Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Aj dziekuje...lubie gdy to mówisz - powiedziala szczerze.-Ach tak..zauwazylam - zasmiala sie.
-Hmm..ale ze co? do trojkata? - zapytala dla pewnosci co mial na mysli
-Wy wgl spaliscie ze soba?Wiesz pytam bo czesto ejst tak ze przjaciele jednak nie sypiaja ze soba - dodal.Jezdzila łapkami po jego klacie sobie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnął się do niej i pokiwał głową..
-Noo myślę, że akurat Carli to każda konfiguracja by odpowiadała, trójkąt, kwadrat.. -zaśmiał się i cmoknął jej usteczka.. -Ale tak, mówiłem o trójkącie.. -powiedział..
-Tak, zdarzało się kiedyś.. -powiedział i pokiwał głową, co jak co.. Przyjaźnili się i ich seks był czysto fizyczny, nie mieszali w to uczuć..

Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Rozpustnica - zasmiala sie Liv.
-Hmm..pomysle na dpropozycja.CO jak co nie byłam nigdy w trójkacie..ani z laska wiec.. - powiedziala.
-Ale teraz..mysle ze pwowinnismy wykorzystac ta samotnosc i zmykac do pokoju znaim nas tu noc kompletna zastanie..a racze ranek - zasmiala sie i wpila sie w jego usta.ZAczelaocierac sie o jego krocze
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Co jak co.. Myślę, że Carla jest dobrym wyborem, by trochę poszaleć, żadnych zobowiązań i zdecydowanie wie, co robi.. -powiedział do Liv i uśmiechnął się..
-Ahh, mówisz.. -powiedział i złapał ją za tyłeczek, pomagając jej się o siebie ocierać..
-Więc wykorzystajmy..-dodał i pocałował ją czule i z języczkiem, ujmując jej twarz w dłoń..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-On pewnie tak..i ty tez..gorzej z emna ze nie wiem jakbym sie tam odnalazla - powiedziala .
Przeszedl ja dreszcz.Uwielbiala gdy ja tak całował..tak..jakby mu zalezalo.bardziej zalezłao niz na kazdej innej lasce, ktora puka.A przyanjmniej on sobie wmawiala ze tak jest.
Czula jak jej sutki ocieraja sie o jego klate i twardnieją.Całowali się..a rekami zjechala pod wode.Wyswobodzila jego chuja i masowala go reką chwile
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oj, jakoś na pewno, a jak nie, to przecież też nic na siłę.. -powiedział z uśmiechem i spojrzał w jej oczy. Coraz bardziej mu się podobała ta ich "para", dobrze się czuł w jej towarzystwie i cholernie go kręciła..
Mruknął pod nosem i złapał jej sutek, ściskając go nieco mocniej, a zaraz pochylił się i zassał go w usta.. Oj tak, umiała na niego zadziałać.. Rozwiązał jej pod wodą to bikini dolne.
-Ooch Mała..-mruknął, jego chuj juz też był ready. Nakierował go na jej szparkę i wsunął go w nią.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Syknela jak dobral sie do jej sutka.Ale rpzeszedl ja cholernie fajny drweszcz.A chwile potem..juz byl w niej.Jeknela z pryjemnosci i odchylila glowe do tylu.Reka ząłapała sie za jego kark, drugą scisnela swoja druga piers i zaczela zmyslowo kolysac biodrami na nim
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ooo tak, bejbe.. -mruknął widząc te jej ruchy, byli w wodzie, więc było przyjemniej. Zjechał dłonią na jej bioderko i jej pomagał nieco, ściskał jej tyłeczek, który tak uwielbiał..
-Ahhh, bosko.. -mruknął do niej, patrząc na jej czekoladowe ciało. Zassał jej drugi sutek.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No w wodzie to wolniejsze ruchy ale głebokie i zmysłowe wiec tez było cudownie.Nie przestawała sie an nim poruszać przyjmujac go w sobie całego.Jak oderwal sie od jej piersi wpila sie w jego usta z jezyczkiem, bardzo namietnie.
Chwile tak sie pieprzyli a w koncu Liv z niego zeszła.Przeszła na przeciwna strone i oparla sie rekami o brzeg wanny wypinajac do niego swój sexy tyłeczek.
-ZApraszam - powiedziala patrzac na nego przez ramie i strzelajac sobie klapsa w tylek
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnął się widząc, co robi.. Nie miał nic przeciwko temu jak go seksownie ujeżdżała tam.. Ale teraz jeszcze lepiej wyglądała..
-Ahh, ten boski tyłek.. -mruknął i podniósł się. Na chwilę pochylił się by wymiziać jej cipkę języczkiem, ale potem sam strzelił jej klapsa i wszedł w nią od tyłu..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-nie wiem czy boski ale tylko twój - powiedziala..no prawie tyko bo czasmsie pieprzyla z Mariem czy cos ale juz rzadko i jakos tak sam z siebie nie chciaa za bardzo z innymi juz.
-Ach...boski jezyczek - wymruczała a potem jak w nia wszedl pisnela.
-Och tak bejbe....o to chodzi....achh
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ooo proszę, mówisz? -zapytał z uśmiechem, a potem już poruszał się intensywnie w niej i pieprzył ja coraz to szybciej i szybciej, dłońmi ujął jej cycki i miętosił sobie palcami, drażniąc sutki..
-Tak, maleńka, jęcz.. -powiedział do niej.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-chcesz bym zakłóciła ciszę nocna -zasmiala się Liv.ale No cóż.. nie dało się inaczej..nie umiała być cicho jak się z nim pieprzyla.wiec i tsk chcąc nie chcąc pojękiwała.najwzyej będą ich słyszeć w domu a co tam! I tak każdy siw tsm bzyka haha
-Ach emm... o tsk bejbe.. jesscze.-Oj czuła jak już jest blisko.jak jej cipka płonie.alw chciała go wciąż wciąż wciąż.uniosla się nieco w górę na xhwile do niego i zarzuciła mu rękę na Krk i wpisać się w jego usta...
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemnił jej pocałunek ostro i złapał ją za bioderka mocniej, żeby ją przytrzymać..
-Ooo tak, bejbe, jeszcze chwila.. -mruknął, bo sam się już nakręcił na nią cholernie, no i czuł jak jest blisko..
-Dojdź ze mną, mała.. -mruknął jej do ucha i polizał jej szyję..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oddychała już spazmatycznie.. wymruczała mu coś niezrozukiale w ista i po kilku chwilach i jego głębokich ruchach doszła z glosnum jekiem...rękę dala na jego tyle ściskając go mocno w tym momencie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa do wynajęcia”