Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Odwzajemniła pocałunek Santiago, a potem odchyliłam głowę do tyłu..
-Ooo tak, tak, ochhh..- jęczała coraz głośniej, cholernie przyjemnie jej było. Poruszała bioderkami w rytmie seksu z Willem, ujeżdżała go coraz mocniej..
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Posuwał jej ciasną dziurkę. Czuł jak nadal mocno zaciska się. Spojrzał na Santiaga , który robił jej dobrze ręką. Głośno oddychał. Wsuwał się w nią i wysuwał.
-boska jesteś -powiedział i pocałował jej usta
Awatar użytkownika
24 lat
180 cm
Red Hawk Club
Żigolo
to skomplikowane
tylko na jedną noc
Hiszpanii

Post

Masował jej szparkę, czuł jak jego ręką ocieka soczkami. Całował się z nią bardzo namiętnie. Był nakręcony i chciał dać lasce jak najwięcej rozkoszy. William posuwał jej drugą dziurkę. Dossał się do jej twardych sutków podgryzał je i drażnił językiem.
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Uśmiechnęła się do chłopaków, jęknęła głośno, idealnie się nią zajmowali.. Wstała jednak z Willa, obróciła się tyłem do niego i nabiła się tyłkiem na jego chuja, znowu zaczęła się na nim poruszać. Spojrzała na Santiago..
-Daj mi go.. - mruknęła i obciągała mu intensywnie, aż mu nie stanął ponownie..
-Weź mnie.. - wydyszała do niego, chciała ich mieć znowu dwóch w sobie..
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Głośno jęknął kiedy nabiła się na jego kutasa swoją drugą dziurką.
-ale jesteś ciasna -powiedział i czuł jak jest mu zajebiście. Patrzył jak obciągała chłopakowi.
Awatar użytkownika
24 lat
180 cm
Red Hawk Club
Żigolo
to skomplikowane
tylko na jedną noc
Hiszpanii

Post

Pocałował jej usta, przysunął się do nich bardzo blisko. Wszedł w nią po same jajka, czuł jak laska jest gorąca
-ale jesteś boska -powiedział i zaczął ją ostro posuwać
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Była cholernie nakręcona, a gdy znowu we dwóch ją brali to była niesamowicie głośna, uwielbiała taki ostry seks z facetami od czasu do czasu, czuła jak rozciągają jej dziurki..
-Ooo ja pierdole, ooo tak! - krzyczała co chwilę, ściskała swoje duże cycki. Wzbudzała zainteresowanie innych członków klubu, którzy zatrzymywali się, by na nią popatrzeć.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Nie zwalniał swoich ruchów rozpychał się w jej tyłeczku. Złapał Mocniej za jej piersi. Po chwili wstali wszyscy. Złapał i podniósł Lizi do góry. Nabił ją na swojego kutasa. Teraz pieprzył jej cipkę, a Santiago stanął za nią tyłem i zaczął wsuwać się w jej tyłeczek.
Awatar użytkownika
24 lat
180 cm
Red Hawk Club
Żigolo
to skomplikowane
tylko na jedną noc
Hiszpanii

Post

Zmienili pozycję teraz to on zaczął rozpychać się w jej tyłeczku. Strzelał jej klapsy mocniej ciągnął za włosy i posuwał ją ostro nie wiele brakowało mu do spełnienia.
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

-Ooo kurwa, ooo tak! - drżała cała, jej miednica aż się trzęsła od tylu bodźców..
-Jeszczeeee.. oChhh!!! Chwila!!!! - wrzasnęła, ale doszła w międzyczasie, oddychała szybko, a oni nie dali jej wytchnienia..
-Aaaa! - krzyczała, z bólu i przyjemności na raz. -Dojdźcie.. na mnie! - wydyszała do nich, chciała ich zasmakować, poczuć na sobie ich soki.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Po chwili postawili ją na podłodze. Zaczęli trzepać nad nią swoje chuje , aż Willi wystrzelił na jej boskie piersi. Głośno zawył. Oj było zajebiście laska byłą boska do tego otwarta na niezłe doznania. Był w masce więc nie miał hamulców.
Awatar użytkownika
24 lat
180 cm
Red Hawk Club
Żigolo
to skomplikowane
tylko na jedną noc
Hiszpanii

Post

Chwilę po nim i Santiago doszedł na jej boskim ciele. Strzelał spermą na jej boski piersi i brzuch.
-ale jesteś seksowna -powiedział kiedy skończył. Uśmiechnął się do Williama, oj podobała mu się dzisiejsza zabawa i dymanko.
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Spuścili się na nią, więc wzięła do ust kutasa Willa i wylizała go do czysta, po czym zrobiła to samo z kutasem Santiago.. Spojrzała na nich z dołu.. Zebrała trochę ich spermy palcem i wsunęła sobie w usta..
-Yhm, bosko chłopaki.. - wymruczała zadowolona, uwielbiała takie anonimowe imprezy.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-świetna byłaś -powiedział William i zaczął się poprawiać.
-często tu bywacie ?-spytał z ciekawości wszyscy nadal mieli na sobie maski więc nie wiedział kim tak naprawdę są
Awatar użytkownika
24 lat
180 cm
Red Hawk Club
Żigolo
to skomplikowane
tylko na jedną noc
Hiszpanii

Post

-to prawda byłaś niesamowita -powiedział z uznaniem Santi i też się doprowadził do porządku
-to zależy czy jestem w mieście, ale bywałem już na takich imprezach tutaj -powiedział Santiago
ODPOWIEDZ

Wróć do „Red Hawk Club”