Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ssałam go dość intensywnie , wsuwając go sobie głęboko w gardło. Moje usta były obślinione. Czułam jak sama się nakręcam na niego. Jego kutas był już pełnych rozmiarów , a ja nie przestawałam robić mu dobrze
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ach jestes boska Kylie - wydyszał i jeszcze cheilke poczekał by mu dobrze robila a w mkoncu ja przyciagnal do siebie.
-Siadaj laska...trzeba tego mustanka ujeździc - powiedzial i klepnal ja mocno w tylek i pomogl sie jej na sieie nabic
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy nabiłam się na jego pal jęknęłam przeciągle. Czułam jak jego kutas rozpychał się w mojej mokrej cipce.
-o tak idealnie Skarbie -powiedziałam i zaczęłam go ostro ujeżdżać, nabijała się na niego do samego końca, piersi falowały mi od energicznych ruchów. Moja cipka mocno zaciskała się na jego kutasie. Głośno pojękiwałam z rozkoszy jaką mi dawał.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Bładził rękami po jej ciałku sobie, czasem sie całowali.
-Zwolnij troche - poprosil by mogl sie dobrac ustami do jej piersi, ktore teraz przy wolniejszych ruchach mu tak energicznie ne skakały.Dossal se do jej sutków, na przemian je pieszczac i ssac mocno
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zwolniłam swoje ruchy. Oparłam dłonie na jego barkach i odchyliłam głowę do tyłu kiedy tak pieścił moje piersi. Głośno dyszałam poddałam się chwili było mi cholernie z nim dobrze jak zawsze
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ach..boskie moje - mrunał pod nosem pieszczac jej piersi.Rekami bladizl sobie po ej plecach , tyłeckzu i biodrkach.W koncu wrocil do jej ust.Przelizali sie amietnie.
-Złaź i wypnij tyłek - powiedziala do niej a gdy to zorbila wszedł w nią mcno i poruszal sie juz w niej szybkim tempem
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wypięła się do niego , a kiedy wszedł we mnie jęknęłam z rozkoszy.
-o tak Dom rżnij mnie !-krzyczałam napalona na niego czułam jak nie wiele brakuje mi do kolejnego orgazmu.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Pieprzył ja mocn wbijajac sie w nią po same jaja.Mocno trzymał jej biodra, czasem strzleil jej soczystego klapasa w tylek..
-och tak babe... - złapał ja za wlosy mocniej i nie zwalnial uchów czujac ze zaraz dojdzie
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Jęczałam coraz głośniej z rozkoszy , az doszłam z jego imieniem na ustach. Wypychałam bioderka w jego stronę chcąc go więcej i więcej moje ciało drżało od cudownego orgazmu
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Kiedy tlyko doszła strzleil jej klapsa a potme mocno scisnał za bioda i po kilku mocnych , głebokich ruchach doszedł w niej.
-Achhh...bosko - mruknal po czym wyszełz niej i siadl na kanapie.
-Wyczysc go.. - powiedzial
[/color]
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kucnęłam przed nim wzięłam jego pałę do ust i zaczęłam go czyścić patrząc na Dominica. Kiedy był już czysty wstałam wytarłam się i usiadłam na kanapie obok niego. Wzięłam sobie szklaneczkę z drinkiem i dopiłam ją
-niezła zabawa -powiedziałam i spojrzałam na byłego męża
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wciagnał gacie a dupe i tez sie napił.
-Owszem..bardzo fajny wieczór.Zostajesz na noc rozumiem? - zapytal.Bo w sumie to juz pewnie kolo 24 było itp wiec mozna isc kłasc spac xD
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-pewnie , że zostaję muszę Cię jeszcze rano wykorzystać zanim pójdę do pracy -powiedziałam i pocałowałam jego usta bardzo namiętnie. Wstałam z kanapy założyłam koszulkę
-prowadź do sypialni ogierze -powiedziałam i pewnie tam poszliśmy
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kylie zrobiła im wyborne śniadano , tosty jajecznicę na bekonie do tego kawkę. Zjedli wspólnie.
-dziękuję za cudowny wieczór i noc , będę się zbierać jak masz ochotę się spotkać to dzwoń -powiedziałam pocałowałam namiętnie jego usta ubrałam się i poszłam do siebie , a poźniej do pracy
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

a on sie zajal soba i swoimi zajeciami.
Kilka dni później,w soote szykowal sie na walke..mial byc walka wieczóru i w sumie byla to konkretna walka wiec..zebral sie w koncu z domu, wyslal tma zaproszena komu trzeba oczywicie by znajomi przyslzi no i pojechal do klubu
[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Amartament Dominica Hill i Holly Truitt”