Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Co?Serio?O kurcze - zasmiala sie Evelyn.
-Hmm..a nie mozna jednorazowego wstepu?Wiesz..vipem to nie jestem i nie wiem czy mi to przypadnie do gutu - zasmiala sie
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-z tego co wiem to te imprezy są dla członków VIP -powiedziałam
-ale jak chcesz mogę się dowiedzieć coś więcej -powiedziałam , w sumie odkąd przyjechałam do miasta to korzystałam z tego klubu
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Mozesz sie dowiedziec..albo czy mozesz zabrac ze soba jednoroazowo goscia.. - zamiala sie Ev.Wtedy sobe zobacyz jej sie spoba i moze wykupi członkostwo jelsi nie ebdzie cholernie drogie.Ona przecietniaczka a nie miliarderka xd
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jasne zapytam nie ma problemu -powiedziałam i napiłam się drinka
-czyli jesteś chętna na takie sex imprezki ?-spojrzałam na przyjaciółkę
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-nie wiem.Nie byłam na takej.Dlatego chcałabym iśc na jedna bez zadnych wiekszych deklaracji itp - powiedziala Evelyn i dopila drinka.
-Wiesz..zobaczyc co i jak i jelsi sie spodoba to czmeu nie chodzic czesciej..a jesli nie to nie..proste.. - dodalaz usmiechem.Wstala z lozka.
-A teraz zbieram się..ale zdecydwanie bylo fajnie.I kiedys mysle ze to powtorzymy - dodala weoslo i zaczela sie ubierac
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-pewnie , zawsze jesteś tu mile widziana -powiedziałam
-możemy umówić się na luch w przyszłym tygodni i wtedy powiem Ci co i jak z tą imprezą -powiedziałam i patrzyłam sobie jak się ubiera była mega seksowna
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-O pewnie..wiec sie zdzownimy..albo lepiej ty zadzwon jak juz ebdziesz miala info - powiedziala Evelyn.
-A teraz znikam..dzieki jeszzcze raz - pocałowala ja sobie a potem pojechala do domu
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Claire pożegnałam przyjaciółkę zabawiła się jeszcze ze swoim wibratorem i poszła spać. Rano wzięła szybki prysznic kazała ogarnąć gosposi swoją sypialnie. Pojechała na miasto
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do łazienki wzięłam szybki prysznic gdzie jeszcze zabawiłam się sama ze sobą po cudownym orgazmie poszłam się położyć spać. Rano zamówiłam sobie masażystę , który zajebiście mnie wymasował i wygrzmocił . Po 5 orgazmie miałam dość. zapłaciłam za usługę wzięłam szybki prysznic wyszykowałam się i poszłam zjeść śniadanie , a później pojechałam do firmy
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przyszly do sy;ialni Claire.Ev sorzystala z lazienki a potme juz syzbciutko do łozka do spania.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Claire też się ogarnęła i poszła spać. Była zmęczona , ale bardzo zadowolona z tego wieczora z Evelyn.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

A nastepnego ranka..późnego ranka..jak dziewczynyw stały, zjadł sniadnako, pogadaly chwile i Evelyn poszła do domu
Awatar użytkownika
47 lat
164 cm
victoria's secret
bizneswoman
wdowa
w grobie
Meksyk

Post

Przyszli do sypialni , Claire jeszcze się umyła i wszyscy poszli spać po upojnym wieczorze.
Awatar użytkownika
42 lat
184 cm
Gosling Construction
architekt/właściciel
singiel
brak
Toronto/Houston/Fhiladelphia/San Diego/New York

Post

A z rana jeszcze oczywiscie tak jak Jason mówił, skorzystał z okaji i byl serio szybki numerek a potem musial juz leciec jeszcze do domu i do roboty
Awatar użytkownika
38 lat
168 cm
policja
agentka wydziału narkotykowego
singielka
brak
Chicago/Atlanta

Post

No A evelyn zostala, zjadla sobie sniadnako ejszcze z laire, poobgadywaly Jasona i tez sie zawinela do domu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Claire Peterson”