Awatar użytkownika
27 lat
184 cm
AMI'S PUB
barman/fauszerz
singiel
a po co xD
Londyn

Post

Nie zwalniał swoich ruchów kiedy Jasmin szczytowała posuwał ją ostro wchodząc po same jajka. Poczuł jej kolejny orgazm , wyszedł z niej i szczytował na jej brzuchu. Głośno wzdychając.
-zajebiście -powiedział i pocałował jej usta. Podszedł do barku nalał sobie drinka i patrzył jak Duarte nadal posuwa swoją dziewczynę.
Awatar użytkownika
41 lat
165 cm
Little India
właścicielka sieci indyjskich restauracji
w związku
Duarte Silva
Miami

Post

Oj było jej bosko, bosko!!! Zmieryzla wzrokiem Alexa jak od nich odszedl..teraz dopieor w sumie mogla sie rpzyjzec jego sexy ciałku.Ale i tka wolala swojego faceta :P
-Dokoncz biora mnie od tylu - powiedziala złazac z niego i wypiela tyleczek klekjc na łózku.Serce wciaz jej mocno łomotało w piersi
Awatar użytkownika
43 lat
184 cm
Red Hawk Club
Menager RH
w związku
Jasmin Miller
Ibiza (Hiszpania)

Post

-z miłą chęcią -powiedział kiedy z niego zeszła po chwili władował się w nią od tyłu i ostro zaczął ją posuwać. Głośno oddychał serce waliło mu jak szalone, w tle było słychać głośną muzykę i jęki innych osób
Awatar użytkownika
41 lat
165 cm
Little India
właścicielka sieci indyjskich restauracji
w związku
Duarte Silva
Miami

Post

No tak w zasadzie przyszła tu zobaczyc co i jak, popatrzec a zskonczyła na trójkacie.Ale bylza zadolona.
-och tak Skarbie..jeszcze...wyzyj sie.... - jeczala czujac jak ja ostro pozuwa i jak jej bylo dbrze.Jej cipka juz byla cholernie goraca i lociekala soczkami od wczensiejsego orgazmu
Awatar użytkownika
27 lat
184 cm
AMI'S PUB
barman/fauszerz
singiel
a po co xD
Londyn

Post

Alex patrzył na nich przez dłuższą chwilę aż poczuł że znowu ma ochotę. Położył się przed Jasmin przyciągnął ją do siebie bardziej , tak by mogła mu obciągać kiedy Duarte ją posuwał. Była mega seksowna , z tej perspektywy widział jej sporu biust , który falował od mocnych pchnięć chłopaka.
Awatar użytkownika
43 lat
184 cm
Red Hawk Club
Menager RH
w związku
Jasmin Miller
Ibiza (Hiszpania)

Post

Patrzył na nich , ale nie zwalniał miał mega ochotę ją rżnąć kiedy obciągała jakiemuś obcemu facetowi. Strzelał jej klapsy raz po raz był coraz agresywniejszy
Awatar użytkownika
41 lat
165 cm
Little India
właścicielka sieci indyjskich restauracji
w związku
Duarte Silva
Miami

Post

Ulozyla sie wiec wygodniej i wziela wusta fiuta Alexa.Wkladala go sobie gleboko w gardelko.Pouszala szybko glowa sniac sie mocno bo mial sporego chuja.Reka mietosila jego jaja .
Czula jak Darte mocno..serio mocno..ja posuwa i cula ze w takch okolicnzosciach to zaraz znow dojdzie..
Awatar użytkownika
27 lat
184 cm
AMI'S PUB
barman/fauszerz
singiel
a po co xD
Londyn

Post

Robiła mu boskiego lodzika , jej oślinione usta , z jego chujem w ustach wyglądała obłędnie. Głośno oddychał , doskonale znała się na robocie. Patrzył jak jej facet ostro ją posuwał.
-boska -wydyszała i jeszcze chwila i zaczął szczytować w jej boskich usteczkach.
Awatar użytkownika
43 lat
184 cm
Red Hawk Club
Menager RH
w związku
Jasmin Miller
Ibiza (Hiszpania)

Post

Słyszał jak Alex dochodzi, jeszcze chwilę ją posuwał , aż sam zaczął szczytować w jej tyłku.
-bosko-jęknął i strzelił jej soczystego klapsa. Nie zwalniał chciał by i ona doszła całą sytuacja była dla ich związku nowa , ale kręciło go to jak koleś ją brał na jego oczach , nakręcał się tym strasznie
Awatar użytkownika
41 lat
165 cm
Little India
właścicielka sieci indyjskich restauracji
w związku
Duarte Silva
Miami

Post

Oj wcale nie musial dlugo czekac bo po chwili i ona szczytowala.Przelknela sperme Alexa i zawyla glosno a pem padla a lozko wymeczona i spocona taka...
-Bylo...bosko.Panowie... - wdsała lezac i dochodzac do siebie
Awatar użytkownika
27 lat
184 cm
AMI'S PUB
barman/fauszerz
singiel
a po co xD
Londyn

Post

-zdecydowanie tak -powiedział i spojrzał na parę
-mam nadzieję , że jeszcze kiedyś się spotkamy -powiedział po chwili się ogarnął
-dzięki za zajebisty sex -powiedział i wyszedł z pokoju.
Awatar użytkownika
43 lat
184 cm
Red Hawk Club
Menager RH
w związku
Jasmin Miller
Ibiza (Hiszpania)

Post

Podszedł do swojej dziewczyny
-chyba Ci się spodobało -powiedział i pocałował jej usta.
-byłaś nieziemska -dodał patrząc w jej oczy
Awatar użytkownika
41 lat
165 cm
Little India
właścicielka sieci indyjskich restauracji
w związku
Duarte Silva
Miami

Post

-Czesc - powiedziaa do Alexa a potem spojrzala na Duarte.
-nie pwem ze bylo xle i okropnie zasmiala sie.-Bylo cholernie goraco, podniecajaco i ach...jestem mega spelniona ale..
-nie byles zazdrosny? - zapytala ciekawa.
-Bo wybacz skarbie ale ja bym byla wiec zero trojkacików z innymi laskami - zasmiala sie.Choc ktow ie..niby tak mowila a jednak jakby moz ewypila co nieco wiecej drinkow to kto wie xD
Awatar użytkownika
43 lat
184 cm
Red Hawk Club
Menager RH
w związku
Jasmin Miller
Ibiza (Hiszpania)

Post

-wiesz jeśli przy tym byłem to ok , ale beze mnie tego nie rób -powiedział i pocałował jej usta
-poza tym to mogło być tylko jednorazowe -uśmiechnął się do swojej dziewczyny
-wracamy do sali czy chcesz się jeszcze zabawić ?
Awatar użytkownika
41 lat
165 cm
Little India
właścicielka sieci indyjskich restauracji
w związku
Duarte Silva
Miami

Post

Zasmiała sie.
-nie, spokojnie.nie zamierzam - powidziala.
-Hmm..myse, że mam dosc juz jakis takich akcj z obcymi..ale chce ejszcze zostac tu z Toba.. - powiedziala i rpzyciagnela go do siebie wpijajac sie wjego usta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Red Hawk Club”