Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obrazek

+ ŁAZIENKA
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No więc Jake zabrał ch walizki i przyszli zamując pierwsza lepsza sypialnie.Jemu to wsio ryba ktora to bedzie.W nosie mial kolor scian czy dodatków itp.Wazne by dobre łozko bylo xD
-Nooo i cudownie..bedzie fajnie mam nadzieje..choc kurcze..nazbieralo sie nas troche jakby ne bylo - usmiechnal sie, zostawil waliski pod sciana i podszedł do swojej girl.Pocałował ja namietnie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Fajnie że nas tyle. -powiedziała wesoło.. -I dobrze, że mniej więcej do pary.. -zaśmiała się..
Odwzajemniła jego pocałunek..
-Prysznic dla ochłody i odświeżenia? -zapytała miło, przejechała dłońmi po jego brzuchu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Skoro tak to chcesz nazywac to niech bedzie i prysznic - zasmial sie.
-to co?Przebeirzmey sie od razu na basen co? - zaproponowal.
Po chwili poszli do lazieki po drodze sie tam juz robierajac.
-Ach ten twoj sexy tylek - powiedzial patrzac na nią naga w calej okazalosci
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jak mamy iść na basen, to nie wiem po co ten prysznic.. -powiedziała i zaśmiała się.
-Twój tez.. -powiedziała z rozbawieniem, lubiła jego tyłek, miał fajny, umięśniony taki. Spojrzała w jego oczka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Dobra..to nie musi bcy basem..a prysznic..to ty to tak nazwalas..i tak wiesz co tka naprawde bedziemy robic - zasmial sie i wlezli do kabinyOdkrcil wode a potem od razu wpil sie w jej usta przyszpilajac ja nieco do ssciany
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się..
-No cóż.. tyle godzin bez seksu.. Jak ty dałes radę.. -powiedziała wrednie i odwzajemniła jego pocałunek. Przejechała dłonią po jego kutasie i zaczęła go masować..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ja widac ledwie, ledwie..wiec nie gadaj juz tyle..trzeba sie brac do roboty... - powiedzial zatykajac jej usta swoim i wsuwajac w nie jezyk.reka zjechal na jej cipke masujac ja.Jego chuj syzbko twardnial
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Seksoholik...- powiedziała wrednie i zaśmiała się z niego. Ale cóż. Pieściła dłonią jego chuja i jaja, a gdy już trochę stanął to odwróciła się tyłem do niego I ocierala się pośladkami o jego pale..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Odezwała sie tak, której to jak widze strasznie przeszkadza - zaśmial sie i strzelił jej klapsa w tyłek jak sie tak do niego obróciła.
-Ach..jerniutki - zasmial sie a potem jeszcze cheila moment i juz w nia wszedł przytrzymując za biodra
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się i jęknęła jak w nią wszedł..
-Yhm, sztywniutki.. -powiedziała nieco wrednie, ale spojrzała na niego przez ramię i spojrzała w jego oczy, pocałowała go namiętnie..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Odzajemnił pocałunek a potem znow dostaął w tylek no i juz ja mocniej sobie złąpał i pieprzyl od tylu wchodzac w nia po same jajka.Co jakis czas sobie reką chwycil i posciskal chwile jej cycki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaparła się mocniej o ściankę pod prysznicem i wypinała tyłek w jego stronę, by mógł ją porządnie przelecieć.
-Ooo tak, kochanie.. Yhm, właśnie tak.. -wydyszała, czując jak już jej dobrze.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

NIe przerywał, sam glosniej dyszał..szybko.Czuł jak mu cholerni dobrze..jak jego kutas cholernie pragnie jej goracej i mokrej cipki.Nabrał tempa pieprzac ja ja szybko az bylo syhac klaskanie ich "ciał"
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jęczała coraz głośniej, czując jak ją tak coraz mocniej pieprzy..
-Ah, Jake.. -wydyszała, zapierając się mocniej.
-Ooo tak, skarbie.. -wydyszała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa do wynajęcia”