Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ale zaraz dostaniesz w zęby.. -powiedziała ze śmiechem do Jakea. Ale cóż.. wstała, zebrała zamówienia na napoje i drinki od wszystkich i poszła po zimne piwko i po różne inne drineczki, czy soki i postawiła na brzegu basenu..
-To co? -jeszcze chwila wygłupów i może jakiegoś grilla zrobimy na obiad? -zaproponowała miło.


-Pewnie, grill zawsze spoko.. -powiedział Jeremy i uśmiechnął się. A gdy Dani wyszła z basenu nie omieszkał sobie jej zmierzyć wzrokiem i podszedł do niej z uśmiechem..
-Znudziła CI sie zabawa w basenie? -zapytał miło i napił się zimnego piwka.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się jak David rzucił w Jakea piłką..
-Oooch,mój bohater.. -powiedziała śmiejąc się i puściła mu buziaczka w powietrzu..
A potem wzięła sobie drinka jakiegoś, zerknęła na Dani, że Jer ją wyrywa, to się tylko uśmiechnęła i podbiła do Chrisa skoro się czuł taki bezpański..
-Jak się bawisz? -zapytała miło i uśmiechnęła się słodko, jak to ona.


Mags bawiła się z chłopakami, ale w końcu też sobie wzięła piwko i wyłożyła się na schodach w basenie, bo już się jej nie chciało jakoś więcej grać..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

A Emmett trochę się bawił z chłopakami, a potem juz podszedł do swojej pieknej girl.
-Drineczka Ci przynieść? -zapytał miło i cmoknął jej policzek, widział wzrok Carli, więc zapobiegawczo ją chlapnął wodą, by niczego głupiego nie powiedziała xD
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Spojrzałam na chłopaka zmierzyłam go wzorkiem.
-w sumie to mam basen na co dzień w domu więc tak znudziło mi się siedzenie w nim -powiedziałam i napiłam się drinka
-a Ty dlaczego się nie bawisz ?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej kurwa..chcial tez wycelowac w Davida ale chybil.
-Odplace sie..nei znasz dnia ni godziny - powiedzial smiejac sie
A potem sobietam jz przesltai gra ci poszeld po piweczko.
-Dobra ekipa sie zberlaa..ebdzie fajnie czuje - powiedzial bo duzo ludziów itp
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No to Amelia zostala z Sophia i Olivia na brzegu basneu i juz sobie cos tma te zpopijała.
-Jasne..chetnie..w koncu nie mozna tlyko pic..wiec jak cos moge cos tma ogarnac..przyyzkowac itp - powiedziala milo.NO miewali w Pubie grillowane przysmaki od czasu do czasu


-Jasne..dziekuje - usmiechnela sie do Emmetta.No kochnay byl <3
-ja tez chetnie pomoge..mozna na szybko jakas salatke zorbic tez z tego co tam mamy - dodala i ogolnie sobie tma patrzyla jeszcze jak graja choc w sumie nie wiem kto tma ejszcze gra?Jake, David i Ben? xd


-zawsze ale ej tam..tylko mi grzecznie - zawolal do niej jak do Crisa podbila.Oczywiscie wiaodmo ze zarciki itp.
-Dobra to co?ogarniamy pomalu to i owo?jakis przeglad co mamy, jak tma grill itp? - zapytal
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Chris tylko się uśmiechnął jak podeszła i nawet wręczył jej drinka którego tam dla niej przygotowali, sam pił piwko
- A nie narzekam... grupowo fajnie wszyscy się bawią- uśmiechnął się... trafiła mu się fo pokoju partnerka niezbyt zainteresowana...
- A Ty?? - spojrzał na Carlę...
- kogo tutaj ze sobą zagarnelas i kogo mam ukatrupic by Ci się fo sypialni wkraść?? - Zazartowal

Ben wyszedł z basenu i przyszedł mokrutki do Mags I okrakiem wszedł nad nią I udał ruchy biodrami tak jakby ja sobie posuwal
- czyżby ktoś się zmęczył??
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No i fajnie, dużo nas jest, więc każdy coś ogarnie i jakoś sobie zrobimy jedzonko.. -powiedziała miło do Ami.
-Chłopaki, zobaczcie czy mamy ekwipunek, żeby grilla rozpalić.. -powiedziała do Jakea w sumie najbardziej i puściła mu oczko.


-Ahh tak, rozumiem, ale w domu nie masz tyle wariatów w tym basenie.. -zaśmiał się do dziewczyny i puścił jej oczko..
-Oj, ja się bawię całkiem dobrze.. -dodał do niej z uśmiechem i stuknął sobie butelką z piwkiem o jej szklankę..
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Carla zaśmiała się..
-Jasne, grupowe wyjazdy zawsze są spoko, w szczególności gdzie sporo ludzi wolnych.. -pomachała brwiami.. Spojrzała na Dani..
-Nie zainteresowana.. Może się rozkręci, to moja bff, więc wiesz. Uważaj.. -zaśmiała się..
-A ja przytargałam Davida.. -pokazała na swojego męża xD
-Ale spokojnie, nikogo nie musisz ukatrupiać.. -dodała machając brwiami.


-Kretyn..-zaśmiała się.. Oplotła go rękoma za szyję i nogami w pasie..
-Odpoczywam i czilluję, bo to podobno wakacje.. -dodała z rozbawieniem i pocałowała go ostro..
-A co? -pomachała brwiami, oj zakochana była w tym kretynie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Zaraz sprawdzę, co z tym grillem... -powiedział do dziewczyn..
No i poszedł zobaczyć, co i jak..
-Ogólnie wszystko jest.. -powiedział jak wrócił, i już poszedł ogarnąć rozpałkę..
-Dawać kiełbasę, będę piekł.. -zaśmiał się.. Ale no poszedł do kuchni, znalazł mięso i kiełbachy i już sam ogarniał grilla.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No wiec po chwli Jake tam dolaczył do Emmeta by razme sobie piwkujac ogariali grilla.
-Papowada sie super wypad..bedzie dobra zabawa - powiezal do kumpla.
-niemniej..jak tam sprawy z Oliwka? - zapytal machjac brwami.
-Cos bardzo dlugo wa sne bylo...ilez mozna.... - zasmial sie szturchajac kumpla
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No to Olivia sie zerala i poszla tma jakas salatke na szybko ogarnac z tego co tma bylo w lodówce.ALbo jakies koreczki czy cos do przekaszenia.

A Amelia w koncu tez przyszla jej pomoc a potem juz razem tam sobie gadjaac znosily wszyskto na stol itp itd, popijaac jakies drineczki sobie przy oakzji i sie wprawiajac w nastroj.

A david hmm..w sumie Ami z Liv zgarnely go do malej pomocy ale potem mu sie wudlao wyrwac i podbil sobie na chwilke do Carlii i Chrisa.
-Jak tam? Przeszkadzam w romansach i mam sobie isc? - zapytal weoslo.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No może się rozkręci zobaczymy - zaśmiał sie
- Skoro tak mówisz to faktycznie nie będzie to konieczne - dod o Ty. Ukatrupianiu
- proszę proszę o wilku mowa - zaśmiał sie
- właśnie planujemy wystawić Ci walizkę za drzwi pokoju - zazartował


Siadł wiec na tym leżaku jak go tak objęła i pociągnął w górę by siadła mu na kanach okrakiem. Dluzsza chwile się z nią całował
- w chwili obecnej nic, ale zachowaj troche sił na noc, bo Twój facet z wielką ochota Cie wykorzysta...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No i ok, ona stanęła zatem na czele ekipy grillowej i przygotowały z dziewczynami jakieś tam jedzonko itp. A jak było gotowe to tam przygotowały stolik z talerzykami itp no i sobie siadły już i czekały na mięsko z grilla, a sobie poplotkowały.
-Ami z kim w pokoju jesteś? -zapytała miło.
-A ty Liv? Jak się mają sprawy z Emmettem?


A Jer bajerował na boku Dani xD
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się figlarnie do Chrisa i puściła mu oczko. A gdy przyszedł David to uśmiechnęła się i do niego i cmoknęła sobie jego usteczka tak odruchowo..
-Skarbie ty mi nigdy nie przeszkadzasz w romansach.. -powiedziała z rozbawieniem i na dowód tego przysunęła się do Chrisa i pocałowała jego usta, a co! Ona uwielbiała się zabawiać z dwoma facetami..
-Podoba mi się ta konfiguracja.. -powiedziała do nich wesoło. Napiła się drineczka.


-Yhm,spokojnie, znajdę dla Ciebie siłę nawet i w środku nocy.. -wyszczerzyła sie do niego i jeszcze chwilę się z nim całowała na tym leżaku..
-Dobra, chodźmy może do reszty, a nie mnie bałamucisz przy wszystkich. xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa do wynajęcia”