Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-wiem jak działam na kobiety -powiedziałem prosto z mostu. Poruszałem swoimi biodrami , penetrowałem jej wnętrze. Po moim ciele spływały krople potu.
-mówisz i masz -wyszedłem z niej i obróciłem ją do siebie tyłem , rozchyliłem jej nóżki dałem jej soczystego klapsa i wszedłem w nią.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-I bardzo dobrze bo kreca mnie faceci co znaja swoja wartosc - powiedziala Bliss.
Czekala niecierpliwie jak zmienial pozycjé.
-Ooozzzzzzzz ty niegrzeczny - syknela jak dostala klapsa.Ale nakrecilo ja to jeszcze bardziej.Jeknela jak znow w nia wszedl.
-Och taaakkkkk....wlanie tak - oparla sie pewniej rekami o kanape
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Pieprzyłem ją od tyłu , zapierałem się o jej bioderka i wchodziłem w nią po same jajka, które obijały się o jej seksowny tyłeczek.
-jesteś niesamowita Bliss -wydyszałem i odgarnąłem z jej karku włosy , zacząłem ją całować po nim i lizać. Poruszałam swoimi biodrami coraz mocniej czując , że za chwilę dojdę w niej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jezuuuu Noah...och taakk! - jęczała coraz głosniej.A jak ja zaczal całowac to jej zmysly wariowały.
-Boże...jak dobrz.e..och taakk..teraz..... już!!! - zawyła czując jak wstrzasają nia dreszcze pzy potęznym orgaźmie
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Złapałem ją mocniej kiedy dochodziła , nie chciałem , żeby się przewróciła. Czułem jak nieziemsko zaciska się na moim fiucie, ale nie przestawałem się w niej poruszać.
-no to mamy za sobą rundę drugą -powiedziałem i ścisnąłem jej piersi , drażniłem jej sutki , nadal w niej byłem i poruszałem swoimi biodrami , ale już nie tak szybko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A ile tych rund jest? -zapytała lekko sie wyprostowując i opierjac głowe na jego ramieniu.Oddychała szybko, głosno..cuł jak krople potu splywają po jej rozpalonym ciele
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-jeszcze tego nie wiem -powiedziałem i pocałowałem z języczkiem jej usta. Położyłem ją na kanapie i pochyliłem się nad nią , rozsunąłem jej nóżki i zacząłem wwiercać się w jej boską cipkę , rączką pobudzałem jej łechtaczkę. Cały czas byłem na nią napalony , a mój fiut nadal stał na baczność. Zacząłem wsuwać w nią paluszki.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Połozyla się i pozwoliła mu na to.
-jezuuu Noah - wplotła dłoń w jego włosy.Druga chwycila sie kanapy.
-Doprowadzasz mnie do obłędu - wymrczała.Jej oddech by syzbki, urywany..pojekiwała nie mogąc sie opanowac coraz głosniej.Czuła jak jest juz blisko.Jak jej cipka pulsuje ..
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-i dobrze , o to mi chodziło -powiedziałem i wróciłem do penetrowania językiem jej cipki. Wsuwałem w nią paluszki , kciukiem pocierałem jej opuchniętą łechtaczkę.
-dojdź dla mnie Bliss-powiedziałem seksownym gardłowym głosem. Sam nadal byłem na nią napalony , ale chciałem , żeby doszła zanim znowu w nią wejdę swoją sztywną pałą.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Och taaak.... jeszcze moment... - oj ne musiał jej dwa razy powtarzać.Czuła, że to już ten moment.Był w tym tak świetny, że nie umialą sie opanowac i po krótkiej chwili awyła z rozkoszy czując jak dochodzi.Jej ciałem wstrzasnęło..mocno zacsnęła sie na jego palcach...
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Oblizałem swoje paluszki i zlizałem jej soczki.
-bosko smakujesz -powiedziałem i pochyliłem się nad nią. Ułożyłem się między jej udami wygodnie. Zacząłem napierać na nią swoim sztywnym kutasem. Wchodziłem w nią delikatnie , a jej ciepło doprowadzało mnie do szaleństwa. Głośno westchnąłem i zacząłem ją posuwać, patrząc w jej oczka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

[color=#cc0066-I dobrze..wrócisz po wiecej - zasmiala się a potm westchnęła jak tlyko znów w nia wszedł.
-Och taakk... - boże jak jej dobrz ebyło.aet zapomniała, że sa w klubie.Rekami błądziłą po jego ciele, jego mięśniach..Zarzucił noge na jego biodro.Przyciagnęł do siebie jego twarz i pocałowała zachłannie[/color]
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek , ręką obściskiwałem jej udo , które zarzuciła na moje biodro. Wchodziłem w nią miarowo i kochałem się z nią nie miałem już sił mocno jej posuwać , chciałem dać jej i sobie spełnienie. Sam chciałem , żeby nie potrafiła się mi oprzeć. Całowałem z języczkiem jej usteczka i wchodziłem w nią po same jajka , które obijały się o jej seksowny tyłeczek.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj po tych jego wyczynach ona już zwariowala. Wiedziala ze sobie go szybko nie odpuści. Oddychala szybko, przerywanie. Rekami bladzila pp jego plecach palcami mocniej przejeżdżając i zostawiając czerwone slady.
- jezuù jak dobrze. . Och tak kkkkk...-byla juz tak nakrecona ze pewnie zaeaz znów dojdzie
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Całowałem jej usta , szyję , czasami zatrzymywałem się na jej boskich piersiach. Nie przestawałem się w niej poruszać , sam czułem , że za chwilę dojdę , ale wyczuwałem też , że i ona jest bliska kolejnego orgazmu.
-dojdź dla mnie Bliss -wyszeptałem jej do uszka i przygryzłem je
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB ESCAPE”