Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Ona wolała wkladke, mogła się bzykac bez gumki, wolała tak. Co jak co. Wenere wyleczysz, ciąży nie xD
Taki wygodnicki? Ale cóż.. Ujezdzala go intensywnie. W końcu zlazla z niego i odwróciła się. Nabila się tyłem i oparła plecami o jego klate.. Ułożyła jego dłonie na swoich cyckach i teraz tak pracowała biodrami. Już była ciut zdyszana i spocona. Ale uwielbiała taki trening.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Ahahah..to dopiero podejscie xD Ale Hiv nie wyleczyc ;p
Coz..ona zaczeła..haha to krozystał.
Kiedy jednak zmienila pozycje usmiechnal sie.Całował jej szyjke, lizał..podgryzał uszko.Scial piersi ale w koncu jedna dłonia zjechał na jej łechtaczke masujac ja paluszkami.
Trwało to troche ale wkoncu..czul ze jest cora zblizej wiec potrzebowal szybszego temapa.
-Złaź - powiedzial wstał po czym pchnał ja na kanape.Wzial ta gumke w koncu i załozył.Strzelil w jej wypiety tylek i chwile doslownie robil jej palcóweczke po czym znow sie w nia władował mocno chwytajac za biodra
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Hahah. No w sumie xD
Było jej bardzo przyjemnie jak ją tak mizial i całował i piescil.. Ale owszem.. Jak zeszła to się rozebrala z sukienki i jak go ubrał to załadował się w nią z powrotem..
Lubiła od tyłu.. Zarzuciła dłoń na jego kark i poruszała się już raz z nim mocno.. W końcu jednak pchnal ja bardziej do przodu to zaparła się mocniej i w końcu doszła. Przygryzla swoją wargę i już czekała aż on skończy.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Ne musiala dlugo czekac..jeszce kilka chwil i tez doszedł.Zacisnał mocniej palce na jej tylku i westchnał gardłowo spuszczajac sie.
-Ach..czyli co?Teraz niczym modliszka mnie zjesz? -0 zasmial sie i cmoknal ja krotko po czym wyszedł z niej, zdjał gumke i sie ogarnał.Znalazł kosz by ja wyrzucic
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-Zjadlabym gdybyś zostawił coś na deserek.. - powiedziała i przejechała dłonią po jego chuju jak już wyrzucił gumkę. Dlatego nie lubiła gumek. Nie można smakować.. Ofiary xD
Poprawiła swoje majtki i założyła biustonosz.. Potem sukienkę..
-zapnij.. - odwróciła się do niego tyłem..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Achhh..trzebabylo tka od razu..ale wies.z.moze jeszcze kiedys beda taki głupi i nieuwazny ze wpadne w twoje szpony - dodał.ZApial spodnie, zalozyl koszulke a potem podszełd do niej i zapiał je suwak
-Odprowadzic cie do domu? - zapytal miło
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Może spotka Cię to szczęście.. - powiedziała i puściła mu oczko. Ladniutki był, chętnie go jeszcze spróbuje.
-Nie.. - pokręciła głową.. - Jeszcze nie zasłużyłeś by dowiedzieć się gdzie mieszkam.. - liznela jego usta.. A potem się w nie wpiła..
-See you again sweet boy.. - mruknęła i wyszła z garderoby a potem klubu i pojechała autem z szoferem do domu.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-COż..maybe..maybe not - wzruszył ramionami.zasmial sie..popatrzyl ejszxcze sobie na nia a potem owszem..tez wyszedł, poszedł do wyjscia no i poszeł se do domu piechota bo nie mial daleko
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB ESCAPE”