Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Obie panie przyszły wiec sobie do sypialni Cialre.oczywiscie wziely swoje drineczki i ciuchy, ktore rzyciła Ev na jakis fotel czy gdzies i weszl ana lozko.
-Ach ta twoja sypialnia..prawie jak cale moje mieskzanie - zasmial sie Evelyn
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ciesze się , że Ci się podoba -powiedziałam i uśmiechnęłam się promiennie do przyjaciółki
-też lubię swój dom , chyba tu czuję się najlepiej -powiedziałam i napiłam się drinka
-chcesz jakieś zabawki na dalszą część wieczoru ?-spytałam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Szczerze?Srednio sie znam na jakis zabawkach..no wibrator to wibrator ale..jesli masz cos ciekawego do polecenia..mozmey sie bzabawic - zasmiala sie n Evelyn
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wyciągnęłam z szafki sporo zabawek
-więc poznamy co nie co -powiedziałam i pocałowałam jej usteczka. Zjechałam pocałunkami na jej boski piersi i ssałam jej sutki.
-ciesze się , że wpadłaś -spojrzałam w jej oczy-byłam napalona na nią. Wzięłam kulki analne i oblizałam je
-zobaczysz jak będzie fajnie -wsunęłam jedną z nią w jej dziurkę
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No z wielka checia - zasmiala sie Evelyn.
-Ja tez..przyda mi sie tkaa mila odskocznia od codziennej rutyny itp - powiedziala tem jeknela czujac kulke.
-O wow.. - zasmiala sie.
Reka piescila cipke Claire
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyssałam się do jej łechtaczki i masowałam ją tymi kulkami od środka czułam jak robi się mokra. Jej pieszczoty też cudownie na mnie działały. Wypychałam bioderka w jej stronę
-oh tak Kochana -pojękiwałam było mi z nią cholernie dobrze
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Pojekiwała z rozkoszy.Było jej cholernie dobrze.Rozkosz ogarniala jej cale ciało..siegnela po jakies dildo po czym naslinila je i wsadzila w cipke przyjaciółki pieporzac ją nim
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-oh tak Lyn -pojękiwałam z rozkoszy jaką mi dawała. Masowałam jej cipkę kulkami . Czułam jak jest gorąca zlizywałam z niej soczki. Moje ciało drżało z rozkoszy od cudownych doznań
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Evelyn pojekiwała tezjuz dosc glosno.Jej cieło pragneło wiecje i wiecej.W koncu poczula jak dochodzi..jej ciało mocno zadrzało.Krzyknela glosno z rozkoszy podczas orgazmu.Wpila sie w usta Claire
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam pocałunek , a po chwili ja szczytowałam
-bosko właśnie tego potrzebowałam -powiedziałam do przyjaciółki
-masz ochotę na drinka ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj tak..kto by pomyslal ze kiedykolwiek ede eksperymentowac z kbietmai - zasmiala ie Evelyn.
-jasne..drink na ochlode i ebde sie zbierac - powiedziala
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-z kobietą to całkowicie inne doznania , zawsze możemy zaprosić sobie kiedyś jakiegoś pana -powiedziałam i przyniosłam drinki podałam szklaneczkę Lyn. Usiadłam sobie na łóżku i też się napiłam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Uu mowisz?Trójkacik?Kurcze..chetne sprobuje..tyle mnie w zyciu widz eominelo ze co mi tam.. - zasmiala sie i napila drinka jak go dostala od Cialre
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-może być super -powiedziałam
-poza tym w mieście jest klub gdzie takie imprezy się organizuje orgie , można ubrać maskę i pójśc się bzykać z nieznajomymi -powiedziałam
-polecam -puściłam jej oczko
-nie wiem czy kojarzysz Hawke club polecam kupić sobie wejściówkę vip
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Claire Peterson”