Awatar użytkownika
24 lat
180 cm
Red Hawk Club
Żigolo
to skomplikowane
tylko na jedną noc
Hiszpanii

Post

Santiago raz po raz zagłębiał się to w jedną szparkę to w drugą. Był cholernie napalony na te dwie laseczki. Uwielbiał takie zabawy do tego jeszcze mu za to płacono. Kiedy zmieniły pozycję pocałował Carlę i po chwili wszedł w nią od tyłu zaczął rozpychać się w jej ciasnym tyłeczku. Była obłędna strzelił jej klapsa w tyłek. Uwielbiał patrzeć jak laski się na wzajem zaspokajają , kręciło go to strasznie.
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Jęknęła nakręcona czując go w sobie głęboko i mocno zapierała się by utrzymać równowagę. Całowała Claire, pieściła jej ciało ustami i językiem gdzie sięgała, ale tez jeszczala już głośno.
Awatar użytkownika
47 lat
164 cm
victoria's secret
bizneswoman
wdowa
w grobie
Meksyk

Post

Odwzajemniałam pocałunki Carli , było mi cholernie z nimi dobrze. Poddałam się chwili , było obłędnie i bardzo intensywnie, zaczęłam pieścić swój guziczek , aż po chwili szczytowałam głośno jęcząc.
Awatar użytkownika
24 lat
180 cm
Red Hawk Club
Żigolo
to skomplikowane
tylko na jedną noc
Hiszpanii

Post

Raz po raz posuwał tyłek Carli, czuł jaka jest nieziemska. Po chwili usłyszał jak Claire dochodzi
-boskie jesteście dziewczyny -powiedział i zaczął wsuwać się swoim kutasem w cipkę Carli zaczął ją ostro rżnąć.
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

-Ooo tak, Claire... - Jęknęła widząc orgazm kobiety i uśmiechnęła się szeroko.
Uwielbiała patrzeć na dochodzące laski, kręciło ja to..
-Jestes boska...- Mruknęła, przyciągnęła twarz dziewczyny i pocałowała ja namiętnie.
Awatar użytkownika
47 lat
164 cm
victoria's secret
bizneswoman
wdowa
w grobie
Meksyk

Post

Odwzajemniłam pocałunek i uśmiechnęłam się do Carli
-jesteś nieziemska Laska -powiedziałam , było mi cholernie dobrze, serce waliło mi jak szalone przez moje ciało przechodziła cudowna fala rozkoszy. Wzięłam wibrator i wsunęłam go w drugą dziurkę Carli.
Awatar użytkownika
24 lat
180 cm
Red Hawk Club
Żigolo
to skomplikowane
tylko na jedną noc
Hiszpanii

Post

Nie wiele brakowa , żeby i Santiago zaczął szczytować. Nie zwalniał swoich ruchów chciał by i Carla , doznała porządnego orgazmu. Przyciągnął do siebie twarz Claire i pocałował ją z języczkiem.
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

-Ooo ja pierdole.. - zadrżała czując w sobie jeszcze wibrator, więc teraz już jej wiele nie brakowało. Chwilą minęła i doszła zaciskając się mocno na plastiku i jego chuju, drżała potężnie, aż jej miednia się cała trzęsła..
-Ahhh uwielbiam podwójna penetracje...- zaśmiała się jak już się uspokoiła trochę.
Awatar użytkownika
47 lat
164 cm
victoria's secret
bizneswoman
wdowa
w grobie
Meksyk

Post

Kiedy dochodziła wyciągnęłam z niej wibrator , wsunęłam go w siebie i zaczęłam lizać jej cipkę z jej soczków kiedy dochodziła. Moje zmysły wariowały. Santi posuwał jej tyłek , było bosko intensywnie i zdecydowanie idealnie
Awatar użytkownika
24 lat
180 cm
Red Hawk Club
Żigolo
to skomplikowane
tylko na jedną noc
Hiszpanii

Post

Kiedy doszła wyszedł z niej i doszedł w ustach Calire i na jej piersiach.
-o tak idealnie -powiedział i strzelił klaps Carli pocałował jej usta z języczkiem , a po chwili lizał się już z Carlą, która szczytowała z wibratorem
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

-Ahhh ale jesteście boscy...- Mruknęła nakręcona i patrzyła sobie na nich jak skonczyli.. a potem już w trójkę poszli w ślinę i w końcu padli na łóżko zmeczeni..
-Idealne zakończenie wieczoru... - uśmiechnęła się. I pewnie wszyscy zasnęli.
Awatar użytkownika
47 lat
164 cm
victoria's secret
bizneswoman
wdowa
w grobie
Meksyk

Post

Zasnęłam wtulona w ich nagie ciała i spałam do rana w sypialni unosił się zapach niesamowitej orgii.
Awatar użytkownika
24 lat
180 cm
Red Hawk Club
Żigolo
to skomplikowane
tylko na jedną noc
Hiszpanii

Post

Santiago też padł , ale po jakiejś godzinie się obudził uśmiechnął się na widok tych seksownych pań. Wstał , poszedł się umyć ubrał się i wyszedł zabierając swoją zapłatę. Pojechał do domu.
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Wstała dość późno, rozejrzała się po pokoju, Santiago już nie było.. poszła do łazienki, ogarnęła się nieco, wzięła prysznic itp..
Potem się ubrała i siadła na łóżku koło Claire..
-Hej Girl.. spadam do domu, było zajebiscie wczoraj.. więc jak będziesz chciała to powtórzyć to zadzwoń...- powiedziała z uśmiechem, pocałowała ja i już poszła do domu.
Awatar użytkownika
47 lat
164 cm
victoria's secret
bizneswoman
wdowa
w grobie
Meksyk

Post

Pożegnała się z Carlą i jeszcze poszła spać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Claire Peterson”