jej usteczka. Wsunąłem w nie języczek i penetrowałem ją nim najlepiej jak potrafiłem. Odstawiłem kij gdzieś na bok pewnie mi upadł jak ją całowałem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spodobala jej sie jego reakcja.odwzajemniła pocałunek bardzo żarliwie nakręcając się.palce wplotła w jego włosy, druga ręką błądziła po jego klacie.
-Chyba przeszła mi ochota na bilard - powiedziała miedzy kolejnymi pocałunkami.
-Jest tu gdzies inna..odpowiednia miejscówka? - zapytała
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Posadziłem ją na stole od bilarda i całowałem jej szyjke i dekolt.
-jasne , ze jest zaraz coś znajdziemy -powiedziałem i spojrzałem w jej oczy, wziąłem drinka do jednej ręki a drugą objąłem ją w pasie i wyszliśmy z tej sali.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przyszli sobie zatem na ten poziom. Po drodze wjeżdzali sobie windą na ten 4 poziom, wiec zmierzył jej nogi
- jak dla mnie takie zwyczajne nie są. Wyglądają super, więc warto je eksponować - puścił jej oczko a potem tylko przytaknął
- Jasne bedę pilnował. Także przed natretnymi kolesiami - no bo na bank w tak kusych spodenkach będzie przyciagała dupków... Jednego byłego dupka juz ma koło siebie ale to sie wytnie...
Wzieli sobie wolny stolik w jednym z rogów i wybierając im kije spojrzał na nią
- To o co gramy??
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Hmm, no to przecież założyłam spodenki, choć biorąc pod uwagę fakt, jak się na nie gapisz, to mógł to być błąd..-powiedziałam z lekkim rozbawieniem i spojrzałam w jego oczka..
-Okej..-powiedziałam z uśmiechem i spojrzałam na niego uważnie, podeszłam do niego i zabrałam sobie kij..
-A o co chcesz?-zapytałam, stojąc sobie tak blisko niego..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Jedynym błędem byłoby gdyby Ci sie coś w nózki stało po jeździe motorem ale jestem zdolnym motocyklistą i wiem jak jechać by sie kobiecie nic nie stało - uśmiechnął sie do niej i pokredował swój kij
- No nie wiem... Skoro szalejemy to szalejemy - powiedział z usmiechem cwanym i zamówił sobie piwko a dla niej jakiegoś drinka. Takiego jakiego chciała oczywiście
- Jeśli wygram zaprosze Cie na randkę i wtedy nie będziesz mówiła, że nią dane spotkanie nie jest
- a jak Ty wygrasz.... - spojrzał na nia i zażartował
- Jesli wygrasz to dziś będziemy na randce
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Oj, bez przesady, nie byliśmy na jakiś wyścigach, tylko przejechaliśmy kawałek motorem..-powiedziałam z lekkim rozbawieniem..
-Widzę, że mam dużo do wyboru...-powiedziałam z rozbawieniem i spojrzałam na niego.
-Albo randka, albo randka..-powiedziałam i przeszłam blisko niego..
-Tylko wiesz, jak z tymi randkami, nie mogą się skończyć.. -urwałam na chwilę, stojąc tak blisko niego..-Niczym interesującym..-pomachałam brwiami, mając oczywiście na myśli seks..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Mam na mysli to, że czasem kobiety nie wiedzą jak sie usadowić na motorze i jakieś oparzenie o rure wydechową... To nic miłego - pal licho, że ona znała wcześniej bardziej wprawnego motocykliste, prawda?? czy nie?? Bo ja już w sumie nie wiem kogo ona ma za byłego... A jesli nie znała nikogo takiego to przestroga w jego wypadku jest miłym podejściem
- Oj no wiesz jak to jest... Na randkach zwykle sie bardziej ubarwia swój życiorys i gra uwodziciela w konkretnym celu... by wypaśc dobrze - usmiechnał sie i ustawiał w trójkącie bile
- Troche mnie znasz, więc za wiele ubarwić sie nie da - wzruszył ramionami a gdy była tak blisko to złapał ją w pasie jedną ręką i przybliżył sie bardziej
- Ilość randek jeszcze pertraktujemy a kto wie może uznasz, że tamci faceci nie zaprzatają już tej głowki bo ktoś zajał skutecznie ich miejsce - popatrzył jej w oczy i stanał na tyle blisko, że mogli sie prawie zetknąć ustami
- Obiecałem Ci rozrywkę i zapomnienie o tamtych dupkach... Wiem jak to zrobić także i po randkach
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Wiem, wiem..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego..
-Ale pare razy w życiu zdarzyło mi się jeździć na motorze, także nie musisz się martwić o mnie..-powiedziałam z uśmiechem.
-No to w takim razie nie wiem, czy coś Ci się uda ugrac z tym ubarwianiem życiorysu..-zasmiałam się i spojrzałam na niego.. Trochę go już znałam, a też z opowieści Jamesa,
więc mmiał lekko przesrane xD
Uśmiechnęłam się do niego, jak mnie tak przyciągnął do siebie..
-Hmm, możesz pertraktować, to nie jest zakazane.. -wyszczerzyłam się, po czym oblizałam swoje wargi..
-Musiałbyś się mocno postarać, bym o nich zapomniała, więc..-powiedziałam i pomachałam brwiami..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- a to mnie cieszy zatem skoro jezdzilas motorem - to ja roznilo od Mad bo ta znowu niecierpiala moyoru i wiele razy nalezalo ja namawiac by wsiadla
- powiedz jeszcze ze nie masz nic do surfingu a moze nawet surfujesz?? - to tez byla dla Mad zgroza
- znasz mnie juz wiec glupota byloby cokolwiek kolotowac - stwierdzil a potem sie usmiechnal
- o nich zapomniec powinnas juz dawno, teraz nie wolno.myslec Ci o kims innym niz ja - wyszczerzyl zabki
- zaczynaj
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-No zawsze gdzies się pojechało ze znajomymi..-powiedziałam i pomachałam brwiami.
-Hmm, to nie wiesz, że pochodzę z Santa Barbara i pół życia spędziłam na fali?-zapytałam z lekkim rozbawieniem, bo co jak co, ale surfing miałam we krwi.
-No i bardzo dobrze.. Zero kolorowania, podoba mi się to podejście..-zaśmiałam się.
-Co za egoista..-zaśmiałam się, a potem wzięłam kij i rozbiłam trójkąt, wpadła cała.

Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- pytam dla pewnosci. Nawet nie wiesz ile osob unika surfowania cjoc ma ku temu okazje - no on szukal roznic bo tak mu sie podobalo i plusowo pod tym wzgledem wypadala
- no wiesz za dlugo mamy z soba do czynienia by sciemniac - taka prawda
- jedno tylko musze zaznazyc.nie wszystko co mowil o mnia James jest prawda - wzruszyl ramionami
- ja nie lubie go.oczerniac ale on to uwielbia. W stosunku fo Mad bylem uczciwy ale brat i tak wolal wyzwiska i wersje jaki to ze mnie dupek, niz raz mi zaufac - spojrzal na nia
- wiec na nieho bierz poprawke - gwoli wyjasnienia to dodal
- czemu egoista od razu?? - spytal
- ze mna spedzasz czas to czemu myslec masz o innych. Sama pomysl, pieprzysz sie z bylym a on w tym czasie mysli o innej lasce, to chyba niezbyt mile, prawda?? - no i spojrzal na wpadajaca bile
- no brawo, jestes o krok blizej od tego by to byla randka
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-To jest chyba jedyna rzecz bez której nie mogłabym żyć..-powiedziałam i uśmiechnęłam się..-Choć stoi na równo z muzyką, więc..-zaśmiałam się..
-Domyślam się, że nie wszystko było prawdą..-powiedziałam i uśmiechnęłam się..-Wiele rzeczy mówi się w afekcie, więc zwykle to nie jest idealnie prawdą, a często się jeszcze koloruje rzeczywistość..-powiedziałam do niego.
-Dobra, biorę na niego poprawkę, a ty już przestań o nim gadać..-powiedziałam i zaśmiałam się..
-Skoro jesteśmy już jedną bilę bliżej randki, to zacznij się zachowywać jak na randce,
a nie.. Gadasz o bracie.. To wcale nie jest seksowne..-powiedziałam i puściłam mu oczko.
-Niezbyt miłe, to prawda, dlatego lepiej nie pieprzyć się z byłymi..-wyszczerzyłam się do niego, trafiłam kolejną bilę, po czym następną spudłowałam..
-Twoja kolej, blondasie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB ESCAPE”