Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-wiesz nie narzekam -zaśmiałam się
-poza tym obiecałam Ci wyjazd i 100% dyskrecji -powiedziałam
-więc chyba się spisałam -puściłam mu oczko
-tu nikt nie będzie nam przeszkadzał...napijesz się czegoś?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Zdecydowanie się spisałaś.. -Powiedział rozglądając się po tej chacie..
Przyszli do kuchni..
-W sumie można jakieś piwko albo drinka.. Ty zrobisz.. a ja zakradnę się od tyłu.. - zaśmiał się. Odpalił fajkę.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-dobrze wiesz , że nie mam nic przeciwko-powiedziałam pokręciłam seksownie tyłeczkiem no i poszłam do lodówki wyciągnęłam dla niego piwo , a sobie wzięłam zimny napój na razie bez procentów.
-ciesze się , że odpowiada Ci miejscówka -powiedziałam
-jeśli masz ochotę na coś specjalnego do jedzenia to mów , powiem gosposi , żeby przyszykowała -powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzał na jej tylek jak tak kręciła i pomachał brwiami.
-Calkiem nieźle miejsce..- pokiwał głową.
-Gosposi? Myślałem że będziemy tu sami..- powiedział, trochę to ostudziło jego zapęd.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Podeszłam i podałam mu butelkę z piwem sobie wzięłam pepsi max
-nie martw się nie będziesz jej zauważał -powiedziałam
-no chyba , że ją zawołasz -powiedziałam i spojrzałam na niego
-nie martw się jest tu 100% prywatności -puściłam mu oczko i oblizałam swoją wargę
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uniósł brew do góry..
-Coz.. nie znam się na takich luksusach..- powiedział i zaśmiał się do niej, odkręcił piwo i napił się.
Spojrzał na jej wargę i pokręcił na nią głową, przyciągnął ją za szyję do siebie i pocałował ostro jej usta..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-to się poznasz -powiedziałam i po chwili całowałam się z nim.
-cholernie mnie kręcisz -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy , ręką zjechałam na jego krocze i zaczęłam go masować.
-doprowadzasz mnie do totalnego szaleństwa Teller -polizałam jego wargę z figlarnym uśmieszkiem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ty mnie też, seksoholiczko.. - powiedział do niej z rozbawieniem i puścił jej oczko. Jego kutas zareagował na jej dłoń. Sam sięgnął do jej majtek i z niej je ściągnął, po czym chwycił ją za tyłek i posadził na blacie w szerokim rozkroku, po czym ustami dobrał się do jej cipki. Pieścił ją intensywnie chcąc ją bardziej nakręcić.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Spojrzałam na niego kiedy mnie posadził na blacie. Rozchyliłam ochoczo swoje nogi. Odchyliłam się lekko do tyłu i poddałam się tym boskim rozkoszą jakie mi dawał. Jęczałam coraz głośniej, wplotłam palce w jego włosy. Czułam , że za chwilę będę szczytować
-nie przestawaj Teller !-jęknęłam byłam totalnie napalona na niego, czekałam na pierwszy orgazm
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Pieścił ją intensywnie, wykorzystywać swój jezyczek i usta, chciał jej najpierw dać tak rozkosz, nie odrywał się ani na chwilę tylko świdrował ją, lizał, ssał, aż pierwszy raz doszła. Uśmiechnął się na to, po czym strzelił klapsa w jej cipke.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Byłam bardzo głośnia , a kiedy dochodziłam krzyczałam jego imię.
-bosko -powiedziałam dysząc
-wiesz jak sprawić , żebym była totalnie na Ciebie napalona -powiedziałam i spojrzałam na jego spodnie
-rewanż , czy chcesz poczuć jak mnie rozpaliłeś Teller -pozbyłam się jego koszulki, swojej kiecki też siedziałam w samym staniku bez majtek na blacie w kuchni z rozchylonymi nogami.
-czego chcesz?-spytałam z figlarnym uśmieszkiem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-A ty jak mnie nakręcić.. - powiedział bo te jej krzyki to dopiero go nakręciły, jego kutas sterczał boleśnie, rozpiął spodnie i zsunął je z bokserkami, wyciągając swojeego draga.
-Zerżnę Cię.. - mruknął zadowolony, przysunął ją na brzeg blatu i wszedł w nią z impetem. Idealnie mokra była.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-uwielbiam kiedy to robić Teller -powiedziałam patrzyłam na niego napalona, a po chwili poczułam go w sobie. Krzyknęłam jak we mnie wszedł. Pocałowałam żarliwie jego usta przygryzając dolną wargę
-bosko właśnie tak -spojrzałam w jego oczy , serce waliło mi jak szalone moje ciało drżało z rozkoszy jaką mi dawał
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wchodził w nią raz po raz, mocnymi, zdecydowanymi pchnięciami, do samego końca, dłońmi błądził po jej udzie lub sięgał do jej boskich piersi, ściskając je, cholernie się na nią nakręcił i nie przestawał ani na chwilę. Przyciągnął ją całą do siebie i wpił się w jej usta ostro.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Posiadłość”