Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

Liznal jeszczer a zjej cipke, strzleil w nia klapsa potem dał jej oblizac swoje palce z jej soczków.
-ZAraz go dostaniesz - powiedzial podoszac sie.Zrzucil spodnie a potem znalazl sie nad nia i wladowal swoja sztywna pałe w jej mokra cipe.
Awatar użytkownika
22 lat
175 cm
Stadnina, Studentka
Weterynaria
w związku
Dominic Hill
Tree Hill

Post

Oblizałam jego palce zmysłowo. Patrzyłam na niego jak się rozbiera, uwielbiałam jego ciało. Kiedy wszedł we mnie zawyłam z rozkoszy
-weź mnie ostro-powiedziałam byłam napalona i spragniona kolejnych orgazmów. Poddałam mu się całkowicie moje sutki sterczały , serce waliło jak szalone.
Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

-Tak zamierzam - odparl Dom i zassal jej warge mocniej.Po chwli sie uniosl do klęku, rozsunal szeroko jej nozki trzymajac za uda i wchodizl w nia po same jaja mocnymi , szybkimi pchnieciami.Mial cudowny widok poczawszy od jej skaczacych piersi o jej ociekajaca soczkami cipke.
Awatar użytkownika
22 lat
175 cm
Stadnina, Studentka
Weterynaria
w związku
Dominic Hill
Tree Hill

Post

Uwielbiałam nasz sex zwłaszcza kiedy tak dominował kręciło mnie to. Zawyłam z rozkoszy kiedy we mnie wszedł. Mógł poczuć jeszcze mój orgazm na swoim kutasie. Jęczałam głośno pieściłam swoje piersi i patrzyłam jak mnie posuwa.
Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

Lubil dominowac.Czasem oddawal jej kontrole ale zwykle to on robil co chcial i jak chcial, skoro ona mu na to pozwalala.Pieprzyl ja wiec mocno wchodzac wnia po same jaja.Siegnal reka do jej piersi i strzleil jej klapsa a potem ja scianal.
-Moja suczka... - mruknal i znow zlapal ja mocno za uda wbijajac sie wnia ile sil mial.Czuł jak coraz mocniej pulsuje...siegnal dllonia do jej lechtaczki mocno ja tarmoszac dla wiekszych doznan..
Awatar użytkownika
22 lat
175 cm
Stadnina, Studentka
Weterynaria
w związku
Dominic Hill
Tree Hill

Post

Jęczałam coraz głośniej aż mocno się na nim zacisnęłam
-o kurwa brakowało mi tego -powiedziałam i wpiłam się w jego usta
-jesteś najlepszy Dom -patrzyłam na niego z pożądaniem, uwielbiałam tego faceta
Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

-Wiem... - odparl pewny siebie jak zawsze.
-On jednak eni doszedl ejszczze.Ale wyzedl z niej i kazal jej sie obrocic i wypiac tylek.Strzleil jej klapsa a potem znow sie w nia wladowal od tylu.Mocno chwyci za biodra i grzmocil ja wchodzac w jej mokra wyruchana cipke po same jaja
Awatar użytkownika
22 lat
175 cm
Stadnina, Studentka
Weterynaria
w związku
Dominic Hill
Tree Hill

Post

Zawyłam z rozkoszy kiedy we mnie wszedł ponownie. Jęczałam coraz głośniej, był ostry można powiedzieć, że brutalny. Zacisnęłam dłonie na kanapie i poddałam mu się. Moja cipka coraz mocniej na nim pulsowała. Czułam jak jest mi cholernie dobrze.
-nie przestawaj!-krzyczałam byłam coraz bliżej kolejnego orgazmu , uwielbiałam to jak mnie pieprzył , moje ciało drżało z rozkoszy. Byłam napalona , moja cipka ociekała soczkami, a ja chciałam więcej i więcej. Wypinałam się jeszcze bardziej w jego stronę coraz chciwiej.
Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

Oj tak..lubil to jak jeczala i chciala wiecej.Krecilo go to.Whozilw nia wiec mocno, szybko...siegnal reka na jej cipke i tarmosil zybko dodatkowo jej napuchnieta lehtaczke.Czul, że zaraz diojdzie.Wiec gdy tylko wyczekal moemntu jak ona dochodzi, kilka ruchów i tez doszedl spuszczajac sie w niej duza iloscia spermy..
-Ach...moja suka.... - strzelil jej klapsa dyszac mocno a potem złapał za syje, przyciagnal do siebie w gore i wpil sie w jej usta z jezykiem namietnie
Awatar użytkownika
22 lat
175 cm
Stadnina, Studentka
Weterynaria
w związku
Dominic Hill
Tree Hill

Post

Szczytowałam bardzo intensywnie , po chwili chwycił mnie za szyję i całował moje usta
-uwielbiam takie powroty do domu -powiedziałam i spojrzałam na niego
-jesteś najlepszy ,zawsze byłeś -powiedziałam czułam jak po moim ciele orgazm się rozchodzi. Było mi tak dobrze
-tylko Twoja -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy
Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

-I bardzo dobe... - wyszedl z niej, siegnal po chusteczke i wytarl chja.Siegnal po ciuchy i sie ubral.
-Co z wakacjami?Trzebaby cos zaplanowac..teraz poki mam w zasadzie dluzsze przerwy w walkach.. - zapytal
Awatar użytkownika
22 lat
175 cm
Stadnina, Studentka
Weterynaria
w związku
Dominic Hill
Tree Hill

Post

-jasne, ja już mam na uczelni luz , a w stadninie myślę , że nie będą robili żadnego problemu, a gdzie pojedziemy na wakacje , masz już jakiś pomysł na kierunek naszego wypoczynku?-ubrałam się i wróciłam na kanapę.
Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

-No to dbrze...bo czas najwzyeszy - pwiedzial DOminic.
-A nie wiem...a chcialasbys gdzies konkrentie?masz jakies marzenie gdzie bys chciaa pojechac?- zapytal.Poszedl w miedzyczasie po cos do picia i wroic z jakims sokiem cz cos dla nich
Awatar użytkownika
22 lat
175 cm
Stadnina, Studentka
Weterynaria
w związku
Dominic Hill
Tree Hill

Post

-na pewno jakieś ciepłe kraje z plażą , może Malediwy nigdy tam nie byłam -powiedziałam
-poza tym mam zamiar cały czas się kusić -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem napiłam się soku.
Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

-Ok..poszukamy ofert na Malediwy..czmeu nie..tez tam nie bylem - zgodzil sie Dom.
-Aha...takprzedstawiasz sprawe..to chyab musmy sobie wynajac domek na jakims uboczu z wlasna prywatna plaza - zasmial sie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Amartament Dominica Hill i Holly Truitt”