Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obrazek

+ ŁAZIENKA
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Dani od razu poszła do pokoju gdzie była już jej walizka. Poszła wziąć prysznic ubrała się w strój kąpielowy i kieckę. Walnęła się na łóżko i czekała na osobę która będzie z nią mieszkała w pokoju.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No te jej torby pewnie Chris grzecznie przyniósł, ale by nie było ze go nie widziała to pewnie gdy byla pod prysznicem to on był na tarasie czy coś
- hey - powiedział gdy wszedł I ja xobaczyl
- Nie przywyklem zastawać kobiety w pokoju od razu na łóżku- zażartował po czym podszedł
- dla gormalnosci Chris - przedstawił się
- Ten wyjazd jest raczej mało formalny sle wole by rozmówcy nie brali mnie anonimowo
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-cześć Danielle -przedstawiła się
-mam nadzieję , że lubisz dobrą zabawę -powiedziała z figlarnym uśmieszkiem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- pod każdą postacią- powiedział o tej zabawie... no nie wypali przy okazji ze taka bez zobowiązań szczególnie...
- gotowa by dołączyć do reszty?? - No bo wszyscy byli już w ogrodzie
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-pewnie że tak -powiedziałam wesoło no i pewnie pociągnęłam go za rękę i poszli na dół do ogrodu do reszty
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Skoro Chris poszedł tam z Carlą i Davidem, to Jeremy zaciągnął Dani do jej sypialni, zdecydowanie nakręcił się na tą ślicznotkę.. Gdy tylko weszli do pokoju to pocałował jej usta zaborczo i ścisnął jej tyłeczek..
-Ahh, jesteś sexy.. -powiedział, a potem już pozbył się jej stroju, byli tylko w kąpielowych, więc szybciej i łatwiej..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zdecydowanie koleś był w jej typie dobrze zbudowany.
-mam nadzieję , że lubisz się dobrze zabawić -powiedziałam i pocałowałam jego usta. Po chwili pozbyłam swoje swojej góry od stroju , seksownie się przy tym poruszając. Rzuciłam w niego swoim stanikiem , po czym wpięłam się w jego stronę i pozbyłam się swoich majteczek. Podeszłam do niego i zsunąłem z niego kąpielówki klęknęłam przed nim i zaczęłam mu obciągać jego dużego kutasa,
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ojjj tak.. -powiedział i popatrzył sobie na nią, jak się rozbierała przed nim, też miała fajne ciałko.. Uśmiechnął się, a gdy przed nim klęknęła to wplótł dłoń w jej włosy i delektował się zajebistym lodzikiem..
-Ooo tak, mała.. Wiesz, co robisz.. -mruknął, czując jak jego kutas coraz większy i większy.. A co powiedzieć? Miał murzyński sprzęt, więc ona narzekać na pewno nie będzie. Gdy już mu stanął w pełni, to przyciągnął ją do siebie i pocałował ostro jej usta, po czym pchnął ją na łóżko i dobrał się ustami do jej cipki, pieszcząc ją od razu intensywnie.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Oj tak murzyńskiej pały jeszcze w sobie nie miała , a te rozmiary robiły wrażenie. Co jeszcze bardziej ją nakręciły na większe i zdecydowanie lepsze doznania. Kiedy leżałam na łóżku spojrzałam w jego stronę.
-idealnie -powiedziałam i odchyliłam głowę do tyłu poddałam się zajebistej minecie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Miał sprawny języczek, więc sprawił jej sporo przyjemności, ssał jej guziczek, lizał, wsuwał go w jej dziurkę, czuł jaka się robi mokra i coraz bardziej na niego nakręcona.. Więc chwilę się nią tak zajmował, ale w końcu przysunął się nieco do góry, wpił się ustami w jej piersi, ściskając je dłońmi, po czym nakierował na nią swojego drąga i znalazł się zaraz w niej, zaczął się poruszać powoli, by ją przyzwyczaić do swojego rozmiaru..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-znasz się na rzeczy -mówiłam kiedy idealnie robił mi minetę. Głośniej oddychałam , serce waliło mi coraz szybciej. Poczułam jego pocałunki na swoich piersiach , a po chwili poczułam jego sztywnego członka w mojej rozgrzanej cipce.
-och tak Jeremy !-jęczałam , wypychałam bioderka w jego stronę
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnął się i wchodził w nią już coraz pewniej i szybciej, dość gładko poszło więc nie spinał sie i już dość mocno ją pieprzył.. Całował od czasu do czasu jej usta, szyję, czy dekolt.. Cholernie mu się spodobała ta laska, więc jej nie chciał przepuścić. Ściskał jej uda i napierał mocno na nią całym swoim ciałem.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Poczuł jak z każdym pchnięciem był coraz pewniejszy , energiczny. Było wręcz idealnie oplotłam go nogami w pasie wypychałam bioderka w jego stronę. Byłam totalnie nakręcona na tego przystojniaka. Zeszłam pocałunkami na jego szyje , klatę i poddałam się jego zajebistym ruchom
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Posuwał ją mocno, wchodząc głęboko, nakręcił się na nią strasznie.. W końcu jednak wyszedł z niej i obrócił ją na brzuch, po czym strzelił jej klapsy w tyłek, by zaraz się w niej znaleźć..
-OOo kurwa, tak.. -mruknąl sobie pod nosem i zaczął ostro ją poswuać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa do wynajęcia”