Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

[align=center]Obrazek[/align]
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Weszli do pokoju po drodze ostro się całowali. Zsunęła z niego marynarkę i rozpięła koszulę, zobaczyła mięśnie , które wyczuwała przez koszulę.
-bosko -powiedziałam i polizałam jego klatę
-mam nadzieję , że w seksie nie jesteś wstydliwy -powiedziałam i przejechałam ręką po jego wzwodzie
-bo Twój kolega idealnie się pręży -powiedziałam napalona. Był duży co jeszcze bardziej jej się spodobało. Pchnęłam kolesia na brzeg łóżka , żeby usiadł. Rozpięłam jego rozporek. Uśmiechnęłam się na widok jego chuja. Oblizałam jego główkę.
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Wszedł za nią do pokoju, co jak co, już same te pocałunki go dość mocno nakręciły, laska też była niczego sobie..
-Ściągaj to.. - mruknął do niej i zsunął sukienkę z jej ramion i piersi, gdy przed nim klęknęła..
-Ooo tak, teraz możesz działać.. - powiedział do niej, przerzucił jej włosy na jedną stronę i złapał ją za nie.. Pomagał jej nieco na swoim chuju, gdy już zaczęła intensywnie mu obciągać.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Był ogromny, oblizałam go po całej długości.
-masz się czym pochwalić -powiedziałam i zaczęłam wsuwać go sobie głęboko w gardło, ale nie byłam w stanie pomieścić go całego. Zsunęłam z siebie sukienkę, nie miałam bielizny. Po chwili zaczęłam posuwać swoje piersi jego ogromnych kutasem.
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Zaśmiał się na jej słowa..
-Nie zamierzam się nikomu chwalić.. - powiedział i spojrzał na nią, jak sobie nie jest w stanie go całego wsunąć w gardło.. Podniecające to było..
-Ah, mam nadzieję, że twoja cipka go zmieści.. - powiedział, widząc jak pieprzy swoje ogromne cycki..
-Ooo zajebiście, laska.. - mruknął, spodobała mu się.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-sama jestem ciekawa jakie doznania możesz mi zafundować -powiedziałam i oblizałam jego główkę kutasa
-mam nadzieję , że damy sobie wiele rozkoszy panie Sexy -powiedziałam pchnęła go na łóżko i po chwili usiadłam na nim okrakiem
-sprawdźmy jaki jesteś ogromny -powiedziałam napalona na samą myśl. Oparłam dłonie na jego klacie. Powoli zaczęłam nabijać się na jego ogromnego sztywnego kutasa. Czułam jaki jest wielki i jak rozpycha się w mojej cipce. Jęczałam odchyliłam głowę do tyłu i poddałam się tej chwili.
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Patrzył na nią jak się na niego nabija, owszem miał sporego chuja i nie wszystkie laski były do tego przystosowane, ale tej niewiele brakowało, by pochłonąć go całego..
-Ooo ja pierdole, tak... - jęknął zadowolony i patrzył sobie na nią z uśmiechem..
-Rżnij mnie. - wymruczał, ułożył dłonie na jej biodrach i ją mocniej nieco dociskał.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-z miłą chęcią -powiedziałam pocałowałam jego usta. Czułam jak mocno rozpycha się w mojej cipce, ociekałam soczkami byłam mega napalona. Zaczęłam unosić się na nim w górę i w dół na początku to były wolniejsze ruchy by moja cipka przystosowała się do jego rozmiaru
-bosko -powiedziałam aż po chwili zaczęłam na nim szybko się poruszać, po chwili przyjmowałam go już całego
-ale jesteś wielki -mówiłam podnieconym głosem moje cycki falowały od moich ruchów na nim
-ale dobrze !-jęczałam coraz głośniej
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Patrzył sobie na tą zajebistą laskę i co jak co, pozwolił jej na początek się dostosować do jego kutasa.. Dobrze jej poszło, więc juz teraz była ostrzejsza..
Podniósł się do siadu i pocałował jej usta zaborczo, przejechał dłońmi po jej cyckach i mocno je ścisnął.
-Zajebiste balony.. - mruknął pod nosem. Zjechał dłonią na jej łechtaczkę i pieścił ją tak aż nie doszła mocno zaciskając się na jego chuju.
-Ooo tak, dobrze.. - jęknął, po czym zrzucił ją z siebie, rozłożył jej uda prawie do szpagatu i wszedł w nią z impetem, zaczął się od razu szybko w niej poruszać.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Moje ciało drżało od orgazmu, po chwili poczułam jak znowu ładuje się w moją cipkę.
-o tak właśnie tak-jęczałam pieściłam swoje piersi patrzyłam na niego z pożądaniem. Oj boskie miał ciało koleś.
-zerżnij mnie tak bym zapamiętała to na długo -powiedziałam i oblizałam swoje usteczka. Moje ciało zaczęło błyszczeć od potu.
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Przysiadł sobie na piętach i przysunął sobie jej miednicę na siebie, posuwał ją mocno, dodatkowo stymulując ja paluszkami, masował jej łechtaczkę, czując jaka jest nabrzmiała. Patrzył na jej boskie ciałko i cycki, które latały pod wpływem jego mocnych pchnięć. Ściskał je co chwilę.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Coraz bardziej podobała mi się ta impreza, jego kutas mocno rozpychał się w mojej ciasnej cipce. Każde jego pchnięcie dawało mi nieziemskie doznanie, moje ciało płonęło. Jęczałam głośno poddawałam się chwili , delektowałam się tym co mi dawał. Moja cipka coraz mocniej zaciskała się na jego kutasie.
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Czuł jak ona jest blisko osiągnięcia kolejnego orgazmu, dlatego wzmocnił ruchy dłonią i porządnie już ja pieścił.. a gdy zacisnęła się na nim w kocnh to mocni się w nią wbił, jeszcze chwilę ja posuwał, a potem wyciągnął z niej chuja i spuścił się na jej brzuch z głośnym jękiem przyjemności.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Jęczałam głośno moje ciało drżało od jego porządnych pchnięć. Kiedy dochodziłam spojrzałam na niego z pożądaniem. Kiedy szczytował podziwiałam jego wielką pałę , po chwili uniosłam się do siadu i oblizałam jego kutasa ze spermy
-bosko -powiedziałam
-zdecydowanie chcę więcej takich spotkań -powiedziałam napalona na kolesia. Dostawała od niego znacznie więcej niż od innych, lubiła doznawać więcej niż zwykle dlatego tak ją kręcił.
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Uśmiechnął się, patrząc na nią..
-Zdecydowanie bosko.. - powiedział i poklepał jej twarz swoim kutasem..
-Myślisz, że mnie znajdziesz? - zapytał z lekkim rozbawieniem, założył bokserki na dupę i przejechał kciukiem po jej ustach..
-Masz piękne ciało.. - powiedział do niej z uśmiechem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Red Hawk Club”