Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Podszedł do nich i pocałowała Sarę z języczkiem. Colton patrzył na to nie wiedział w sumie jak ma zareagować. Po chwili koleś sobie poszedł
-podobało Ci się ?-spytał i spojrzał na swoją żonkę.
-chcesz by ktoś Cię zerżnął ?-spytał
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Najpierw się przelizała z Vanessa, a zaraz i z Kevinem. Usiadła na nim okrakiem i nabiła się na jego wielkiego kutasa.. zadrżała czując jak cały idealnie się w niej mieści, od razu zaczęła się dość intensywnie na nim poruszać, patrzyła jak laska obciaga Willowi, cholernie ja to kręciło.
Awatar użytkownika
17 lat
161 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
...
Tree Hill

Post

Alex Hardman pisze: 04 sty 2024, 09:36 -chcę Cię przypiąć i ostro zerżnąć -powiedział i spojrzał w jej oczy
-piszesz się na to?-spytał Posadził ją na barze, rozchylił jej nóżki i zaczął robić jej najlepszą minetę jaką potrafił.
Jęknęła jak tylko znowu się do niej dobrał, trzeba było przyznać, że koleś znał się na rzeczy. Mocno zacisnęła dłonie na blacie i odchyliłam głowę do tyłu, delektując się tym.
-Oo tak, boski.. możesz mnie przypiąć i zerżnąć...- Jęknęła do niego w międzyczasie nakręcona tym wszystkim. Jej cipka już płonęła od tych doznań. Jutro nie będzie w stanie chodzić..
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

Odruchowo Odwzajemniła pocałunek, ale nie za bardzo jej się to spodobało..
-Wybacz.. nie chciałam.. po prostu to miejsce...- powiedziała do Coltona..
A potem wybaluszyla na niego oczy.
-Nieee... nie chcę.. jestem twoja...- powiedziała do niego, spojrzała w jego oczy i pocałowała go namiętnie.. odwróciła się znowu przodem do niego..
-Chce rżnąć tylko ciebie Colton.. - powiedziała znowu nakręcona.
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Thomas Lancaster pisze: 04 sty 2024, 09:27 Uwielbiał ją taką nagą , poddaną jemu. Złapał ją mocniej za włosy przyciągnął jej twarz do siebie i pocałował ostro jej usta. Nie zwalniał swoich ruchów , był napalony i raz po raz zagłębiał się w jej mokrej i gorącej cipce.
Jęczała głośno, jak ja przyciągnął to pocałowała jego usta z języczkiem, była nakręcona na potęgę...
-Ooo tak, Thom, jeszcze.. - było jej tak dobrze..
Zaparła się mocniej o stolik i wypinała tylek by mógł ostro ja posuwac.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Patrzył na Vanesse która mu obciągała, a co jakiś czas zerkał na Liz , która rżnęła Kevina. Była obłędna kiedy tak się na nim poruszała te jej piersi. Podszedł bliżej i pocałował jej usta z języczkiem.
Awatar użytkownika
27 lat
184 cm
AMI'S PUB
barman/fauszerz
singiel
a po co xD
Londyn

Post

Alex doprowadził Lole do kolejnego orgazmu robiąc jej minetę.
-w takim razie zabieram Cię do pokoju -powiedział wziął ją na ręce i poszli do pokoju się zabawić
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Thomas złapał mocniej za jej tyłek i wchodził w nią raz po raz po same jajka
-idealna jak zawsze -powiedział i zaczął masować palcem jej drugą dziurkę.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
17 lat
167 cm
Liceum
Uczennica
singiel
Tree Hill

Post

Camila nie mogąc znaleźć przyjaciółki dopiła drinka i opuściła imprezę. Poszła spacerkiem do domu.
mów mi:
Mila
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-dobrze Kochanie to była tylko propozycja -powiedział i pocałował jej usteczka
-a teraz bym zmienił lokalizację , np na naszą limuzynę -powiedział i dossał się do jej boskich piersi.
Awatar użytkownika
28 lat
180 cm
Oktagon
zawodnik MMA
singiel
brak
Szwajcaria/Lucerna

Post

Głośno westchnął czując jak Liza nabija się na jego kutasa. Złapał za jej pośladki i dociskał ją do końca.
-bosko -powiedział i pocałował jej usta , zaczął masować jej piersi drażnił jej sutki. Patrzył jak Vanessa obciąga Williamowi
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
Cały świat
aktorka
to skomplikowane
a po co xD
Veracruz/Meksyk

Post

Obciągałam dłuższą chwilę Williamowi , jego pała też była sporą.
-zerżnij mnie -powiedziałam i obróciłam się do niego tyłem wystawiłam mu tyłek, oparła się o fotel na który Liza i Kevin się pieprzyli.
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Mocno poruszała się na Kevinie, dociskał ją do siebie, więc przyjmowała go bardzo głęboko w sobie. Była nakręcona jak cholera. Nie przestawała ani na chwilę mocno poruszać bioderkami..
-Ooo tak, idealnie... - wydyszała. Spojrzała na tamta dwójkę. Pocałowała laske.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

Jęknęła znowu nakręcona, spojrzała na Coltona.
-Nie wiem czy chce stąd iść... - zaśmiała się, rozejrzała dookoła, podobało się jej to, że wszyscy wszystko widzą..
-Moze przejdziemy się jeszcze popatrzeć na kogoś...- zaproponowała.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-to na kogo chcesz popatrzeć ?-spytał i spojrzał na swoją żonkę wziął drinka od kelnerki i napił się. Wszyscy dookoła się pieprzyli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Red Hawk Club”