ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post


rodzina
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
pozytywne
Chris Jones
poznali się na skokach na bungee.Potem znów sie spotkali podczas skoków spadochronowych i tak od slowa do slowa sie zaprzyjaźnili
Andie Rodriguez
poznali sie na jednej z imrez tanecznych, na ktorej gral David.Andie podobala sie jego muza wiec zagadala i tak sie zakumplowali
Carla Ruiz
bogata laska.Zazwyczaj takie go ne kreca ale ona eh..ma cos w sobie..nie zaczeli za ciekawie ale coż...skonczyli na szybkim numerku w klubie.Dość długo nie znał jej imienia ale obecnie dośc często ze soba sie bzykają i imprezują
Kylie Sinclair
poznal ja w KC.Zagadal i jakos tak gadka poleciala.Podoba mu sie..umowili sie na imprezkę..i juz kilka razy imprezowali co zawsze konczylo sie sexem
Madeleine McKlein
poznali sie w RJ po jego "bohaterskim wyczynie na plaży" :)
Holly Truitt
poznali sie w stadninie; później sie spotkali w LI gdzie pogadali i spędzili sobie potem fajny dzien nad jeziorem za miastem
Ana de Armas
poznali sie u niej jak jej naprawiał zlew troche poflirtowali ale póki co nic wiecej
Amelai Jones
siostra CJ; właścicielka Ami's Pub, w którym bywa :)
Ben Eriksson
poznali się w klubie kiedy David grał , później wypili pare piwek okazało się że mają ze sobą wiele wspólnego on złota rączka , Ben budowlaniec. Pomógł mu w remoncie jego domu zanim w nim zamieszkał.Zaprzyjaźnili sie
Jake Evans
kumpel Carli, Poznali sie u Jakea na imprezie
Sophia Vergara
dziewczyna Jake'a.Poznali sie na imprezie basenowej u Jakea
Juana Martin
Valentina.Poznali sie w klubie jak grał
negatywne
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
Cały świat
aktorka
to skomplikowane
a po co xD
Veracruz/Meksyk

Post

Może jakaś relacja?
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

no mozna cos fajnego..ale nie wiem..mogli się poznać na jakiejs gali/imprezie jakis aktorów czy słwnych luzi z branzy w ktorej oan robi czy cos.. w sensie gdzie byl dj'em... Albo mogli sie pznac przez kogos jakiegos wpsolnego zajomego..i nie wiem..moze jakas przyjaźń?Romans? mas zjakis konkretniejsy pomysl?
Awatar użytkownika
25 lat
190 cm
Walker stadnia/Fight Club
stajenny/ex fighter MMA
singiel
Bronx/ Nowy Jork

Post

Może jakaś relacja?
mów mi:
Lewis
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

Lewis Darewood pisze: 12 maja 2023, 10:41 Może jakaś relacja?
może dobrzy kumple?Mogli sie poznać w klubie..np akcja typu: David skonczył grać..jakas panna do neigo podbila wiec zaczeli sie bujać, flirtowac itp..nagle pojawil sie jakis typarz..okazlao sie, że to facet tej panny wiec wywiazała sie bójka..Kolo byl "wielki" wiec coż..zdecydowanie by David kiepsko z tgego wyszedł gdyby nie akurat Lewis..który sie rozprawil z kolesiem na tyle by zdazyli z Davidem uciec przed przyjadem policj.Dave wyprowadizl ich tylnym wyjściem...potem podziekowania..gadka szmatka..i tak od tego spotkana i leci jak sie kumplują...
Awatar użytkownika
25 lat
190 cm
Walker stadnia/Fight Club
stajenny/ex fighter MMA
singiel
Bronx/ Nowy Jork

Post

@David Hudson podoba mi się ta relacja :)
mów mi:
Lewis
ODPOWIEDZ

Wróć do „relacje”