Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No jasne. to jest oczywista oczywistość.. - dodala.
-Pewnie..dlatego od razu mówie..jak bede miec wolna sobote to spadamy na impreze - dodala
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-pewnie -powiedział i uśmiechnął się do niej wziął sobie kolejne piwko i oglądali film
-a w ogóle jak idzie interes ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Świetnie..ale wies.zPuby, klub./.to jednak dochodowe interesy.Ludzie zawsze beda wychodzic by sie napic czy zjesc..no ale..ostatnio robilam sesje nowych drinków..nowe menu..wiecej drinków wiec..wiesz..jest super.. - powiedziala Ami
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to super , że Ci się układa i interes przynosi zyski -powiedział miło. Po jakimś czasie przyjechało jedzenie więc poszedł je odebrać i wrócił
-mam nadzieję , że jesteś głodna -powiedział i klapnął sobie na kanapę napił się piwa
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj tak..teraz juz troche zgłodnialam..do tego ten zapach.. - zasmiala sie AMi i owszem..wziala sobie kawalek pizzy, plala sosami i juz zajadali ogadajac film
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Też wziął sobie kawałek pizzy polał sosem i wcinał. Oglądali film gadali , aż w końcu film się skończył
-puszczamy coś jeszcze ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Mozmey jesli chcesz..najwzyej przenosuje u ciebie..chyba uzyczys zmi kanapy co? - szturchnela go ramieniem smiejac sie
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-pewnie , że możesz zostać na noc -zasmiał się
-a co myślisz , że Cię pogryzę jak zaśniemy w moim łóżku ?-spytał z cwanym uśmieszkiem. Oni tylko przyjaciele czy też sypiają ze sobą?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj nie chcialam sie jakos anrzucac wies.z.tak nie wypada damie - puscila mu oczko zartujac.Bo gdzie na i dama xD Przyjaxnia sie ale czasm im sie zdarza przespac ze soba.Ale nie czesto jakos..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dama Ty mnie tu nie czaruj -powiedział i puścił jej oczko
-zawsze mogę Cię wykorzystać jak zostaniesz na noc -zaśmiał się i napił się piwka wcinał sobie pizzę
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ojj..no teraz to mi własnie złozyles propozycje nie do odrzucenia..wiec nie mam wyjscia..chce czy nie.zostaje - powiedziala rozbawiona.
-Ale na razie..skup sie na gilmie moj bdrogi..i pizza sama sie nie zje..piwo ne wypije - tez zajadala i piła piwko ogladajac i pewnie wesolo rozmawiajac sobei czasem
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-na to liczyłem -powiedział i zaśmiał się. Jedli sobie pili piwko i oglądali film. Kiedy się skończył
-czas na zajebisty deser Am-powiedział i pocałował jej usta. Złapał ją i przerzucił sobie przez ramię zaniósł ją do sypialni
-tam będzie nam wygodniej
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Co? - odwzajemnila pocalunek ale reszty sie nie spodziewala.Pisnela jak ja tak bezceremonialnie sobie wzial jakby nigdy nic eh..
-Wariat - rozesmiala sie i coz..wiszac tak wymacala sobie jego sexy tylek jak ich niosl do sypialni
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wyszedł z domu i poszedł na imprezę
Awatar użytkownika
25 lat
188 cm
Gosling Construction/staż
ogrodnik, budowlaniec
singiel
brak
Szwecji

Post

Ben wrócił do domu. Rozpakował zakupy i usiadł sobie na kanapie przed tv.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Bena Erikssona”