Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Złapali jakiegos ubera i przyjechali do niego.W aucie sie juz trochde całowali i macali.A co!
-zapraszam - powiedzial otwierajac drzwi do apartamentu i wpuszczajac ja pierwsza.Wszedl za nią i zamknal drzwi.Klucze rzucil do miski na szafce.Zrzucil buty i bluze.
-To co?Drinka? - zapytal podchodzac do niej od tylu.Złapał ja w pasie i pocalowal jej szyjke
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy pocałował moją szyję przymknęłam oczy. Od razu moje ciało zadrżało. Zjechałam ręką na jego krocze i masowałam jego męskość
-drink będzie między jednym , a kolejnym zajebistym sexem, teraz mnie weź za bardzo mnie nakręciłeś na diabelskim młynie -powiedziałam byłam podniecona i napalona na swojego byłego męża.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Co?ja cie nakrecilem?ja nic tam nie robilem moja droga - zasmial sie.Oderwal sie od niej i najpierw zsunal z siebie spodnie z bokserkami, skoro juz macala to niech maca porzadnie co trzeba.A potem zdjal z niej bluzke, pozbyl sie stanika .Zsunal jej spodniez majtkami nieco.Caly czas stojac za nią znow wpil se w jej syzjke ustami.Jedna reka juz sciskal jej piers a druga wsunal miedzy jej uda masujac juz jej cipke
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak Ty -powiedziałam i po chwili masowałam ręką jego chuja. Czułam jak rósł w mojej ręce.
-weź mnie -powiedziałam napalona na Dominica
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Owszem..sam juz był sporo podniecony i mogły w nia wejsc ale nie chcial.
-Nie..jeszcze nie - powiedzial i rpzgryzl jej uszko.wsunał w nia dwa palce czujac jaka jest mokra i napalona. Strzelil jej szybka palcówke a kiedys doszła pzyciagla jej twarz do siebie za wlosy i wpil sie w jej usta.
Po xcchwili pchnal ja w strone kanapy by sie o nia oparla i wystawila do niego tylek.Pozbyli sie ciuchów całkiem przy okazji a potem strzelil jaj klapsa w tylek i wladowal sie w jej mokra cipe
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Palcóweczka była zajebista jęczałam z rozkoszy. A kiedy doszłam krzyknęłam jak mi jest dobrze. Po chwili oparłam się o kanapę i wypięłam tyłek w jego stronę. Kiedy wszedł we mnie zawyłam z rozkoszy
-ohh tak, idealnie Dom -mówiłam podnieconym głosem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ach..boska cipka - strzelił jej znów klapsa w posladek a potem chwycil mocno za biodra i ładował sie w nia raz po raz mocnymi i szybkimi ruchami po same jaja
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Uwielbiałam jak mnie posuwał. Wypinałam się jeszcze bardziej w jego stronę. Chciałam go więcej i więcej coraz głośniej pojękiwałam z rozkoszy. Czułam jak bardzo jestem na niego napalona.
-ohh tak!
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oj tak...on tez cholernie byl na nia napalony.Wiec korzystac z okazji i tego fajnego spotkania.Wiec wchodzil w nia szybko i mocno wcale sie nie chamujac.
-Och tak...ach....idealnie - oj co jak co ale uwielbial sex.I nie lubil sie w min hamowac
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po paru jego mocnych pchnięciach zawyłam z rozkoszy. Uwielbiałam te orgazmy ktore wstrząsały całym moim ciałem
-idealnie Dom !-jęknęłam seksownym głosem wypinałam się nadal w jego stronę chcąc go więcej i więcej , a jego kolejne ruchy tylko potęgowały mój orgazm więc byłam głośna
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Poczuł to.Poczuł jak się na nim mocno zaciskała. Nie spowalniał ruchów, mocno się w nią wbijał w dalszym ciągu az po kilku chwilach sam doszedł z gardłowym jekiem zalewajac jej cipke mocno
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-brakowało mi tego -powiedziałam i pocałowałam jego usta.
-uwielbiam kiedy mnie tak posuwasz -puściłam mu oczko
-mam nadzieję , że masz coś do picia
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ach..owszem..co jak co ale nasz sex..zawsze był świetny - powiedzial i wyszedl z niej.Załozyl gacier a dupe.Z reszta ciuchów sie nie kwapił.
-Jasne..Co chcesZ? - zapytał miło.Mogł jej dac jakiegos drina albo cos bez alkoholowego
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-może być whisky z lodem -powiedziałam i usiadłam sobie na kanapie w samych majteczkach
-masz rację sex zawsze był zajebisty i chyba dlatego tak sporo czasu spędzaliśmy w łóżku i rżnęliśmy się wszędzie gdzie było to możliwe , bardzo miłe wspomnienia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Amartament Dominica Hill i Holly Truitt”