Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

***
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przyjechali do portu.Wypatrzyli sobie jeden z niewielkich jachtów i poszli załatwic formalności z wypożyczeniem go na 3 dni. Kiedy sie to udało przyszli na pokład, odcumowali i odlalili silnik.Ruszyli przed siebie[/color]
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-no i teraz zaczynamy prawdziwe wakacje -powiedziałam wesoło. Nalałam sobie lemoniadę , posmarowałam swoje ciało żeby się nie spiec.
-posmarować placki ?-spytałam i spojrzałam na chłopaka
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Mozesz ale nie musisz ale noo..smaruj - zasmial sie w koncu napil.Ej kto tam steruje?Oni chyab no nie?NIe ze maja jakiegos "kapitana" xD
-To co?Na razie gdzies obie poplyniemy..obczaimy oklice..jakas wysepke znajdziemy a potem przysumujemy gdzies i spedzimy czas na jachcie czy na wyspie czy ak to widzisz?
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

On steruje , ale jak wyjadą na otwartą przestrzeń mogą zacumować jacht i sobie spokojnie spędzić czas , a wieczorem zacumują do brzegu na jakiejś dzikiej plaży .
-myślę że najpierw otwarta przestrzeń z dala od wszystkich , a później cumujemy na dzikiej plaży Kochanie -powiedziałam posmarowałam mu plecy napiłam się lemoniady i po chwili pozbyłam się góry od stroju w końcu nikt nie patrzył
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Okey..ty tu jestes kapitanem..ja tlyko..steruje łodzia - zasmial sie i spojrzał na nia.
-Kobieto..ciesz sie ze nie ma tu gór lodowych bo bysmy na jakas wpadli..rozpraszasz kierowce - zasmial sie Cam
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Kochanie aż tak bardzo Cię rozpraszam ?-spytałam i podeszłam sobie do niego
-to chyba dobrze -pocałowałam jego usteczka.
-poza tym wiem na co mogę sobie pozwolić jesteśmy z dala od plaży i ludzi
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj nie przeszkadzaja mi twoje cycki na plazy..tlyko ze teraz musze sterowac poki gdzies sie nei zatrzymamy a robis zmi na ciebie ochote - zasmial sie Cameron po pocalunku
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-oj Kochanie masz te cycki na co dzień -powiedziałam i zaśmiałam się
-poza tym zaraz możemy zacumować bo jesteśmy z daleka od lądu i gapiów -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego
-poza tym też właśnie zrobiłeś mi ochotę na siebie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No niby mam ale coz poradzic..faceci po prostu lubia cycki - zasmial sie.
-Serio?Aniby czym? - powiedzial rozbawiony.
-Dobra..daj mi z 10 min i to ogarne.Na chwile sie zatrzymamy - powiedzial Cameron po czym tma noo ejszcze kawalek poplynal po czym zatrzymal sie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Tym jak Cię kręce -powiedziałam wesoło. Usiadłam sobie wygodnie piłam sobie lemoniadę i opalałam swoje seksowne ciałko w samych majteczkach
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Yhm..mozna i tak - chwile to zajelo ale w koncu sobie gdzies tam spucili kotwice na oceania.Wylaczy silnik i dolaczyl do swoje panny.Napil sie lemoniadki i rozlozyl.
-Noo..zyc nie umierac..bosko... - powiedzial
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

- to prawda - powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem dopilam lemoniadę i dobrałam się do jego męskości zaczęłam mu obciągać energicznie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ohoho....kochanie.. - zasmial sie.NIe spodziewał sie takiego ataku.Ale zdecydowanie jej nie bedzie przerywał.W koncu byli sami..i do tego byla tak sexy ze na nia zawsze mial ochote.
-Och tak Mała..bierz go..achh
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Ssałam jego pałę najlepiej jak potrafiłam czułam jak staje na baczność. Sama też już byłam nakręcona na niego. Wsunęłam rękę między uda i zaczęłam się pieścić cały czas mu obciągając
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dominikana”