Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oj nie..on w sallonie filmow nie ogladal..mial od tego swoj ukochany pokoj...wi cprzyslzi tu.., soczyl po jakies przekaski..chipsy krakrersy itp..cos do picia i w koncu se siadl wgodnie.
-nie wiem..powiedz garunek bo ja jak pewnie wybire to padniesz z nudów - zasmial sie.Jeog krcila fantastyka, superbohaterowie itp.Ale bedzie dzis kochany i jej pozowli wybrac :)
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jak już mamy takie kino -powiedziałam i puściłam mu oczko
-to może coś z efektami specjalnymi , żeby można było je podziwiać na dużym ekranie -powiedziałam wzięłam sobie parę chipsów i wcinałam je.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nooo i doskonaly wybór - wic wlaczyl cos fajnego..jakies pewnie hit kinowy czy cos.Albo jakiegos Avatara czy coś;p Malo wazne..no i sobe juz zaczeli ogladac wglodnie siedzac i zjadajac przekaski
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Siedziałam oparta głową o jego ramię jadłam nachosy z sosem no i oglądałam film. Było miło i zdecydowanie było to coś nowego dla mnie.
-podoba mi się tak spędzony czas -powiedziałam i spojrzałam na Dominica
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Serio?No to sie ciesze..myslalem ze ebdziesz kaprysic i ebde musial suma sumaru sam lub z e z ajomymi ogladac filmy jakz awsze - zasmial sie i cmoknal jej usteczka
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Pocałowała jego usta.
-bardzo dobrze mi przy Tobie , nawet w takie dni jak teraz oglądając film -powiedziałam i wzięłam sobie popcornu. Napiłam się pepsi.
-idealny wieczór tylko we dwoje -uśmiechnęłam się i patrzylam na końcówkę filmu.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No to cieszy mnie to bardzo Mała - usmiechnal sie.
-Kiedys zaprosimy zajaimych i beziemy robic wieczorki filmowe.. - dosal a potem juz dobrneli do konca filmu.Przeciagnal się
-To co? Idziemy do spania..? - zapytal]
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-tak idziemy spać , jutro muszę być w stadninie -powiedziałam i pocałowałam jego usta
-a Ty masz jutro jakieś plany ?-spytałam no i poszliśmy do sypialni
ODPOWIEDZ

Wróć do „Amartament Dominica Hill i Holly Truitt”