Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Owszem..po to tu jestem.Wszyskto bedzie lśnilo..- powiedziala i poszla za nim do salonu.Stanel gzies tma pi razy oko na srodku.
-Wiec..od czego zaczac?Co jest..najbrudniejsze?Poza twoimi myslami? - puscila mu zalotnie oko.

/oni sie znaja czy pierwszy raz ja wynajął?
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

/znają się już była u niego parę razy , a poznali się w klubie na jej występie
Rozpiął swoje spodnie zsunął je razem z bokserkami
-możesz go wypolerować -powiedział i spojrzał na nią z cwanym uśmieszkiem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Usmiechnela sie kacikowo na ten widok.
-YHm...pan każe sługa musi - powiedziała podchodzac do niego blisko.Przejechala łapka po jego klacie i brzuhcu i w koncu klenela przed nim.Liznale jego chuja i chwile go masowala tlyko reka.Czasem zassawszy koncówke.No mosial troche zesztywniec.Ale nie trwalo to długo wiec po chwili juz mu obciagała
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ohh tak Maleńka-mówił i wplótł palce w jej włosy czuł jak mu dobrze idealnie mu obciągała. Był coraz bardziej na nią napalony
-jeszcze chwilę , a później wskakuj i zerżnij mnie -puścił jej oczko
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oj był niecierpliwy..ale w sumie nie dziwła mu się.To facet.Wiec ejszcze cheie mu obciagała wkładajac głeboko w usta jego chuha a potem wstała.Wpila sie w jego usta namietnie po czym pchneła go na kanape jak do niej podeszli te kilka kroków.Pod spodniczka nie miala majtek wiec nie bylo problemu.Spluneła na palce, "zmoczyla" cipke i po chwili sie na niego nabiła.
-Ochh...alez jest wielki - wydyszała i pocalowala go.Po kilku ruchach juz wchodzil w nia cały
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a Ty jak jesteś bosko ciasna Skarbie -powiedział i złapał mocno za jej tyłek i nabijał ją na swojego sztywnego chuja . Tak właśnie tego mu było trzeba , uwielbiał jej seksowne ciałko. Wyswobodził jej piersi i ssał jej sutki na zmianę
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Owszem..byla ciasna bo dopiero zaczynali.Ale it ak gladko w nia wchodzil az kazda chwile robial se coraz bardziej mokra.
-Och tak...ssij je..mocniej..-achh.. - pojekiwala coraz glosniej.wiedziala jak nakrecic faceta swoimi jekami
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ssał jej sutki nabijał ją na swoją pałę czuł jaka była mokra
-idealna jesteś -powiedział napalony , w sumie dawno się ie pukał więc dlatego też po nią zadzwonił
-ohh tak Candy -mówił seksownym głosem był napalony czuł jak jego kutas zbliża się do finiszu
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

A ona znala sie an rzecyz i chciala mu dac to czego pragnał.W koncu miala za to kase xD Ale co jak co..takich lientów uwielbiala bo nie byli to jacys oblesni starcy xD
-Och tak Alex...czujesz to hmm...och takk..dbrze...achh..yhm...dojdz z emna..och takakk! - poczula jak szczytuje
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Poczuł jak mocno zaciska się na jego kutasie
-o tak Kocico -powiedział napalony na nią. Pocałował jej usta . Kiedy oboje doszli. Spojrzał na nią
-uwielbiam Cię maleńka , mam nadzieję , że masz więcej czasu dzisiaj -puścił jej oczko
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Mam tyle czasu ile zechcesz.W koncu to ty mnie wynajmujesz..wiec wiesz.. - usmiechnela sie i zeszłaz niego.Siegnela po husteczke by sie wytrzec.
-Wiec... jak to mówia jestem na twoje rozkazy - pocalowala go
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- w takim razie spędzimy bardzo miło wieczór -powiedział i pokazał jej na stół w jadalni gdzie było wszystko przyszykowane , zrobiła to jego gosposia.
-mam nadzieję , że zgłodniałaś -powiedział założył bokserki i poszedł do stołu
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-jasne.. - usmiechnela sie i tez ubrała..choc co ona miala..sama sukienke gosposi hhiih
Siadła do stołu.
-Ulala..ale pysznosci..kazda laske tak przyjmujesz wystawnie? - puscila mu oczko i sobie cos tma wziela na talerzyk
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie tylko Ciebie zapraszam do domu -powiedział i spojrzał na nią
-nie lubię , jak ktoś obcy kręci się po domu więc wolę mieć jedną konkretną dziewczynę , niż tłumy w domu -powiedział i zaczął jeść
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Alexandra Hardmana”