Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-to mi się podoba -powiedziałam o tej gwarancji.
-zawsze możesz mi ufać -powiedziałam , a po chwil jęknęłam kiedy wszedł we mnie.
-właśnie takiego cię uwielbiam Teller -wydyszałam i poddałam się tej rozkoszy moje ciało płonęło , chciałam go zawsze więcej i więcj
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Wchodził w nią ostro raz po raz, złapał ją za włosy mocno, by kontrolować jej ciało, odchylał głowę do tyłu i całował jej szyję..
-Moja mała nieposłuszna dziwka.. - wymruczał taki nakręcony, ależ się na nią napalił. Ostro ja posuwał.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Oj bardzo się jej podobało to co z nią robił. Jej zmysły wariowały kiedy był w pobliżu. Uwielbiałam doprowadzać go do takie stanu.
-tylko Twoja panie Teller -powiedziałam seksownym głosem. Uwielbiałam ten nasz seks był totalnie odjechany i tylko przy nim było mi tak dobrze. Nie miałam zahamowań mógł robić ze mną co chciał.
-mocniej -jęknęłam czułam , że nie wiele brakuje mi żebym doszła
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Pieprzył ją mocno, ale on wciąż chciała więcej. Złapał ja za cycej i mocno ścisnął, strzelił w niego mocny klaps, zaraz zrobił to samo z drugim. Wessał się w jej szyję, dysząc głośno..
-Ale jaka chciwa..- wydyszał, wchodząc w jej cipke raz za razem, mocno, wręcz brutalnie.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Po chwili doszłam krzycząc jego imię. Czułam jak mocno zaciskam się na jego kutasie. Moim ciałem wstrząsnął niesamowity orgazm
-chcę więcej -jęknęłam czułam go całą sobą. Byłam napalona na niego niesamowicie
-lubię kiedy jesteś taki brutalny -wydyszałam i przygryzłam jego wargę.
-chcę ostrzej Clive -spojrzałam w jego oczy, z pożądaniem. Po moim ciele spływały krople potu.
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Poczuł jej orgazm i to mocno, a że chciała więcej to wyszedł z jej cipy chujem, złapał ją za gardło jedna ręką a druga zatopił w jej gorącej cipce.. Palcował ja mocno i szybko, by doszła po raz kolejny, a gdy to zrobiła to wsunął jej mokre palce do ust..
-Tego chcesz? - zapytał i przejechał dłonią po jej twarzy, dostał się do jej warg. Zaraz pchnął ją mocniej na barierkę by się pochyliła i wszedł kutasem w jej cipke, ciągnął ją za włosy I pieprzyl jeszcze ostrzej.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-tak właśnie tego chcę -powiedziałam jęczałam i krzyczałam z rozkoszy. Moje ciało drżało, a kolejne orgazmy były zdecydowanie mocniejsze
-zaraz oszaleję Teller -wydyszałam byłam totalnie nakręcona.
-dojdź na moich cyckach -wydyszałam i spojrzałam w jego stronę
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Warknął głośno bo już był blisko orgazmu, pociągnął ją za włosy na dół, żeby klęknęła przed nim i uśmiechnął się na ten widok.. kilka razy przejechał dłonią po swojej sztywnej pale i trysnął obficie na jej cycki i nieco na twarz..
-Ahhh moja brudna dziwka.. - mruknął zadowolony i wsunął jej kutasa w usta, by go wyczyściła. Wepchnął go głęboko w jej gardło aż się zaslinila.
-Boska suczka..- jeknal zadowolony. Wyciągnął chuja z jej ust.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Ośliniłam się cała. Zaczęłam czyścić jego chuja. Po chwili spojrzałam na niego
-jesteś najlepszy -powiedziałam. Wstałam wytarłam się i po chwili wróciłam do niego. Podeszłam do Clive`a, pocałowałam pożądliwie jego usta
-najlepiej smakujesz Teller -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem, nadal byłam naga
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Ty też.. - powiedział i spojrzał na jej boskie zaslinione ciało. Ależ ona go kręciła.. Odwzajemniła równie żarliwie jej pocałunek i złapał jej tylek mocno. Przejechał dłonią pomiędzy jej pośladkami i dotarl do jej cipki..
-Nadal cholernie mokra.. - zamruczał i strzelił jej klapsa w cipke..
-Musisz poczekać na więcej.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Jęknęłam kiedy dostałam klapsa w cipkę.
-zawsze jestem mokra kiedy jesteś obok mnie -powiedziałam
-jesteś najlepszy -puściłam mu oczko
-to co teraz chcesz porobić?
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Dostaniesz więcej klapsów.. -powiedział śmiejąc się i pocałował ją ostro, wplatając dłoń w jej włosy, co jak co laska go kręciła niesamowicie..
-Chwila na przerwę w basenie.. Ale najpierw się umyj.. - zaśmiał się..
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-oj wiesz jak bardzo lubię Twoje klapsy -powiedziałam pocałowałam jego usta
-w takim razie czekaj na mnie, weź zimne piwa-powiedziałam no i poszłam do łazienki wziąć prysznic.
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Lubisz wszystko co moje..- powiedział śmiejąc się. A potem wziął sobie piwo i nago władował się do basenu. Siadł sobie na płytkim i pił browarkach ciesząc się słońcem.
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Weszli do salonu, od razu poszedł się walnąć na kanapie, włączył tv i odpoczywał sobie trochę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Posiadłość”