Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-myślę, że po chuju mogę Cię rozpoznać -powiedziałam i spojrzałam na niego. Podeszłam do niego zmysłowym krokiem
-ciesze się, że Ci się podoba -powiedziałam Po chwili wytarłam się
-ja mam jeszcze sporo siły -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem
-a jak z Twoimi siłami ?
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Parsknął śmiechem na jej słowa..
-Yhm, skoro tak to będzie ciekawie...- zaśmiał się i spojrzał na jej obłędne ciałko.
-Mam dobra kondycję.. więc myślę że jeszcze jakieś siły się znajdą.. - zaśmiał się..
-Moze wyjdziemy na drinka, a potem wrócimy? - spojrzał na nią.
-Moze znajdziemy kogoś jeszcze do towarzystwa...- zaproponował.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-podoba mi się ten pomysł -powiedziałam. Poszłam do łazienki ogarnęłam się założyłam na siebie sukienkę
-jestem gotowa -powiedziałam wzięłam go za rękę i wyszli z pokoju poszli do baru
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Wrócili do pokoju, napiła się drinka. Pchnęła Victora na łóżko, żeby usiadł
-zajmiemy się Tobą -powiedziałam dopiłam drinka zsunęłam z siebie sukienkę i po chwili klęczałam przed nim dobierając się do jego rozporka. Czekałam na dziewczynę, żeby dołączyła
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Spojrzał na dziewczyny i uśmiechnął się na widok ciałka Melissy..
-O tak, chętnie to zobaczę...- powiedział do nich, rozebrał się zatem do naga i walnął się z powrotem na łóżko.
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Miranda spojrzała na nich, a po chwili była całkowicie naga. Podeszła do Meliss, spojrzała na kutasa Victora.
-niezły sprzęt -powiedziała i obje zaczęły mu obciągać klęcząc przed nim. Melissa była coraz bardziej nakręcona. Wsuwała sobie go głęboko w gardło mocno się śliniąc.
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Zaśmiał się na jej słowa..
- W takim razie zasługuje na dobre traktowanie...- powiedział i wyłożył się wygodnie jak obie mu obciagaly.. było mu zajebiscie..
-Ooo tak, zajebiscie.. - mruknął
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Razem na spółkę robiły mu loda. Kiedy był już sporych rozmiarów spojrzałam na dziewczynę.
-zerżnij go -powiedziałam do niej pocałowałam jego usta. Patrzyłam jak go dosiada. Oj wiedziałam jak zajebiście się rozpycha jego ogromny kutas w jej cipce. Podeszłam do Victora i zaczęłam się z nim całować , kiedy Miranda zaczęła go ujeżdżać.
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Patrzył sobie na Mirandę, jak go ujeżdżała, była w tym świetna.. Uśmiechnął się błogo i przyciągnął Melissę do siebie, by siadła na jego twarz i zaczął ją pieścić języczkiem dokładnie, robiąc jej zajebistą minetkę jeszcze raz..
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Patrzyła jak Victor robił minetę lasce, a sama go ujeżdżała. Nabijała się na niego dość ostro pod różnym kątek. Było mi cholernie dobrze, jego pała byłą ogromna wypełniał mnie całą. Jęczałam coraz głośniej. Byłam napalona i spragniona. Oj impreza coraz bardziej mi się podobała
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Zrobiłam tak jak mówił. Siedziałam na jego twarzy, on doprowadzał mnie językiem do kolejnych zajebistych doznań. Pieściłam swoje piersi, poddałam się rozkoszy całkowicie. Byłam coraz głośniejsza.
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Jemu się ta imprezka tez już cholernie spodobała, pieścił Melissę, a Miranda zajebiście go ujeżdżała..
W końcu strzelił klapsa jednej i drugiej..
-Zmiana, laseczki.. - powiedział nakręcony, teraz on już chciał dać upust swoim emocjom.. Ułożył je w 69 na łóżku i teraz zaczął posuwać cipkę Melisy, gdy ona robiła dobrze Mirandzie.. Co chwilę wyciągał chuja z niej, by wbić się w gardło Mirandy. Nakręcony był jak cholera i miał jeszcze sporo energii, by je obie zaspokoić..
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Miranda się położyła i po chwili poczuła jak Melissa robi jej zajebistą minetę. Jęczała coraz głośniej , serce waliło jej jak szalone. Oj była napalona na tą dwójkę. Głęboko przyjmowałam jego dużą pałę czasami się nią dławiąc , byłam coraz bardziej obśliniona. Poddałam się rozkoszy.
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Zawyłam z rozkoszy kiedy we mnie wszedł. Oj tak uwielbiałam jego wielką pałę swojej cipce.
-bosko -jęczałam , a po chwili dobrałam się do cipki Mirandy i pieściłam ją najlepiej jak potrafiłam po chwili dodałam do tego jeszcze palce i posuwałam ją dość ostro.
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Rżnął je ostro, jedną przez drugą, a gdy obie już szczytowały, w końcu pozwolił sobie na orgazm..
-Na kolana - warknął do nich nakręcony już do granic możliwości i gdy to zrobiły to spuścił się na ich twarze i cycki..
-Ooo ja pierdole.. - westchnął zadowolony, dał im chuja do wylizania. Boskie były!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Red Hawk Club”