lat
cm

Post

A więc skoro została i tylko podłoga to przerwał na chwilę jej pocałunki i powoli się tak zniżył, że mógł ją położyć na tej podłodze. Nachylił się nad nią i pocałował w usta a potem zszedł pocałunkami na jej dekolt rękoma pieszcząc jej piersi przez stanik.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- To jest Twoje drugie życzenie? - spytała troszkę rozbawiona. Ręka powędrowała na jego krocze i je lekko ścisnęła. Drugą rękę wplotła w jego włosy tzn wplotła jak wplotła, wiadomo.
Frankie Gallagher (22 lata) piątek/sobota
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
it's time to lose your mind and let the crazy out
mów mi:
lat
cm

Post

- To jest prezent gratisowy od wygranej dla zwycieżczyni - stwierdził z uśmiechem a potem gdy poczuł jej dotyk na swoim kroczu nabrał trochę powietrza - Niech będzie - zrezygnował w końcu i wrócił do obdarowywania pocałunkami jej dekoltu gładząc ręką jej talię a drugą odpinając jej stanik.

// i ja lecę już ;) do jutra :*
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Objęła go nogami w pasie i przyciągnęła bliżej do siebie. Przyciągnęła go za podbródek i pocałowała namiętnie w usta.

/dobranoc ;**
Frankie Gallagher (22 lata) piątek/sobota
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
it's time to lose your mind and let the crazy out
mów mi:
lat
cm

Post

Odwzajemnił jej pocałunek i całował ją dalej pozbywając się stanika i rękoma pieszcząc delikatnie jej piersi.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Odwzajemniała jego pocałunki. Przeturlali się tak że teraz ona była na górze. Usiadła na nim okrakiem i całowała go po szyi i schodziła coraz niżej i niżej. Dłoń powędrowała na jego krocze i pieściła go przez spodnie.
Frankie Gallagher (22 lata) piątek/sobota
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
it's time to lose your mind and let the crazy out
mów mi:
lat
cm

Post

Jedną rękę wplótł w jej długie włosy i głaskał ją delikatnie po głowie a drugą błądził po jej brzuchu, piersiach i plecach... Westchnął cicho gdy poczuł jak zaczęła pieścić jego członka i przymknął oczy.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Jej twarz wróciła na wysokość jego twarzy i go pocałowała długo i namiętnie w usta. Rozpięła jego spodnie i je z niego zsunęła. Dłonią dalej pieściła jego członka, całowała go w usta i w szyję.
Frankie Gallagher (22 lata) piątek/sobota
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
it's time to lose your mind and let the crazy out
mów mi:
lat
cm

Post

Gdy całowała jego usta odwzajemniał pocałunki i celowo je przedłużał. Zjechał dłonią po jej kręgosłupie do spódniczki i wsunął ręce pod materiał spódniczki.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Uśmiechnęła się do niego pomiędzy pocałunkami. Przewrócili się tak że teraz on był na niej. Splotła ręce na jego karku i przyciągnęła do siebie. Pocałowała go namiętnie w usta. Nogami oplotła go w pasie.
Frankie Gallagher (22 lata) piątek/sobota
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
it's time to lose your mind and let the crazy out
mów mi:
lat
cm

Post

Odwzajemnił jej uśmiech a potem oparł się jedną ręką, zeby jej nie zgnieść swoim ciężarem. Całował jej usta ręką najpierw ściskajac lekko jego pośladek a potem zaczynając pieścić jej szparkę ręką.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Westchnęła cicho kiedy pieścił ją ręką na dole. Całowała go w usta były to krótkie, ale przyjemne pocałunki.
Frankie Gallagher (22 lata) piątek/sobota
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
it's time to lose your mind and let the crazy out
mów mi:
lat
cm

Post

Delektował się tymi krótkimi pocałunkami pieszcząc ją coraz intensywniej. Między pocałunkami cmokał ją delikatnie w brode lub w szyję.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Jęczała cicho pod wpływem jego pieszczot. Wygięła się lekko w łuk. Zsunęła z niego bokserki i pocałowała go długo w usta.
Frankie Gallagher (22 lata) piątek/sobota
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
it's time to lose your mind and let the crazy out
mów mi:
lat
cm

Post

Jej jęki nakręcały go jeszcze bardziej. Odwzajemnił namiętnie jej długi pocałunek. Potem popatrzył na jej twarz z uśmieszkiem.
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB ESCAPE”