Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Spojrzałam w stronę stołu gdzie było jedzonko grillowane i nie tylko.
-w sumie można coś przekąsić , a później to spalić -puściłam mu oczko i pewnie usiedliśmy tam gdzie było wolne miejsce
-na co masz ochotę?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to ustalone..dzis se tu zjemy itp a jutro balanga do bialego rana na miescie.Za dnia moznawyskoczyc na palze - powiedzial Jake i juz sobie cos tma nalozyl i zajadal popijaajc piwko.\-Jak tam Mała?Chyab fjane co..poplotkowalyscie z dziewcyznami?cos ciekawego?PIkantnego? - zamachal briami do Sophii
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No a maelia sobie jadla i sie przysłuchiwala romzowom.Wyszczerzyla sie do brata widxac jak tam flirtuje z Carla itp xd

-Oj wierz mi..grilla tez trzeba umiec robic - wzala sobie tam cos dobrego.
-Pewnie..tez jestem za..plaza i klub..zreszta..co wiecej robic na wakacjach..choc..w jakis dzien mozna isc cos zwiedzic jesli cos tu takowego jest? -zapytala/powiedziala Liv


-Widzisz..moja zoneczka rozwodu nie chce..i bardzo dobrze - zasmial sie David.
-Spoko..mamy wiec lan.. - zgodzil sie i zjadal, pil piwko jakies.
-jeszcze by mozna na zakupy skoczyc jakies..wieksze by nie jezdzic codxziennie - dodal.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wow siostra w końcu zauważyła brata bo nawet gdy ja wrzucił do basenu to go nie dostrzegła...
Chris się tam dobrze bawil z tamtą dwójka
- A tak w ogóle to od kiedy jesteście małżeństwem i czemu nie zrobicie tutaj biby weselnej - obstawiał że to takie gadanie mąż żona bo nie mieszkają razem itd...
- wiesz Dawid że te kobiety, które są z zasady zajęte są zawsze lakomym kąskiem i to dla mnie ona jest smakowitsza - no tak bo dla niego to ktoś obcy a dla D ktoś jego


- skarbie każdej wspólnej nocy wiesz co masz i że nie tracisz nic bardziej cennego... - prawda była taka, że od czasu gdy są razem to nie spędzali osobno nocy, czyli żadne z nich nie uznało że gdzie indziej chce być...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Więc zdecydowanie zrobimy to w takiej kolejności.. -powiedział i pomachał brwiami. A potem poszli sobie usiąść przy stole..
-Ja jakieś mięsiwo z grilla.. -powiedział do niej i tam sobie ponakładali wszystkiego po trochę i już smacznie sobie jedli..

-Oczywiście, same pikantne szczegóły, ale to wszystko w sekrecie więc niczego się nie dowiesz.. -powiedziała z rozbawieniem do niego i puściła mu oczko.
A potem już sama sobie nałożyła mięsko i sałatkę i jadła, bo serio zgłodniała już.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Zakupy to można przez neta załatwić.. -powiedziała i uśmiechnęła sie do swojego o wszystkim myślącego mężusia. W końcu przecież nie będą latać po markecie jak z pieprzem :P
-Ja to nadal czekam na jakiś pierścionek, więc najpierw brylanty, a potem biby weselne będziemy robić... -powiedziała z rozbawieniem..
-A ile? Jezu nie pamiętam.. -zaśmiała sie.


-Oj, kochanie, jesteś tu najseksowniejszy i ogólnie jesteś moim numerem jeden.. Ale wiesz.. Można by się trochę rozluźnić i ostrzej zabawić.. -powiedziała i pomachała brwiami, przejechała dłonią po jego udzie..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jasne, można i pozwiedzać, tylko trzeba sprawdzić co tutaj mają ciekawego.. -powiedział miło do swojej czekoladki i cmoknął jej ramionko..
-I jak tam? Byle jaki ze mnie grillmaster, czy może być? -zapytał i też sobie coś tam nałożył na talerz.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Usiedli jedli pyszne jedzonko rozmawiali ze sobą oraz z innymi obecnymi osobami na wyjeździe. Po jedzonku wymknęli się .
-to gdzie idziemy ?-spytałam i pocałowałam łapczywie jego usta moja ręka zawędrowała na jego krocze
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ok to się już ciągne więc małe przyspiszenie bo ileż można miec 1 dzien.
Wiec zdecydowanie wszyscy sobie dobrze pojedli, popili i ogonie fajne imprezka.Duzo rozmów, smiechów..nawet jaies pewnie tance potem byly czy jacuzzi itp jak juz sobie popili konkretniej a teraz pewnie sie pomalu juz rozchodzili do pokoi.
-To co?Spadamy do pokoju czy jeszcze chcesz tu ne wiem..posiedziec?Posprzatac? - zasmial sie Jake do Soph
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Amelia zjadła, pogadala..zauwazyla, że Jer poszeldz Dani wiec mala tylko nadzieje z enie do ich pokoju xD Bo nie miaal ochoty spac na kanapie w salonie ahha
Cos tma troche pomogla ogarnac ze stolu no i w koncu pozegnala sie ze wszysktimi i poszla do siebie spac


No David to sporo czasu tam głownie spedzil z Carla i Chrisem.W sumie popili to juz smiesznie bylo i na luzaku.
-To co?Zawijamy?Na nasza wlasna mała impreze? - zapytal i pocalowal namietnie Carle


POmogla tma poogarnac troche by jutro mniejszy syf do sprzatana byl a potem juz sobie siedziala z drineczkiem w jacuzzi grzejac jeszcze chile cialko i czekajac z Emmeta kiedy ebda zawijac do pokoju/albo moz ei on z nia byl
-Jak tam?Spadamy tez? - zapytala "swjego"przystojniaka
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Tak, tak, zawijamy do pokoju, muszę wykorzystać Cię jeszcze dzisiaj.. - powiedziała do swojego przystojniaka i pocałowała jego usta namiętnie..
-Jutro będziemy sie bawić z resztą.. -powiedziała miło i pożegnali się ze wszystkimi i poszli do swojego pokoju.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Odwzajemniła pocałunek Davida i uśmiechnęła się pod nosem, potem sama pocałowała Chrisa..
-Ooo tak, zdecydowanie idziemy.. -powiedziała z uśmiechem i przejechała dłońmi po ich klatach..
-Już się nie mogę doczekać tego.. -pomachała brwiami.. No i poszli do pokoju.


Magnolia z Benem też zawinęli się do pokoju, bo już tu nikt nie został :P
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Nie było go, bo też tam próbował trochę ogarnąć, a potem wskoczyl do niej do cieplutkiej wody, uśmiechnął się..
-Yhm, albo zaraz wszyscy sobie pójdą, a my zostaniemy tutaj.. -powiedział i pocałował ją zaborczo.. Przejechał dłonią pod wodą po jej udzie i uśmiechnął się..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Uuu...cyzli tkai masz niecny plan...i like it - odwzajemnila pocalunek i przysunela sie do niego siadjaac mu na kolanka.
-POaaaaaaa - zawolala tma do ostatnich ludzisków jak sie zmywali i juz zostlai sami.
-Carla to widze ze niezle sie umie ustawic - zasmiala sie i cmoknela jego szyjke kila razy juz sobie.Pzbyla se stanika od bikini
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dokładnie.. -powiedział i przejechał dłońmi po jej pleckach, gdy ściągnęła górę od bikini..
-Ahh, jesteś piękna.. -powiedział do niej z uśmiechem i spojrzał w jej oczka..
-A Carla to istny szatan, owszem, i wie jak się bawić.. -powiedział..-Jeśli masz chęć to wiesz.. Można do niej zagadać.. -dodał z rozbawieniem.. Co jak co, oni też wolni :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa do wynajęcia”