Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

-Wiesz ze tutaj to tylko lody jeśli już..- zaśmiał się.. on nie jakis taki slodyczowy, ani ciastowy.. cmoknął ją..
-W sumie imprezy nie było chyba żadnej.. - powiedział do niej.. -Ani tu, ani u nikogo że znajomych.. a lasek nie sporządzałem.. do niczego się nie przyznaje...- zaśmiał sir, jadł sobie z tej miseczki lody.
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

-Taaa tylko glupi by sie przyzal.Musze pogadac z Jakiem..albo predzej z Soph.. - powiedzila wesolo.
-Wgl co u nich?msimy sie spotkac jak juz wrocilam - powiedziala zajadajac.jeszcze jej pol miseczki zostalo.Szybko jej to szlo. ;p
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

Zaśmiał się..
-Mozesz gadać.. ale i tak ci nic nie powiedzą, bo nie ma o czym...- wyszczerzył się do niej..
-No pewnie.. jak już jesteś to można się wybrać na jakąś podwojklna randkę.. plus zaplanować może jakieś wspólne wakacje, hmmm?
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

-Nooo msle ze to najwzyzsz czas.By byly jakies konkretne plany i bym wiedziala co i kiedy.Wiec nie wiem..zdzwon sie z Jakiem i da znac kiedy i jak i gdzie - powiedziala i zjadla do konca swoje lody.
-Mniam..pychotka - no miala ogromna ochote teraz na slodkie bo jej sie okres zblizal wiec...
-Jesli i ty zjesz swoje to prosze pokazac swojej dziewcyzne jak sie steskniles - powiedziala do nego.No tesknial za nim..za jego oclaunkami i dotykiem...
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

-No, no.. potem do niego zadzwonię...- powiedział do niej miło.
-Yhm...- mruknął z łyżeczka w buzi. Potem już szybko dokończył swoje lody i spojrzał na nią z uśmiechem. Przysunął się do niej i pocałował jej usteczka mega czule i namiętnie..
-Naprawde tęskniłem...- powiedział do niej cichutko.
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

Przymknela oczy jak ja tak czule pocalowal oddajac pocalunek rownie czule i zaciagajac sie jego zapachem.
-Ja tez Em.. - powiedziala przy jego ustach i znow go poclowala wplatajac dłon w jego wlosy.Druga reka przejechala po jego nagiej klacie...[bo chyba skoro byl na basenie to byl w samych spodenkach?]
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

Był w samym spodenkach, że sporym namiotem, bo jak tylko go pocałowała to poczuł jak jego fiut budził się do życia..
-Ahhh, nie możesz wyjeżdżać na tak długo...- mruknął do niej, przyciągnął ją sobie na kolana i pozbył się jej koszulki i stanika, ujął w dłonie jej piękne piersi i delikatnie ścisnął, masując..
-Naprawde tęskniłem...- mruknął i liznął je, najpierw jedna, potem druga. Rozpiął jej spodenki i podniósł ją by ją rozebrać z nich i majtek. Posadził ją sobie taką naga na kolanach z uśmiechem. Spojrzał na jej boskie ciało.
-Tak powinnaś chodzić...- zaśmiał się. Przerzucił ja na kanapę by się wygodnie położyła i zaraz ustami zasypywał jej ciało pocałunkami, aż dotarl pomiędzy jej uda. Liznął jej cipke i zaciągnął się jej zapachem..
-Ahhh...
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

-No jak widze nie moge bo mój facet wariuje z zamotnosci - zachichotala cicho i pocalowala go.
-Mysle ze w domu jak ebdziemy smai dalob sie to ogarenac..od czasu do czasu - powiedziaa.Bo co jej tam..ale jak bedzie tu służa to jednak nie ebdie paradoala nago.-Acchh... - westchnela czujac jego jezyk na cipce.Przeszedl ja dreszcz.Byla stesknina, napalona wiec wszystko =na nia dziala szybciej, mocniej....
-O tak Emm....wypiesc ja.....cholerne sie stesknila... - powiedziala i scisnela swoje cycki zerkajac chwile na niego
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

-Oj tak.. zdecydowanie zwariowałbym jakby to trwało dłużej...- zaśmiał się.
-Yhmm okej.. - powiedział. Ale w sumie już porzucił temat, bo jednak miał lepsze zajęcie..
Lizał jej słodka cipke, drażnił jej skarby języczkiem delikatnie masował paluszkami, sam się kurewsko napalił i czuł jak jego kutas sterczy w jego spodenkach.
Nie przestawał jej robić dobrze.. a był w tym na prawdę dobry, umiał jej sprawić przyjemność. Patrzył na jej boskie ciało.
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

OJ tak..co jak co ale musiala przyznac ze Emmett byl jej najlepszym kochnakiem jakiego miala.Idelanie piescil jej napalona cipke wiec dlugo nietrwalo jak wygila sie w luk, mocniej docisnela jego twarz do swojej ciki i jeknela przeciagle dochodzac....
-Och taaaakkk......taakk.... - oddychaa syzbko i glosno
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

Nie przestał dopóki jej uda nie przestały drzeć i poczuł, że jej orgazm minął.. uśmiechnął się pod nosem, dmuchnął delikatnie w jej zgrabną cipeczke i podsunął się do góry..
-Kocham to robić...- powiedział do niej, po czym zsunął z dupy swoje spodenki i przyciągnął ją na siebie. Jego kutas sterczał już mocno, więc gdy ja przysunął to od razu nabił ja na siebie. Spojrzał w jej oczy widząc jej rozkosz..
-Kocham Cię, Liv...- szepnął, nakręcony.
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

Oj tak...byla teraz rozgrzana d granic..wiec jak tyko ja na siebienabil zacisnela mocniej palce na jego rmaoonach.
-ja ciebie tez Skarbie - pocalowala jego usta namietnie z jezyczkiem i zaczela sie poruszac uoszac i opadajac na jego sztywnym kutasie
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

Przytrzymywał ją sobie w pasie, klęcząc przed kanapa, a ona siedziała na nim, więc miał idealny dostap do jej piersi i do jej szyjki i ust. Całował ją namiętnie, nie mogąc się nią nacieszyć. Dłońmi błądził po jej seksownym tyłeczku. Uwielbiał ja.
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

Oj tak..a ona uwielbiala jego.Oparla sie po chwili rekami o kanape nieco, ktora byla za nia i odchylila sie w tyl troche by mial lepszy dostep do jej cpiersi.Caly czas poruszala sie na nm wsuwajac go w siebie glebok.Od czasu do czasu zatoczyla koleczka czy zmienila kąt ruchów..
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

Uwielbiał jej rcuhy, to jak się poruszała, jak się na nim wiła. Była idealna, a in miał najlepsze widoki. Pochylił się do niej by zająć się dobrze jej piersiami i w ogóle jej ciałkiem. Ale w końcu objął ja mocno w pasie i położył na puchatym dywanie. Złapał jej nóżki razem i zarzucił sobie na ramię, by móc szybko i głęboko ja penetrować. Przyspieszył.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Emmetta Crawforda”