Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wyszedłem z hotelu. Poszedłem się przejść po miasteczku.
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wyszedłem z hotelu , wsiadłem do taksówki i pojechałem do escape.
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Taksówka przywiozła nas prosto pod sam hotel.Chwilę później byliśmy już w budynku.
Anastasia Steele 28 l.
pediatra
ObrazekObrazek
Kathleen Ambrosio 28 l.
modelka
ObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Od razu zaprowadziłem Anastasie do winy i pojechaliśmy do mojego apartamentu.
-masz ochotę na jedzenie , to mogę coś od razu zamówić -powiedziałem w windzie i spojrzałem na dziewczynę. Zastanawiałem się o czym ona teraz myśli.
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Kiedy zamknęły się drzwi windy,spojrzałam na niego.
- Nie mam ochoty ale zapamiętam.Zdecydowanie wolę co innego - Uniosłam pewnie kącik ust.
Anastasia Steele 28 l.
pediatra
ObrazekObrazek
Kathleen Ambrosio 28 l.
modelka
ObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wyszedłem z apartamentu zjechałem na dół windą i wyszedłem z hotelu. Poszedłem w stronę centrum.
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Usiadłem sobie w holu , wziąłem gazetę i zacząłem ją czytać. Czekałem na Donnę , a pewnie trochę sobie poczekam , tako to już jest z kobietami.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Donna zeszła na dół do holu, zauważyła z daleka Harveya, uśmiechnęła się pod nosem i podeszła do szefa..
-Hej..-powiedziała wesoło do niego i usiadła sobie obok..
-Co ciekawego wyczytałeś?-zapytała z uśmiechem..
<center><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Cookie" rel="stylesheet" type="text/css"><div style="font-family: Cookie; font-size: 40px; color: black;margin-bottom: -0px;position:relative;">Donna Paulsen - Specter<br>
Obrazek Obrazek
<div style="font-family: arial; font-size: 11px; color: black; width: 360px; text-align: center; line-height: 13px;">If you respect me, don't protect me... <a href="http://kateislazy.tumblr.com/" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(c)</a><br> <a href="topics61/8198.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(sms)</a> <a href="topics67/8197.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(rozmowa)</a> <a href="topics3/8195.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(karta)</a></center>
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-tu nigdy nic ciekawego się nie dzieje więc nie ma co czytać -powiedziałem i machnąłem ręką. Wstałem z kanapy i poszliśmy do wyjścia, spacerkiem poszliśmy sobie do centrum na zakupy.
-co chcesz sobie kupić Don ?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Donka zaśmiała się..
-No oczywiście, że się nic nie dzieje, przecież to mała mieścinka, nie będzie tak kolorowo jak w NY..-powiedziała doi niego i wstała do góry.
-Nie wiem w sumie, jakieś buty, może torebkę, choć nie wydaje mi się, że któryś z tych sklepów zrobi na mnie wrażenie na tyle, bym coś kupiła wykwintnego..-puściła mu oczko i wyszli z hotelu.
-A Ty co będziesz kupował?-zapytała z lekkim rozbawieniem, wiedziała jak H. robi zakupy, więc bawiło ją to na samą myśl, że wejdzie do sklepu i naprawdę coś kupi.
<center><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Cookie" rel="stylesheet" type="text/css"><div style="font-family: Cookie; font-size: 40px; color: black;margin-bottom: -0px;position:relative;">Donna Paulsen - Specter<br>
Obrazek Obrazek
<div style="font-family: arial; font-size: 11px; color: black; width: 360px; text-align: center; line-height: 13px;">If you respect me, don't protect me... <a href="http://kateislazy.tumblr.com/" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(c)</a><br> <a href="topics61/8198.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(sms)</a> <a href="topics67/8197.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(rozmowa)</a> <a href="topics3/8195.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(karta)</a></center>
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Dojechałem taksówką pod hotel , zapłaciłem za kurs i wszedłem szybko do budynku. Na dworze robiła się niezła zawierucha. Podszedłem do recepcji zapytać czy nikt o mnie nie pytał i czy nie mam jakiś wiadomości. Kiedy nic nie było poszedłem do windy i pojechałem do swojego apartamentu.
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

/Wiem, uprzedzam fakty, ale mi się nudzi.

Kels wbiegła cała mokra do lobby i od razu skierowała się do windy. Po jej ubraniu i włosach spływała woda. Wcisnęła odpowiedni przycisk i czekała, aż będzie mogła znaleźć się w apartamencie Kenny'iego.
<link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Pathway Gothic One" rel="stylesheet" type="text/css"><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Allura" rel="stylesheet" type="text/css"><style>#jeden {width: 190px;height: 110px;overflow: hidden;box-shadow: -1px 1px 3px #838383;border-radius: 1px;border-bottom: 1px dotted #838383;border-left: 2px solid #dfdfdf;} #jeden .dwa {-webkit-transition-duration: 0.5s;-moz-transition-duration: 0.5s;-o-transition-duration: 0.5s;margin-top: -110px;} #jeden:hover .dwa{-webkit-transition-duration: 0.5s;-moz-transition-duration: 0.5s;-o-transition-duration: 0.5s;margin-top: 0px;} #trzy {width: 190px;height: 110px; overflow: hidden;margin-top: -110px; margin-left: -5px; box-shadow: 1px 1px 3px #838383;border-radius: 1px;border-bottom: 1px dotted #838383;border-right: 2px solid #dfdfdf;position: relative;} #trzy .cztery {background: rgba(255, 255, 255, 0.5);filter: alpha(opacity=50); width: 360px;height: 110px; top: -110px; position: absolute; -webkit-transition: 0.5s;-moz-transition: 0.5s; -o-transition: 0.5s;} #trzy:hover .cztery {top:0px; position: absolute; -webkit-transition: 0.5s;-moz-transition: 0.5s; -o-transition: 0.5s;}</style><center><div style="width: 360px; font-family:Allura; font-size: 35px;letter-spacing: 1px; text-shadow: 1px 1px 3px #fff; line-height: 15px">Kelsey Anne Jones </div><div style="font-family: 'Pathway Gothic One'; font-size: 11px; text-transform:uppercase">kom relacje problem KP apartament szafa</div>Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Weszliśmy do hotelu po spacerku z restauracji.
-wszystko dobrze?-spytałem i spojrzałem na Donkę . Podeszliśmy do windy.
-zawieść Cię do Twojego apartamentu ?-spytałem i uśmiechnąłem się do niej.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Tak, dobrze, dobrze..-powiedziała Donka i spojrzała na Harveya z uśmiechem, w takim stanie zwykle wydawał się jej jeszcze bardziej atrakcyjny niż był..
-Po prostu mi gorąco..-powiedziała i zaczęła się wachlować dłonią.
-Tak, możesz mnie odprowadzić..-dodała i przypadkiem musnęła dłonią gdzieś kawałek jego ciałka. xD Pewnie poszli do windy.
<center><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Cookie" rel="stylesheet" type="text/css"><div style="font-family: Cookie; font-size: 40px; color: black;margin-bottom: -0px;position:relative;">Donna Paulsen - Specter<br>
Obrazek Obrazek
<div style="font-family: arial; font-size: 11px; color: black; width: 360px; text-align: center; line-height: 13px;">If you respect me, don't protect me... <a href="http://kateislazy.tumblr.com/" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(c)</a><br> <a href="topics61/8198.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(sms)</a> <a href="topics67/8197.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(rozmowa)</a> <a href="topics3/8195.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(karta)</a></center>
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Dzieki - powiedziała skoro on płacił.
-No tak..to zdecydowanie jest wielki plus - zaśmiała się.Cwaniak..:)
-Choc wiesz..zawsze mozesz sobie tezz kucharke najać - ddoala Natalie wychodząc.
Po jakiś 10 minutach dojechali do chotelu.Bo nie był daleko w końcu.
-No to prowadź.. - powiedziała z usmiechem ja wysiedli z taxi
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”