Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Zwiedzili wiele domów wystawionych na sprzedaż. Ten miał najlepsza lokalizację, super widok z balkonu na górze i z sypialni... postanowili go kupić, choć wymagał troche wkładu elasnego w remont
- pomieszkamy w hotelu a tu ogarniemy ekipę- stwierdził gdy już dokonali formalności
- Wole doglądnąć to na miejscu... co Ty na to??
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jasne, kochanie, wcale mi się nie śpieszy do Tree Hill.. -powiedziała wesoło do męża, gdy już wszystko mieli ogarnięte z papierami, zapłacone itd.
-Więc.. Mamy nasze nowe gniazdko.. Co zamierzasz z tym zrobić, Goran? - zapytała i pomachała brwiami. Pocałowała jego usta namiętnie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Mieli już pewnie klucze i zostali juz tam sami by sobie ogarniać co chcą...
Odwzajemnil pocałunek I zlapal ja za tylek I uniósł w górę... wszedł sobie gdzieś głębiej i przypadł ją do ściany nadal całując ją bardzo intensywnie <sex>
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Oplotła go nogami w pasie i odwzajemniała jego pocałunki zaborczo. Miała kusą kieckę, jak zwykle, a pod spodem tylko stringi, więc nie miał za dużego problemu by się do niej dobrać.. Sama sięgnęła do swoich ramiączek i zsunęła je tak, że sukienka spadła jej na pas, a jej cycki wyskoczyły na wierzch.. Lizała się ostro ze swoim mężem, ocierając się o jego boskie ciało.
-Rozbieraj się.. -mruknęła do niego.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Pewnie tego dnia zbyt eitle mieli rzeczy do zrobienia to nie nakręca jej kulkami... gdy wyskoczyły jej piersi n wierzch ti się do nich dobrał
Z oj niecierpliwa suczka - stwierdził ale postawił ją i zdjal koszule... patrząc na nia z pożądaniem rozpiął pasek spodni a potem je rozpiął i zsunął po czym odkopnal je na bok zrzucając buty i wychodzić z nogawek
- chodz tu - złapał ja za materiał sukienki zebranej na tym pasie i przyciągnął do siebie... zsunął ten materiał by też opadl na podłogę a potem nacisnął jej ramie by ja zmusić fl klęku... wyjal fiuta z bokserek...
- bierz go
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zmusił ją do klęku, to nie za bardzo miała wyjście. Klęknęła więc na podłodze i spojrzała na niego do góry. Uśmiechnęła się figlarnie, wzięła jego kutasa w dłoń i przejechała językiem po całej jego długości. Wsunęła tylko jego główkę w usta, a potem go wypuściła, dobrała się do jego jajek, zassała oba i chwilę się nimi zajmowała. Ułożyła jego chuja na swojej twarzy, a potem kilka razy uderzyła nim o swój policzek. Wyszczerzyła się i dopiero wtedy wzięła go całego w usta, obficie się przy tym śliniąc.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Właśnie to w niej uwielbiał, tę nietypowość i niestereotypowość
- jesteś zajebistą suką Meg... kocham Cie jak wariat - westchnął... było mu mega dobrze gdy się nim zajmowała
- postaw go porządnie to dostaniesz full wypas ruchanie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się.. Wiedziała, że ją uwielbia. I owszem ich seks był taki, jakiego pragnęła, jakiego chciała zawsze. Lubiła w sobie to i uwielbiała, że on też to kochał w niej. Lubiła być jego suką, dziwką, szmatą, czy jak ją tam zwał. Nie przeszkadzało jej to absolutnie.
Zajmowała się nim, zaśliniła się cała przy tym. W końcu wypuściła go na chwilę z ust, dorwała sie do jego jajek, świdrowała języczkiem ich nasadę, a potem oba upchała w usta. Zaśliniła się znowu potwornie i wypuściła je..
-Uwielbiam być twoją suką.. -mruknęła i wbiła jego chuja w gardło, mocno, dosadnie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Złapał ja mocno za włosy I posuwal jej usta sprawiając że śliniła sie jeszcze bardziej... potem wyszedł z jej ust i pociągnął w górę... uśmiechnął się do niej
- pora zająć się TobĄ - zajął się jej ubraniami i macaniem jej boskiego ciała
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

CO jak co, to ona się na niego nakręciła już tym lodzikiem mocno. Gdy ją rozebrał to stanęła przed nim, wsunęła dwa palce w swoją cipkę, a potem podsunęła mu, żeby oblizał.
-Zobacz, jaka jestem mokra.. -mruknęła.. A gdy on zlizał jej place, to ona zlizała to z jego ust i znowu poszli w ślinę na ostro. Jego chuj napierał na nią.
Uśmiechnęła się wyzywająco..
-Musisz zerżnąć swoją sukę.. -mruknęła do niego. Uwielbiała go takiego brutalnego.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Sięgnął po swój pasek, odwrócił ją do siebie tyłem I zgarnął jej ręce do tyłu łapiąc je w psak mocno... końcówka paska dostala klapsa w tylek
- wypinij go - wycedził i mocniej ścisnął pasek na jej nadgarstkach... stanęli tak ze przed sobą mieli lustro... idealne miejsce bo mógł patrzeć na jej twarz I miny które zawsze zdradzają czy jest zadowolona czy nie. Ponownie dostala paskiem, trochę mocniej niż poprzednie a potem dal jej klapsy w pośladki swoim drągiem a następnie w nią wszedł ostro I mocno a potem nie zwolnil ani na cheile...
- o taaak, lubię gdy jesteś tak ciasna suko... kocham Cie rznąć i wiem jak to uwielbiasz... - wycedził a potem zbliżył się do jej ucha...
- czas tutaj też zostawić zapas zabawek...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wypięła tyłek tak jak chciał i dała się związać paskiem na plecach, na każde klapsy reagowała głośno. Ale było to dla niej cholernie podniecające.
Zawyła jak w nią wszedł, a potem tak ostro ją brał..
-Ooo tak, uwielbiam to.. -mruknęła, trzymała nóżki razem, żeby być dla niego jeszcze ciaśniejszą.. Poruszała biodrami w jego rytmie, gdy raz za razem w nią wchodził po same jaja..
-Ooo tak, Joel.. Tak, baby, właśnie tak.. -jęczała głośno, napalona do granic..
-Daj mi klapsa.. -wydyszała i przygryzła swoją wargę. Płonęła.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Oj było bardzo intensywnie... kilka razy pociągnął ja troche Zuza elosy a gdy chciała klapsa to dostala go paskiem w zajebisty tyłek... uwielbial to w niej, że nie stronie od tego by miał wszystko co lubil, czyli dominacje, zabawki i jej całe ciało...
Gdy byli zaspokojeni to odpiął pasek i ja objął ramionami czule
- co powiesz na to by nam tutaj dorobili kominek?? Wygląda jakby kiedyś tu był, wiec może jakieś wkłady kominowe jeszcze tu są - stwierdził jsk sobie siedli w salonie...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Oboje uwielbiali ostry seks, więc zawsze było intensywnie u nich.
Spojrzała na ścianę, jak o niej mówił..
-Może być i kominek.. -powiedziała i pokiwała głową..
-W sypialni możemy zamontować taki elektryczny, żeby dawał tylko taki nastrój.. -powiedziała..
-A co do zabawek, to sprawdźmy gdzie się da wybudować loch.. -pomachała brwiami, oczywiście chodziło jej o pokój zabaw, siadła okrakiem na jego kolanach i spojrzała w jego oczy. Uśmiechnęła się cwaniacko, ah, kochała go mocno.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- W sumie to może i tu też taki wstawimy, mniej przy nim roboty a widok palącego drewna iekkie trzaski można dobie zaserwować- zastanawiałem się na głos
- chyba ze czasem uciekniemy tutaj też zima to może wolisz patrzeć jak rabie drewno i potem je tutaj przynosze, dorzucam i ogrzewam cały dom?? - jeśli mieli by bywać zima to taki kominek mogą zrobić by ogrzewał dom...
- Ten domek w górach na bank kominek już ma - dodał bo oni sobie kilka domów w różnych miejscach kupią...
- uuu myślisz że potrzebny jest pokój?? Wyjmę zabawki i będę rządził nawet tu w sypialni
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Goranów”