Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ja nie wątpię, że sobie poradzisz, pytanie, czy ja wtedy nie zostanę całkiem znokoutowany.. -powiedział śmiejąc się i puścił jej oczko.
-Ale racja, można spróbować poznać swoje granice.. -uśmiechnął się słodko do niej.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Też sie roześmiała.
-Hmm..no o tym nie pomyślałam.Ale z drugiej strony..ne rpzesadzaj..nie jest z Ciebe takie huherko a na walce sie znasz - dodala.
-Serio?O prosze...robi sie coraz ciekawiej - powiedziala.Ale w sumie..ona byla otwarta..jak sie nie spodoba to powie nie tyle.
-jak sniadanie? -zapytala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Wiem, mała..-powiedział z rozbawieniem i puścił jej oczko.
-No a co.. przynajmniej będziemy wiedzieć, co i jak.. -powiedział i pokiwał głową.
-Bardzo smaczne.. Najadłem się jak mops.. -powiedział wesoło i poskładał tam wszystko na tacę, dopił jeszcze kawę. Odstawił to wszystko na bok. Przysunął się do niej i pocałował ją namiętnie.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No fakt..przetestujeto na tobie..najwzyej w razie co inni nie oberwa - zasmiala sie.
-Swoja droga...lubisz zabawki?Mysle, że mozna by sie wybrac do sexshopu i kupic troche tego i poeksperymentowac co do czego - ddoala.Bo jakies dilda czy wibnbrusy kazdy wiedzial doc zego sluza ale bylo sporo innych co trzeba bylo sie naglowic jak ktos nie obeznany pewnie.
-To dobrz.e.nastepnym razem ty robisz - dodala i eh...oblednie całował.Odwzajemnila od razu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiał sie..
-Dobrze, możesz testować.. -powiedział z rozbawieniem..
-Oo proszę.. ok. można iść.. -pokiwał głową, w sumie nie był jakimś specjalistą w te ostrzejsze klocki..
-Nie ma sprawy.. -powiedział i już znalazł się nieco nad nią, całując ją znowu i znowu, przejechał dłonią po jej udzie.
-Jak mam iść to mnie wygoń.. -powiedział między pocałunkami śmiejąc się lekko.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No ona tez nie byla.Miala tam jakis wibrator cz dildo w szufladzie.Kajdanki miala z roboty ale wlasnie..jak maja testowac to moga razem..nie ebdzie jej glupio ze jest zielona xD Wsponie sie ebda zastanwiac co gdzie wsadzic xd
Polozyla sie w koncu a plecach pod nim.
-YHm...idź sobie - powiedziala weoslo jednoczesnie zarzucajac noge najego udo.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiał się na te jej słowa i tą nogę..
-Zdecyduj się mała.. -powiedział z rozbawieniem i pocałował jej szyjkę, przejechał dłońmi po jej piersiach, uśmiechnął się..
-Więc.. jaka decyzja? -mruknął, bo jego chuj już się pobudzał.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No przecież mowie.. - zarzucila na niego druga noge oplaajac go wpasie.
-NIe moja wina z enie rozumiesz - zasmiala sie i wpila znow w ego usta.ZAczela poruszac biodrami ocierajac sie o niego
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiał się gdy objęła go w pasie, ale cóż, on był wciąż nagi, a ona sie naubierała, więc najpierw pozbył się jej koszulki, w czym mu pomogła, a potem spojrzał w jej oczy i odsunął jej majtki na bok, zaczął pieścić jej cipkę paluszkami, ale się jakoś specjalnie nie hamował. Całował jej usta zaborczo, oj tak, napalił się od rana.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ach..te twoje sprawne palce - jeknela czjac jak ja piesci.Pocalowala go naietnie rzlozyla nogi by miala do niego dostep, choc chwile mu wymasowac fiyta.
-Bierz mnie..nie ma czasu na glupty - przygryzla jego warge i nakierowala jego chua na swoja cipke
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ahhh.. -mruknął, jak nakierowała jego chuja na swoją cipkę, a po kolejnym pchnięciu był już w niej, kolejny ruch i władował się po same jaja. Mruknął gardłowo..
-Idealna.. -wydyszał i już zaczął ją pieprzyć..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Och taakkk....w koncu..ach... - wydyszałą.Rekami jezdzila po jego raminach w koncu złąpala go za tylek i sciskala za akzdym razem gdy w nia wchodizl
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Posuwał ją całkiem mocno i nie przestawał ani na chwilę. Jednak potem wyszedł z niej, przerzucił jej nogi na jedną stronę i władował się w nią znowu.. Złapał mocniej jej tyłek i strzelił jej mocnego klapsa.. Zaraz złapał jej pierś i też ją zdzielił mocno.. Ładnie na niego reagowała. Ścisnął ją i posuwał coraz mocniej.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

A ona juz dosc głosno jeczałą.
-Och tak Ricky...jeszcze..ach..bądź mocny..jeszcze! - wolala dopraszajac sie o jeszcze i eszcze.Oj cholernie ja krecil.PO niedlugim czasie w koncu doszłą.Krzynelą glosno zaciskajac mocniej palce na poscieli.Jej cialo wygielo sie w luk, mocno zacisnela sie na jego chuju
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Posuwał ja mocno aż nie doszedł i on, wyjął jednak chuja i zalał jej biodro i brzuch.. uwielbiał to robić.. strzelił jej klapsa w tylek.
-Jestes cudowna..- wydyszał z uśmiechem, pochylił się nad nią i pocałował ją.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Evelyn White”