Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Mozna iść na taras.. albo może gdzieś gdzie jakaś klimą jest...- zaśmiał się..
-Jednak wolę w chłodnym sobie odpocząć.. - powiedział miło.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-ok w takim razie choć do salonu tam masz chłodno -powiedziałam no i pewnie jak zjadł weszliśmy do salonu , a gosposia posprzątała po naszym obiedzie.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Przyszli na taras gdzie było już wszystko przygotowane do jedzenia. Stół był bogato zastawiony każdy mógł wybrać coś dla siebie
-takie poranki to ja lubię -powiedziałam usiadłam przy stole i zaczęłam sobie nakładać jajecznicę i tosty.
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-czuje się jak jakiś król... - powiedział i zaśmiał się.. wziął sobie coś do jedzenia i siadł przy stole..
-Zawsze tak jadasz? - zapytał z rozbawieniem.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-jeśli jestem tu u siebie to tak -powiedziałam
-mam tu zaufanych ludzi , oni zajmują się tą posiadłością kiedy mnie nie ma -powiedziałam
-ciesze się , że możesz się tak czuć Clive -powiedziałam
-to nie jedyny mój dom poza Tree Hill -puściłam mu oczko
-lubię podróżować , ale nie lubię , być na widoku więc wolę mieć swoje miejsca gdzie mogę czuć się bezpiecznie i swobodnie tak jak tutaj z Tobą
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Yhm, no rozumiem.. więc w sumie fajnie się ustawiłaś skoro masz więcej takich miejscówek.. - powiedział i zaśmiał się.. spojrzał na nią uważnie..
-Więc jak wrócimy do TH to co? Będziesz grzeczna? - zapytał z lekkim rozbawieniem i spojrzał w jej oczy.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-zawsze jestem grzeczna Szefie -powiedziałam i spojrzałam na niego z niewinną minką
-ale wiesz , zawsze mogę z Tobą zaszaleć -puściłam mu oczko
-jakoś wytrzymam bez Ciebie ten czas kiedy wyjedziesz -jadłam sobie śniadanko napiłam się kawy
-może zaplanuje sobie jakiś urlop to może też wyjadę ze znajomymi na parę dni zobaczę po powrocie
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Dla mnie masz być niegrzeczna.. a dla całej reszty wyjątkowo grzeczna...- zaśmiał się.. przyciągnął jej całe krzesło do siebie i spojrzał jej w oczy. Pocałował namiętnie jej usta, ujmując w dłonie jej twarz..
-Jestes zajebista...- mruknął, ścisnął jej piersi przez koszulkę..
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek
-Ty też -powiedziałam i polizałam jego usta
-boże jak Ty na mnie działasz -westchnęłam.
-doprowadzasz mnie do obłędu Teller , wiesz o tym -spojrzałam w jego oczy
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Uśmiechnął się do niej i pocałował ją jeszcze raz a potem wciągnął do siebie na kolana, ścisnął jej piersi i wessal się w jej sutki, odsłaniając je nieco. Chwilę je tak maltretował.. a potem podniósł ja, posadził na stół i ostro w nią wszedł. Był nakręcony, więc.od razu szybko się w niej poruszał.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Czułam jak ociekam swoim soczkami kiedy we mnie wszedł. Kiedy pieścił moje piersi czułam jak doprowadza mnie tam na dole do obłędu. Jęknęłam kiedy się we mnie zanurzył.
-idealnie, a teraz mnie zerżnij -spojrzałam w jego oczy, oplotłam go nogami w pasie.
-idealnie to robisz , właśnie tak Teller -wbiłam pazurki w jego pośladki.
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Oj tak, cholernie się na nią napalił, złapał ją za biodra i mocno posuwał, a w końcu wyszedl z niej, posadził ją na stole i dalej mocno pieprzyl, całując jen usta..
-Ahhh, moja suczka...- mruknął, wsunął jej palce w gardło, by je ssała. Warknął pod nosem na ten widok, strzelił mocnego klapsa w jej cycek.
-wypnij się. - warknął gdy wyszedł z niej na chwilę.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Ssałam jego palce spoglądając na niego. Jęknęłam kiedy dostałam klapsa w pierś. Moje ciało zadrżało. Zeszłam ze stołu i wypiłam się do niego tyłem. Spojrzałam na niego z pożądaniem. Byłam napalona moja cipka ociekała soczkami. Chciałam żeby zerżnął mnie tak bym zapamiętała to na długo. Czas na wyspie się nam kończył
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Ułożył dłoń na jej plecach by się ułożyła tułowiem na stole, a potem nakierował swojego chuja na jej cipkę i wszedł w nią od tyłu, aż westchnął taka była mokra.. Od razu mocno i do samego końca ją posuwał.. Złapał jej włosy w kucyk i trzymał za nie, wchodził w nią po same jaja, które obijały się o jej sexy tyłek..
-Argh.. - warknął i coraz mocniej i mocniej ją brał.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

A ja z każdym jego pchnięciem coraz mocniej krzyczałam z rozkoszy. Było mi cholernie dobrze , moje ciało płonęło z pożądania. Po chwili doszłam krzycząc jego imię. Moje ciało zadrżało od kolejnego zajebistego orgazmu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Posiadłość”