Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Ogromna sala ( całe jedno piętro 3)
[align=center]Obrazek
Obrazek
Obrazek[/align]
Awatar użytkownika
100 lat
200 cm
Tree Hill
Burmistrz
to skomplikowane
tree hill
tree hill

Post

SEX PARTY 2022r.
Obrazek
IMPREZA: SEX PARTY
GDZIE: RED HAWK CLUB
KIEDY: 12.11.2022r. start: 20:00
Impreza przebierana- Obowiązkowe są stroje wieczorowe i maski, a także karty VIP. Bez nich nie ma wstępu do klubu. Wszystkie sale oraz pokoje VIP są udostępnione jest uczestnikom imprezy.
mów mi:
Tree Hill
tree hill
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Melissa postanowiła przyjść na imprezę. Wyszykowała się przyjechała taksówką i weszła do klubu, a później do sali gdzie odbywała się impreza. Od razu w jej oczach pojawił się żar, miała ochotę na bzykanko do tego mogła sobie przebierać.

maska
sukienka
bielizna
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Miranda również postanowiła się dzisiaj zabawić. Przyszła do klubu odpowiednio ubrana do tego miała ze sobą kartę vip. Weszła do sali wzięła sobie od razu kieliszek z szampanem i rozglądała się za kimś ciekawym do dzisiejszych igraszek.
maska
sukienka
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
27 lat
184 cm
AMI'S PUB
barman/fauszerz
singiel
a po co xD
Londyn

Post

Alex po pracy wyszykował się i przyjechał taksówką na bal. Dawno go tu nie było, a zawsze świetnie bawił się na tych imprezach tematycznych. Pokazał na wejściu swoją kartę vip poprawił maskę i wszedł do sali. Było już sporo osób na scenie trwał show z pięknymi kobietami i mężczyznami. Wziął sobie drinka i rozglądał się za towarzystwem na dzisiejszy wieczór.
strój
maska
Awatar użytkownika
41 lat
165 cm
Little India
właścicielka sieci indyjskich restauracji
w związku
Duarte Silva
Miami

Post

Jasmin przyjechala na imprezke z Duarte.-Wow..wystrój super..trzeba poszukac zajomych..choc..kto we czy sie kogos rozpozna - zasmiala sie.
-Ale chodźmy sie przejsc po sali i po drineczki - dodala

sukienka
maska
Awatar użytkownika
43 lat
184 cm
Red Hawk Club
Menager RH
w związku
Jasmin Miller
Ibiza (Hiszpania)

Post

-no raczej nie znajdziesz chyba , że ściągnął maskę -powiedział do Jasmin. On też był odpowiednio ubrany w masce dzisiaj był klientem nie szefem.
-ciesze się , że Ci się podoba -powiedział do swojej seksownej kobiety
-a wyglądasz obłędnie Jas -pocałował jej usta
-chodźmy po coś do picia i obejdziemy salę zobaczysz jak to wszystko wygląda -powiedział na scenie trwały pokazy gdzie niegdzie już się pary bzykały, albo dobierały do siebie
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Miranda rozglądała się po sali była nakręcona i cieszyła się na tą imprezę. Poprawiła swoją maskę napiła się i chodziła między osobami, szukała kogoś do dzisiejszej zabawy. Patrzyła też na pary , które się już pieprzyły, oj lubiła podglądać takie rzeczy. Przygryzła wargę. Czuła jak jej sutki zrobiły się twarde, a w jej cipce zawrzało od gorąca.
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Melissa znalazł mięśniaka w garniturze. Dopiła szampana i poszła się zabawić, była spragniona sporej dawki orgazmów. Nie poszli do żądnego pokoju. Chciała by patrzono na nią kiedy była posuwana. Zsunęła z siebie majtki mięśniak od razy się dobrał do jej cipki , zrobił jej taką minetę , że momentalnie doszła , a po chwili pchnęła go na wielką kanapę, rozpięła jego spodnie wyswobodziła jego kutasa i wskoczyła na niego. Zaczęła go ujeżdżać dziko była napalona spragniona , a cała ta impreza tylko ją pobudzała do takiego działania.
Awatar użytkownika
27 lat
184 cm
AMI'S PUB
barman/fauszerz
singiel
a po co xD
Londyn

Post

Patrzył przez chwilę na Gate jak ujeżdżą kolesia. Wyglądała obłędnie zwłaszcza z tymi dziarami. Po chwili przeszła koło niego para Duarte i Jasmin, musnął ręką dziewczynę.
-chcecie się zabawić?-spytał , zmierzył wzorkiem Jasmin wyglądała mega seksownie w tej czerwieni do tego te rozporki. Ciało miała idealne. Alex był coraz bardziej napalony , a w powietrzu coraz bardziej było można wyczuć zapach sexu.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Po jakiś 2 h spotkali się pod klubem. William przyniósł dla Victora maskę założyli okazał swoją kartę oczywiście podpisali klauzule poufności i weszli do sali VIP.
-mam nadzieję, że Ci się spodoba-powiedział do kumpla
-bawisz się jak i z kim chcesz oczywiście za zgodą drugiej osoby lub osób nie masz tu ograniczeń, jeśli chcesz więcej prywatności to są też tu pokoje....nie musisz też się bzykać możesz tylko patrzeć -powiedział i poszli do baru po drinka.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Kiedy oboje skończyli zeszła z niego. Rozpalona do granic możliwości. Wzięła sobie od razu szklaneczkę z drinkiem. Przeczesała swoje długie włosy, jej ciało błyszczało od potu. Nie zakładała już majtek bo nie było sensu, poprawiła swoją czarną kieckę. Było jej mało to był dopiero początek tego wieczora, a ona szukała kolejnego kochanka do zabawy.
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Victor umówił się z Willem na imprezkę, więc spotkali się przed wejściem, założyli maski na twarze i weszli do środka..
-Oo kurwa.. - mruknął pod nosem widząc tą rozpustę i pieprzacych się ludzi..
-Czesto chodzisz na takie imprezy? - zapytał z rozbawieniem.
Awatar użytkownika
41 lat
165 cm
Little India
właścicielka sieci indyjskich restauracji
w związku
Duarte Silva
Miami

Post

--No wiem, wiem..spoko..bedzie zabawnie... - powiedziala Jas rozgldajac sie dookoła.
-Ach..robi sie goraco...nie powiem.. - dodala widzac wlasnie niektore pary juz sie bzykajace.
Po chwili poczula jak ktos ja "zaczepia".Spojrzała na faceta i zatrzymała się.Tym samym ztrzymujac Duarte.
-nie wiem...chcemy? - spojrzala na swojego faceta.nie wiedziala czy sie zgodzi na trójkąt z 2 facetami w roli głownej i czy pozwoli ja komus innemu bzykac. xD
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-często nie , ale parę razy byłem i było dość intensywnie i ciekawie -powiedział spojrzał na kumpla
-podoba Ci się ?-spytał spojrzał na parę , która właśnie szczytowała. Oj było gorąco. Wziął szklankę od kelnerki i napił się
ODPOWIEDZ

Wróć do „Red Hawk Club”