Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Cicho bądź...człowiek sie skupic próbuje - powidzial robiąc do niej groźna minę ;p Wział kule i rzucił..padły 3.
-nie jest źle...idziemy prawie równo więc.. - nawet nie wiem jaka tam punktacja soo xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-A skupiaj się, skupiaj..-powiedziałam i zaśmiałam się lekko, kiedy zbił tylko 3 uśmiechnęłam się szeroko..
-Dobra, bejbe, teraz ja będę rządzić..-powiedziałam i wzięłam jeszcze raz tą cięższą kulę, a potem rzuciłam nią ponownie tak samo i znów się udało 10 xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj..tak to byc nie może..zaraz bedzie to smao..zobaczysz- powiedzial i sie cholera jedna zawziął xD Rzucil mocno z wielką siła i tez bil szystkie.Nie było mowy by było inaczej xD Pewnie owpli końcvzyli gre..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Widzisz, jednak jak się zaweźmiesz, to nawet CI coś pójdzie..-zaśmiałam się lekko i spojrzałam na niego rozbawiona..
-Brawo, przystojniaczku. Całkiem nieźle Ci idzie..-powiedziałam i spojrzałam na niego, wzięłam kule i rzuciłam, niestety tylko 8..
-Cholera..-mruknęłam..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nooo wiesz..nie chciale pokazywac tak od rauz swoich zdolnosci..bo jeszcze bys grac nie chciala - powiedział Ben.
-No ty tez..dobra..czas sie konczy..pospiesmzy sie - powiedzia sprawdzając ile tam im zostało.Choc do konca gry jeszcze 2 kolejki węc loozik.Rzucił i trafił w sumie w dwóch rzutach 9.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się lekko i spojrzałam na niego jak trafił to 9..-Damn it..-powiedziałam pod nosem i wzięłam ostatnia kulę do ręki i rzuciłam, za pierwszym razem zbiłam 3 a potem 6..-Cholera..-mruknęłam tylko..
-Ile jest?-zapytałam i spojrzałam na tablicę wyników..
-Hmm, słabo..-mruknęłam pod nosem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noo nie ma tragedi.. - zasmial się ben.też spojrzał na wynik.
-A nooo rekordu to nie pobijemy ale..jak trafie wszystko to mam dodatkowyrzut wiec..wygrałm..3maj kicuki beca - zasmiał się.Wziął kule i rzucił.Toczyła sie równiutko az zbiła wszystki kręgle.
-Yessss!!! - klasną w dłonie.
-Po tobie Maleńka - dopił piwko i znów rzucił.Co rawda trafil juz tlyko 5 ale..i tak wygrał.
-Noo to..mozesz mi bic pokłony i skłądac gratulacje - wyszczerzył sie do niej
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Oj, ale z Ciebie cwaniaczek..-powiedziałam i zaśmiałam się lekko, apotem patrzyłam jak toczy się ta kula i aż jęknęłam z niezadowolenia, gdy zbił wszystkie, a potem jeszcze pięć..
-Aj, by Cię.. -powiedziałam i zaklęłam..
Wypiłam piwko do końca i siadłam sobie niezadowolona..-Nie jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy..-powiedziałam i skrzyżowałam ręce na piersiach.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Siadł obok niej.
-Oj..peszek.I co teraz?Mam leciec po chusteczki bo będziesz płakać? - wyszczerzyl się do niej i pogłaskal po głowce jak małe dziecko xD
-Next time sie zrewanzujesz..dam ci wygrać...

/odp Heńkiem xDalbo zaoncz tam czy cos
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie bądź dupkiem..-powiedziałam do niego i jeszcze walnęłam go z pięści w ramię, no cóż, musiało mu się oberwać xD
-Będę ćwiczyć..-powiedziała i spojrzałam na niego..-A potem przegrasz z kretesem, albo pójdziemy na bilarda, bo on mi zdecydowanie lepiej idzie..-powiedziałam do niego od razu i otrząsnełam się z tej jego ręki, co mnie po głowie głaskał xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No cóz..przy tobie to nawet mega dupek..ałłłł! - no co za cholera.Pomasował ramie i wytknął jej język.
-Jestes wlanięta...powinni cie w klatce trzymać - powiedział mrużąc na nia oczy.
-Jasne..moze ejstes i tam lepsza ale nie lepsza ode mnie.. - oj chciał ja zdenerwowac xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jak zawsze..-powiedziałam i pokręciłam głową tylko..
-Czemu niby?-zapytałam i spojrzałam na niego, też mrużąc oczy, no bo jak zwykle bezczelny, a teraz jeszcze by mnie w klatce zamknął xD
-Chciałbyś..-powiedziałam pewna swego..-Akurat w to nie uwierzę..-powiedziałam i zaśmiałam się lekko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No jak to czemu? Boi jestes niebezpieczna dla otoczenia..a przynajmniej dla mnie - powiedział.
-No dobra..to nastepnym razem bilard..na koniec sobie kosza zostawimy - usmiechnął sie wrednie xD
-To co?Zbieramy sie stąd czy co chcesz?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie jestem niebezpieczna dla otoczenia, tylko dla Ciebie..-powiedziałam złośliwie i zaśmiałam się, patrząc na niego..
-No ale to nie moja wina, że na Ciebie patrzę i o wiele naturalniej przychodzi mi bycie wredną.. Życie, no..-powiedziałam i wzruszyłam ramionami.
-Yhm, chcesz mi dać wygrać w bilard, a potem z kretesem przegram w kosza? Chciałbyś.. koszykówka odpada..-powiedziałam i spojrzałam na niego z lekkim uśmiechem..
-Chyba się zbieramy..-pokiwałam głową..-Przydałoby się do domu w końcu wrócić..-wyszczerzyłam się do niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wow ale mnie więc zaszczyt kopnął...no ja nie moge.. - wywrócił oczami.Zdjął buty i przebrał na swoje.
-No dizeki wielkie..ja ci dam zycie..dlamnie nie wolno być wrednym - pomachał jej palcem.
-Oj..tchórz..ale nie to nie - wzruszyl rmaionami.Choc no cóz..faktycznie w kosza to by była mega niewyrównana walka xD
-No kiedys na pewno - zasmiał sie.-TO chodź - poczekal az i ona zmieni buty a potem odniósł te kręglowsie i wyszli z klubu
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB ESCAPE”