Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No z tego co mi wiaomo t jedynym udawanym mezem jakiego milas wiec..zero konkurencji - zasmial sie.
Po chwili byli juz w lazience.
-Ach..nawet nie sadzilem ze az tak sie stesknilem za toba zonczeko - powiedzialCo jak co pieprzyl inne, sexu mu nie brakowlo ale..ona byla..wyjatowowa w swoi rodzaju xd
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No właśnie, dlatego najlepszym.. -zaśmiała się i jeszcze się całowali pod tą wodą..
-Yhm, to prawda.. Ja też.. Masz w sobie jakiś zwierzęcy magnetyzm, który wyzwala wszystkie pokłady mojej energii.. -mruknęła i liznęła jego szyję..
-Ale póki co.. Koniec tego dobrego, myjemy się i idę pływać.. -zaśmiała się, uwielbiała basen.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No patrz..kto by pomyslał..w kapieli musze wiec uwazac by go z siebie nie zmyc za wiele.. - zasmial sie i krlepnał jej tylek.-Tak jest..trzeba sie zintegrowac - zasmial sie.
Wiec sie juz ładnie szybko umyli, choc David pozwolil sobie by jej mimo wszyskto podokuczac troche i to tu to tam zczypnąc czy klepnąc xD no ale w koncu wyszli.Przebrali sie na basen i poszli
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przyszli w trójkę do pokoju tej dwójki... jak przymknęli drzwi,bo nie zamykali na żadne zamki to zdjal swoje bokserki I wskoczył na łóżko...
- powiedzmy wygodne i duże, dla naszej trójki wystarczy...
- na co czekacie, nie krępujcie się- no on przez już był nagi i wcale z oklapusem
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ooo proszę, jaki chętny już.. -powiedziała z rozbawieniem, a potem pocałowała Davida z uśmiechem i ściągnęła z niego spodenki.. Pchnęła go na łóżko obok Chrisa i zaśmiała się.. Potem odstawiła im małe show rozbierając się z tego kusego stroju, pobawiła się jednak tymi sznureczkami, ocierając nimi swoje sutki, czy pieszcząc nimi swoją cipkę.. A potem weszła na łóżko pomiędzy nich, klęknęła sobie i przysiadła na piętach..
-To ja chcę być przez was wypieszczona i rozpieszczona.. -powiedziała i przejechała im dłonią po udach, by dotrzeć do ich kutasów, powoli je zaczęła masować, patrząc to na jednego to na drugiego.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No też się vie spodziewała że Chris tak szybko z haki wyskoczy ale.. w końcu było wiaodmo że nie ma co robić podchodów.
Kilka chwil później Carla już pieściła ich firmy.pocslowal ja.
-zdecydowanie na to zasługujesz- odparł i scisnal jej pierś a potem zjechał ręką na jej cipke masując jej guziczek .
-weźmiemy cię obja na raz... na bank ci się spodoba..czhz nie Chris?-No może on jednak wolał pojedynczo cz coś to wolal się upewnić xd
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Gdy Dawid się z nią całował to Chris die pochylił I lizał jej pierś, wypieścił ją porządnie ssać i kasajac przy okazji tez...
- jasne, każda kobieta musi skosztować dwóch batów, tego jestem pewien... - on nie miał nic przeciwko temu byleby Dawid jemu nic nigdzie nie wsadzal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Słodziaki xD Ona lubiła na dwa baty, bo nie raz tego próbowała.. Więc uśmiechnęła się tylko i przygryzła wargę, a potem pochyliła się do chuja Chrisa i zaczęła mu obciągać, żeby postawić go do pionu, dłonią nadal pracowała nad kutasem Davida.. Pomrukiwała sobie pod nosem. A gdy już był w dobrym rozmiarze to zamieniła ich zadaniami i teraz obciągała mężusiowi.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No tak na razie to ona sie glowne zajmowała nimi ale kieyd juz obaj byli gotowi to byl sie konkretniej czas zajac nią.
-Kladź sie Mała - powiedzial David a gdy to zorbila dobral sie jezyczkiem do jej cipki.
-Jemu poobciagaj - powiedzial.A co!Ale jesli chca robic co innego o juz ic srawa...o na raie mial zajecie.Coc po chwili czujac ze jej cipka szybko byla mokra dobral sie do jej tyleczka by te zbyl gotów wiec go tam solidnie lizał i rozpychal eyczkiem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

On się zajął jej piersiami, ostro je wytarmodil językiem a potem się z nią całował. Gdy David zajął się jej tyłkiem to Chris zjechał dlonia i drażnił dłonią jej cipe wsuwając tam palce
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Idealnie się nią zajęli, więc niebawem była już nakręcona i porządnie mokra.. Spojrzała na nich z uśmiechem, pocałowała jednego i drugiego, a potem pchnęła Chrisa na plecy i dosiadła go nabijając się na niego cipką, chwilę go tak ujeżdżała, a potem przywołała Davida, by wbił się w jej tyłeczek, co zaraz zrobił i musieli się ruchami dostosować do siebie..
-Oooo kurwa, tak! - westchnęła, czując dwa wielkie kutasy w sobie.. Ależ była nakręcona..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Cóz..byl to jego pierwszy raz:pierwszy trójkąt w tkaim wykonaniu:2m+1k.No ale..dopasowlai sie ruchami z Chrisem w miare by wszysktim bylo dobrz ei by se "nie przeszkadzac" nirrownym tempem.Strzleil klapsa Cartli w tylek i posuwal jej ciasny tylek.Oj tak..bylo mu cholernie dobrze i owszme..anwet jego taka sytacja krecila
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Ogólnie super się bawili csla trójka i każdy był zadowolony a ona to już całkiem... rano Chris się obudził przed tą dwójką... napił die wody a potem pogładził jrj policzek a potem pocałował jej usta beż budzenia Davida... zjechał dłonią pomiędzy jej uda I uznał ze ma gdzieś czy się ten drugi obudzi... najwyżej dolaczy lub popatrzy jak ten zaspokaja z rana jego pannę
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Spała jak dziecko, gdy obudził ją pocałunek, myślała, że to David, więc zaskoczył ją Chris, ale uśmiechnęła się tylko pod nosem i westchnęła gdy poczuła go na swojej cipce..
-YHm, chcesz mnie zerżnąć bez mojego męża? - zapytała cichutko i przyciągnęła jego twarz do swojej, pocałowała go ostro.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- owszem - stwierdził przy jej ustach po czym ostro się z nią lizał... napierał na nia ciałem i czuł ze ona też tego chce... uniósł sie I wstal.. spojrzał na śpiącego faceta po czym pociągnął ja do łazienki... zamknął drzwi i tam jej bez ceregieli sie nią zajął... Skończyli rzniecie pod prysznicem ale zaczęli przy umywalce gdzie wpatrywali się sobie w oczy w odbiciu lustra...
- gdy wrócimy do TH chce to kontynuować... on nie musi o tym wiedzieć
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa do wynajęcia”