Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Przyjechały z Dani do Greys gdzie było najwięcej różnorodnych zabiegów SPA. Od razu się zapisały na jakieś masaże i kolejno na pedicure i manicure..
A potem poszły się przebrać i juz w ręcznikach przyszły do sali. Wyłożyły się na łóżkach i czekały na masażystów..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-co tam u Ciebie słychać , bardzo dawno się nie widziałyśmy -powiedziałam . Po chwili przyszło dwóch masażystów i zaczęli nas masować
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-U mnie wszystko dobrze.. imprezki, szaleństwo.. dużo seksu.. poznałam zajebistego faceta... -ppmachała brwiami... I zaśmiała się. Bo zaraz przyszli masażyści..
-A co u Ciebie? Byłaś u mnie ostatnio na imprezie? - zapytała bo jej nie widziała.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-no co Ty nie powiesz , jeszcze powiedz , że masz faceta to padnę -powiedziałam i zaśmiałam się
-wiesz ostatnio nie dałam rady , ale powinnam pojawić się pojawić na kolejnej zależy czy nie pojadę gdzieś na wakacje --powiedziałam
-a Ty już gdzieś byłaś ?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-Nie kochana.. faceta nie mam.. chociaż wyszło na to że jest moim mężem...-wyszczerzyla się.. wyszło to z głupiej gadki i teraz tak do siebie mówią..
-Licze na to laska..- powiedziała wesoło..
-Yhmm. Nie byłam.. ale w.sumie...może pojedziemy gdzieś cała ekipa? Dawno nie wyjeżdżaliśmy razem,..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a już myslałam że coś takiego mnie ominęło -powiedziałam śmiejąc się
-w sumie wspólne wakacje czemu nie jestem jak najbardziej za , może wynająć jakąś wyspę i wtedy zrobić fajny wypad -powiedziałam
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Oj, nie.. Nie martw się.. Wiesz, że faceci to nie mój styl.. -powiedziała i pomachała brwiami. Poza tym, masażyści byli fajni..
-Yhm, czemu nie.. -powiedziała.. -Może ojciec mi coś załatwi w Hiszpanii.. -dodała.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-było by super chętnie bym się gdzieś wyrwała chociaż na parę dni bo powoli zaczynam się nudzić -powiedziałam
-poza tym żałuję , że nie udało mi się być na imprezce u Ciebie mam nadzieję , że się udała i było sporo ciasteczek -zaśmiałam się
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-To trzeba rzuci hasło...- powiedziała z uśmiechem do przyjaciółki..
-Bylo całkiem sporo nowych ludzi i całkiem zajebiscie.. więc następnym razem laska.. musisz być.. - powiedziała I pomachała brwiami.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-przydało by się kogoś wyrwać i się dobrze zabawić -powiedziałam bo w sumie ostatnio nie miałam na to czas to blog to wyjazdy i różne sesje do bloga na kolejne posty .
-ale mam nadzieję , że szybko się odbędzie bo mam już chcicę -zaśmiałam się i spojrzałam na naszych masażystów którzy byli niczego sobie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się.
-Kochana.. że mną to wszędzie będziesz w stanie się dobrze zabawić.. - powiedziała I widziała ten jej wzrok.. uśmiechnęła się słodko do masażystów..
-Panowie słyszycie.. koleżance przydałby się intensywniejszy masaż...- pomachała brwiami. Sama przekręciła się na tym łóżku by masował teraz jej przód.. spojrzała z uśmiechem na Dani.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Też się przekręciłam na plecy i spojrzałam na przyjaciółkę , po chwili nie miałam ręcznika , a koleś zaczął zdecydowanie intensywnie mnie masować . Moje ciało zaczęło płonąć , cicho pojękiwałam .
-o tak tego mi było trzeba -powiedziałam i spojrzałam na chłopaka , a poźniej na przyjaciółkę
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Carla uśmiechnęła się szerzej.. a koleś masował Dani dokładnie.. nabrał oliwki, zajmował się jej piersiami, brzuchem, udami i delikatnie cipka..
Carla spojrzała na swojego masażystę, zauważyła ze mu stanął nieco.. pocałowała jego usta zaborczo..
-idz pomóż koledze...- uśmiechnęła się.. ściągnęła z niego koszulkę i pchnela go w stronę Dani. A co. Niech się laska zabawi..
Carla siadła sobie wygodnie i się wpatrywała w scenkę jak dwóch kolesi się dobiera do jej friend.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Też zauważyłam , że mu stanął , a po chwili był już przy mnie. Jeden zajmował się moją cipką , drugi masował moje piersi. Było mi zajebiście dobrze rozchyliłam bardziej nóżki.
-jak masz ochotę to dołącz -powiedziałam do przyjaciółki byłam już nieźle nakręcona
ODPOWIEDZ

Wróć do „Część hotelowa”