Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Więc dziewczyny czekały, aż chłopaki wrócą z tymi skuterami, i sobie tam pogadały itp.. A jak już chłopaki wrócili to wsiadły z nimi na skutery i sobie pływali. xD
W tym wypadku Jeremy miał dwie, jedną przed nim, a drugą za nim :P
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Nie wiem z kim była Dani na tym skuterze , ale na pewno bardzo dobrze się bawiła
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No Jake oczywiscie ze ze swoja panną byl .Pewne urzadzili se nawet jakis wyscigi.Ogolne sie wymieniali, dali tez chlopaki dziewczynom smaym albo sterowa itp
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oczywiscie Olivia byla z Emmmettem i sie tez swietn ebawili.Uwielbiala tkaie spoty wszelkie wodne i nie tlyko..ogolne adrenalinka wiec chetnie tez sama poszalala chwilke na kuterze

Ami tez swietnie sie bawila.Jer zdecydowane umial sie zajac obiema pannami wie cbylo duzo smiechu, i zabawy i wpadnia do wody
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No to Soph pływała z Jakiem, ale dał jej tez trochę poprowadzić, to spoko było. A potem jak już poszaleli, to wrócili sobie na miejsca swoje na plaży i wyłożyli się na gorącym piasku znowu..


-Ktoś coś do picia potrzebuje? - zapytał Jer, bo wybierał się właśnie by sie przejść plażą jeszcze..
-Ew. chce mi ktoś dotrzymać towarzystwa? - zapytał miło.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wyłozył się też fajnie na ręczniku, obok swojej girl..
-To co? potem te karty? -zapytał wesoło i spojrzał na Liv, choć mówił do wszystkich. Wieczorem moga sobie zrobić pokera na hajs xd
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-chętnie pójdę z Tobą po napoje -powiedziałam kiedy dopiłam swój sok.
-jak się bawisz?-spytałam i poszli do baru po napoje , żeby się trochę ochłodzić i orzeźwić
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No pewnie mozna grac w karty..dawac je - powiedział jake a po chwili juz sobie siedzili wszyscy i rozdawal karty.jego do takich gier namawia cnie trzeba xd
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-jasne..choc sie nie zam i pewne przegram ale..co tam - zasmiala sie woslo Liv a po chwili jej ktos wytlumaczyl na syzbko zasady no i grali sobie


-ja sie poopalam..grajcie - no i ona sobie lezala i oplala sie
ODPOWIEDZ

Wróć do „W. Kanaryjskie”