Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Uwielbiam kiedy jesteś taka napalona.. -wydyszał do jej ust i pocałował ją znowu.Poruszał się w niej dość mocno, ale nie za szybko, Musiał ją trochę przyzwyczaić do swojego chuja..
-Boska.. -mruknął i liznął jej żuchwę, szyję, ściskał dłonią jej jędrne piersi i przyszczypywał sutek. Cholernie był nakręcony.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Masz na mnie dośc..wyjątkowy wpływ - odparła patrzac mu w oczy.Usmiechnela sie apotem juz eh..całowali się ogolnie całkiem czesto.Jej rece caly czas błądziły po jego ciele.Sciskały boski tyłek, biodrami napierała na nego czhcac go jak najwiecej.jej cipka mocno ociekala soczkami..
-Wex mnie od tyłu.. - wydyzszała w koncu przygryzajac jego warge.Oj chciala go poczuc po innym kątem, głebiej.., mocniej..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zwykle lubił od tyłu, ale teraz jakoś nie do końca, chciał widzieć jej śliczną twarz, całować ją, pieścić pocałunkami. Chwilę jeszcze tak ją posuwał, a potem wyszedł z niej i odwrócił ją do siebie tyłem. Naparł na jej ciałko i wsunął kutasa w jej mokrą cipkę z powrotem. Objął ją jedną ręką w pasie, a drugą złapał za jej szyjkę, odgarnął włosy na bok i pocałował jej szyjkę. Dawno seks nie sprawiał mu takiej przyjemności i nie chciał, by to szybko się kończyło..
-Jesteś idealna.. -mruknął i poruszał biodrami, całując jej plecy, kark, ramię.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Coż..zawsze mógł sie nie zgodzić xD
Ale owszem..często jak sie pieprzyli to było to szybkie, mocne a teraz..teraz nie było wolno ale było..namietniej..też nie chciala by to sie szybko skonczyła.Z kazdym jego pchnieciem przeszywał ja mini dreszczyk.
-Och Emm....o tak....idelniae... - pjekiala czujac ogromna przyjemnośc.Wciaz bylo jej malo i mało.Sama tez sie nieco poruszała.
Oj jak cholernie sie ona cieszyła, że sa tu razem.. :)
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Czuł to jak jest jej dobrze, jej cipa i ona reagowały na każdy jego najmniejszy ruch. Nieco przyspieszył i oderwał się od jej pleców, chwilę szybciej się w niej poruszał, czuł, że już jest blisko i że też już nie za wiele wytrzyma, choćby chciał.. Zaraz zwolnił swoje ruchy i mocno się w nią wbijał po same jaja, przytrzymywał ją sobie w pasie, by mu nie uciekała. Dłonią zjechał na jej łechtaczkę i pobudzał ją dodatkowo.
-Boska moja.. -mruknął, pieścił ją coraz intensywniej, raz za razem ją posuwał. Dyszał już głosno.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No coż.ona by wytrzymała..eh..te ogranicznie afacetów :( ale woszme..poczuła zmiane jego tempa itp.Wiedziała o co chodzi wiec jz sama sie nie powtrzymywała też.Kilka chwil, jeszcze z dodatkiem jego sprwnych paluszków i krzykneła glosno mocno zaciskajac sie cipka na jego kutasie.ZAdrżała mocno..dyszała spazmatycnzie czujac cudowny orgazm
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Poczuł jej cudowny orgazm i załadował całego chuja w jej cipkę z głośnym jękiem, a potem trysnął w jej gorącym wnętrzu.. Opadł na jej plecki i przygryzł jej ramię delikatnie, ah, tego potrzebował. Masował chwilę jeszcze jej łechtaczkę, a w końcu przestał. Dłonią ścisnął jej pierś i podrażnił sutek, ahh, uwielbiał te spazmy. Nie chciał z niej wychodzić, przekręcił sie na bok i pociągnął ją za sobą, by położyli się na łyżeczkę. Cmoknął jej szyjkę.. Było mu tak dobrze.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Lezeli wiec sobie na boku.Oplotła sie jego reką, splatajac palce z jego dłonią.Musli zdecydowanie unormowac swoje oddechy.
-Ach..wcale nie chce mi sie wychodzic z tego pokoju - powiedziala po sdluzszej chwili.Obrocila sie glowa do niego i cmoknela jego usta.Usmiechnela sie.
-Przez te 2 tygodniue tutaj obawiam sie ze moge sie od ciebie cholernie uzależnić.. - powiedziala weoslo.
-CHyba powinnam zaczac szukac jakiegos odwyku w TH na potem - dodala
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie musimy wcale.. -powiedział i cmoknął jej ramię, przejechał dłonią po jej piersi i musnął jej sutek..
-I vice versa.. -powiedział wesoło i uśmiechnął się..
-Ale po co? Jak juz będziesz uzależniona, to ja będę zaspokajał twoje potrzeby.. -powiedział wesoło, cmoknął jej kark, szyjkę.. Przymknął oczy sobie i obcałowywał jej seksi ciało,
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-o mowisz?Wies.z.potrafie byc bardzo..zajmujaca i wymagajaca - powiedziała.ZAmrucaa..
-Ach..jest bosko - powiedziala.Cudowne byly t ejego poclauki.Miziala go reka po karku, plecach itp
-Za ile chcesz stad wyjsc do reszty? - zapytala.Obrocila sie do neigo i wpila sie w jego usta, ale spokojnie, dugo..czule..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiał się z niej..
-Yhm coś o tym wiem, ale nie wiem, czy mi to bardzo będzie przeszkadzało.. -powiedział wesoło.
-Nie wiem? Nigdy.. -powiedział, śmiejąc się..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj czekaj..wezmę tel I TK nagram.musisz powtórzyć-zasmiala się
-O nigdy brzmi dobrze.. czyli zdążymy jeszcze raz się zabawić?dasz radę-zapytała i zjechała ręką na jego krocze.masowala go lekko.. wiadomo aż tak szybko się nie zregeneruje heh
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnął się na jej słowa i pocałował jej szyjkę..
-Możesz nagrywać.. -powiedział, co jak co, ale cholernie mu z nią dobrze było.
-Yhm, ale musisz mi dać chwilę.. -powiedział, bo jednak zaraz po, to jednak potrzebuje moment..
-Chyba, że prysznic.. -zaproponował. To jest szansa, że jakoś szybciej pójdzie. Ogólnie mogłaby mu chwilę obciągnąć, to na pewno by go postawiło delikatnie.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Yhm..to będziemy sie starali cos na to zaradzić by ta chwila ne była zbyt długa - powiedziala i pocałowała go.
-Chodź pod prysznic - powiedziala i wstałaz łóżka, pociagneła go za reke i poszli do łazienki.Weszli do kabiny, puscili wode.
-Uwielbialm twoje ciałko kiedy jest takie mokre - powiedzial i pocalowala go a potem zeszła pocałunkami na jego klate, Possała chwilke jego oba utki, rekami błądziła po jego szesciopaku a potem zeszła języczkiem niżej i niżej.Rekami scisnela jego tylek, pocałowała jego wzgórek a potem wziela w usta jego fiuta, pomagajac sobie poki co reką jeszcze
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Oj tak, uwielbiał jak się nim zajmowała tak milutko. Spojrzał na nią w dół i westchnął jak wzięła jego chuja w usta..
-Oooch, tak.. -wydyszał, czuł jak coraz bardziej to na niego działa. Woda spływała po jego ciele. Przymknął oczy na chwilę i delektował się jej jezykiem na swoim chuju. Uwielbiał seks oralny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa do wynajęcia”