Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Złapali jakiegos ubera i przyjechali do niego.W aucie sie juz trochde całowali i macali.A co!
-zapraszam - powiedzial otwierajac drzwi do apartamentu i wpuszczajac ja pierwsza.Wszedl za nią i zamknal drzwi.Klucze rzucil do miski na szafce.Zrzucil buty i bluze.
-To co?Drinka? - zapytal podchodzac do niej od tylu.Złapał ja w pasie i pocalowal jej szyjke
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy pocałował moją szyję przymknęłam oczy. Od razu moje ciało zadrżało. Zjechałam ręką na jego krocze i masowałam jego męskość
-drink będzie między jednym , a kolejnym zajebistym sexem, teraz mnie weź za bardzo mnie nakręciłeś na diabelskim młynie -powiedziałam byłam podniecona i napalona na swojego byłego męża.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Co?ja cie nakrecilem?ja nic tam nie robilem moja droga - zasmial sie.Oderwal sie od niej i najpierw zsunal z siebie spodnie z bokserkami, skoro juz macala to niech maca porzadnie co trzeba.A potem zdjal z niej bluzke, pozbyl sie stanika .Zsunal jej spodniez majtkami nieco.Caly czas stojac za nią znow wpil se w jej syzjke ustami.Jedna reka juz sciskal jej piers a druga wsunal miedzy jej uda masujac juz jej cipke
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak Ty -powiedziałam i po chwili masowałam ręką jego chuja. Czułam jak rósł w mojej ręce.
-weź mnie -powiedziałam napalona na Dominica
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Owszem..sam juz był sporo podniecony i mogły w nia wejsc ale nie chcial.
-Nie..jeszcze nie - powiedzial i rpzgryzl jej uszko.wsunał w nia dwa palce czujac jaka jest mokra i napalona. Strzelil jej szybka palcówke a kiedys doszła pzyciagla jej twarz do siebie za wlosy i wpil sie w jej usta.
Po xcchwili pchnal ja w strone kanapy by sie o nia oparla i wystawila do niego tylek.Pozbyli sie ciuchów całkiem przy okazji a potem strzelil jaj klapsa w tylek i wladowal sie w jej mokra cipe
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Palcóweczka była zajebista jęczałam z rozkoszy. A kiedy doszłam krzyknęłam jak mi jest dobrze. Po chwili oparłam się o kanapę i wypięłam tyłek w jego stronę. Kiedy wszedł we mnie zawyłam z rozkoszy
-ohh tak, idealnie Dom -mówiłam podnieconym głosem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ach..boska cipka - strzelił jej znów klapsa w posladek a potem chwycil mocno za biodra i ładował sie w nia raz po raz mocnymi i szybkimi ruchami po same jaja
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Uwielbiałam jak mnie posuwał. Wypinałam się jeszcze bardziej w jego stronę. Chciałam go więcej i więcej coraz głośniej pojękiwałam z rozkoszy. Czułam jak bardzo jestem na niego napalona.
-ohh tak!
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oj tak...on tez cholernie byl na nia napalony.Wiec korzystac z okazji i tego fajnego spotkania.Wiec wchodzil w nia szybko i mocno wcale sie nie chamujac.
-Och tak...ach....idealnie - oj co jak co ale uwielbial sex.I nie lubil sie w min hamowac
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po paru jego mocnych pchnięciach zawyłam z rozkoszy. Uwielbiałam te orgazmy ktore wstrząsały całym moim ciałem
-idealnie Dom !-jęknęłam seksownym głosem wypinałam się nadal w jego stronę chcąc go więcej i więcej , a jego kolejne ruchy tylko potęgowały mój orgazm więc byłam głośna
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Poczuł to.Poczuł jak się na nim mocno zaciskała. Nie spowalniał ruchów, mocno się w nią wbijał w dalszym ciągu az po kilku chwilach sam doszedł z gardłowym jekiem zalewajac jej cipke mocno
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-brakowało mi tego -powiedziałam i pocałowałam jego usta.
-uwielbiam kiedy mnie tak posuwasz -puściłam mu oczko
-mam nadzieję , że masz coś do picia
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ach..owszem..co jak co ale nasz sex..zawsze był świetny - powiedzial i wyszedl z niej.Załozyl gacier a dupe.Z reszta ciuchów sie nie kwapił.
-Jasne..Co chcesZ? - zapytał miło.Mogł jej dac jakiegos drina albo cos bez alkoholowego
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-może być whisky z lodem -powiedziałam i usiadłam sobie na kanapie w samych majteczkach
-masz rację sex zawsze był zajebisty i chyba dlatego tak sporo czasu spędzaliśmy w łóżku i rżnęliśmy się wszędzie gdzie było to możliwe , bardzo miłe wspomnienia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Amartament Dominica Hill i Holly Truitt”