Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Ben Eriksson pisze: 02 lut 2023, 17:27 -mówiłem Ci , że poznam Cię po oczach -powiedział z cwanym uśmieszkiem
-ale jak mam odejść to mów -puścił jej oczko napił się i rozglądał się po ludziach, nie znał większości więc robiło się ciekawie
-yhm..brawo ty - zaśmiała się.
- Nie nie..ja cie nie wyganiam...ale wiesz.. możemy iść sobie razem zeobic rozeznanie..aalbonna rozgrzewkę się zaraz zabawić.. noc jesscze długa- powiedzialano pocałowała go sobie namiętnie.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

A Jak se gdzieś tam przystanął rozglądając się po sali i wyszukując jakiegoś fajnego obiektu do bzykniecia xd aleni twk zerknął w stronę gdzie poszła Sophia.
-Oj tak..w sumie króliczka wyglądała bardzo apetycznie.. ale nie chciał tam.podbijqc ani joc.. postanowił poczekać aż gdzieś się owa lasencja oddali xd
Awatar użytkownika
25 lat
180 cm
UTH
student
singiel
brak
Anglia

Post

Spojrzał na kolesia, którego pokazywała Dani..
-No to jeśli chcesz to możemy do niego podejść i zagadać.. - powiedział do niej z uśmiechem.no i tak zrobili.. podeszli do kolesia..
-Czesc..- powiedział Jer.. - Zastanawialiśmy się z koleżanką czy nie miałbyś ochoty do nas dołączyć w którymś z pokoi? - zapytał.
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się do Jasona. Co jak co, ale serce jej waliło jak szalone..
-Hmm dla mnie czysta whisky...- powiedziała z rozbawieniem, skoro już go znalazła to potrzebowała czegoś na odwagę chyba...
Zmierzyła faceta wzrokiem..
-To był zdecydowanie dobry pomysł, żeby Cię tutaj zaprosić...- powiedziała z.usmiechem, jak już Josie ich zostawiła samych..
-Świetny strój.. - uśmiechnęła się di niego figlarnie. Oj tak. Już się nie mogła doczekać dalszej części..
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

Josie ucieszyła się że Jason znalazł swoja rudą laseczkę.. Miała wrażenie że głos jej przypomina czyjś.. więc aby się upewnić w tym poszła na poszukiwanie faceta laski.. Oddaliła się od tej dwójki zatem i spokojnym krokiem przechadzała się po sali, rzucając wzrokiem w stronę chłopaka..
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

David Hudson pisze: 03 lut 2023, 20:28 -Uu az dwa razy...no dobra..chyba da sie to wykonac..zobimy grafik i bede wpadal -zasmial sie lekko Dave.
-A no jasne..bedie fajne we 4 myse - powiedzial milo a potme juz trudno bylo mu sie skupic na rozmowie .Jego chuj juz dosc syzbko stawal i prawie yl w pełnym wzwodie.Dalej piescic reka jej cipke i sie z nia calowal
-Yhm widzisz.. jak pomyślisz i pokombinujesz to będziesz mógł zaspokoić swoją żonkę.. - powiedziała śmiejąc się do niego. Ich podniecenie wzrastało już do granic możliwości.. jej ciekawe była mokra i gotową na niego.. wstała na chwilę z jego kolan i usadowiła się na nich inaczej, okrakiem, wyswobodzila jego kutasa i nabiła się na niego mocno. Oplotła go swoim ciepłem.. Zaczęła go zmysłowo ujeżdżać..
-Ahh, David.. - Mruknęła nakręcona. Miała Wielka słabość do tego faceta..
Awatar użytkownika
42 lat
184 cm
Gosling Construction
architekt/właściciel
singiel
brak
Toronto/Houston/Fhiladelphia/San Diego/New York

Post

-Juz sie robi... - powiedzial i sięgnal po szklanki i whisk.Nalal im i jedna podal jej.
-ZA imprezke -stuknal sie z nia szklanka i napil.
-Ej..a skad wiesz kim jestesm?M sie znamy? - zazartowal.
-Kurcze..imoreza na wypasie..nie bylem na takiej...czest sie tak bawicie? - zapytal chwile sie rozgladac a potem juz patrzyl tlyko na nia.
-Swoja drog.a.wygladasz obłednie - powiedzial.Oj tak..mialw panie ja przeleciec..ostatnio sie nie udalo (mozna uznac ze ja wtedy po kolacji poclaowal ale nic wiecej)
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Ok..poi sobie driny.co...on sie skupil an króliczku..widzial ze laska od nich odeszła.Wiódł za nia wzrkiem a kiedy wyłapał ze i ona go zauwazyla ruszyl w jej strone.
-Czesc..Króliczku..co tam?Jak sie podoba na imprezie?
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

-No no..dla żony wszystko... - odparl a potem chwile i juz był w niej.
-Achh...brakowało mi tego..ciebie... - pocalowal jej usta namietnie.Zjechal dlonmi na jej tyleczek i sciskal posladki pomagajac jej troszke sie na sowie poruszac.BYli w miare w centrum calej imprezy ale jakos nie szczegolnie m to przeszkadzlao..wrecz przeciwnie..chwilernie g to podniecalo..
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Stuknęła szklanka o jego i napiła się mierząc go wzrokiem.. jak on ją kręcił cholernie.
-Aaa no tak.. przepraszam.. chyba się nie znamy.. ale chętniej poznam Cię głębiej...- Mruknęła z uśmiechem, wpatrując się w jego oczy.
-Tak, organizatorka to przyjaciółka Jake'a.. więc.. często tu bywamy...- zaśmiała się.
-A dziękuję, dziękuję..- uśmiechnęła się figlarnie.. Nie trzeba było z niej za wiele ściągać..
Przygryzła swoją wargę..
-Masz ochotę przenieść się w jakieś bardziej prywatne miejsce? Czy lubisz ekshibicjonizm? - zapytała z rozbawieniem, wskazując na Carle i Davida.
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

Spojrzała na Jake' a i uśmiechnęła się słodko do niego..
-Poki co jest nieco nudnawo.. ale mam wrażenie że zaraz się to zmieni...- powiedziała do niego z uśmiechem..
-Niezle wdzianko..- uniosła brew do góry ale.tego nie widział przez jej maskę.
-Wiec.. co tu teraz się będzie działo? - zapytała o imprezę, bo nie wiedziała, co dalej xD
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Carli tym bardziej nie przeszkadzało to, że się pieprzą przy wszystkich. Była królowa na tej imprezie, więc musiała dawać dobry przykład..
-Ja też się stęskniłam.. - powiedziała do niego i pocałowała namiętnie jego usta.. Poruszała się na nim, ujeżdżając go intensywnie. Odchyliła się nieco do tyłu, zapierając dłońmi o jego uda i przyspieszyła jeszcze tempo..
Awatar użytkownika
42 lat
184 cm
Gosling Construction
architekt/właściciel
singiel
brak
Toronto/Houston/Fhiladelphia/San Diego/New York

Post

-Oj kochana..głebiej to ja moge cie poznać - odparł z cwanym usmieszkiem.
-Yhm..a co na twoj facet ze mnie tu podrywasz?I ze wgl mnie zaprosilas? - zapytal.
-Wgl..ktory to?Mam sie bac z epotem mni dopadnie w ciemnje ulicy i spierze an kwasne jabłko? - zasmial sie i napil.
-Oj..zdecydowanie wole ustronne miejsce.. - zernal na tron.
-Coz..wow..brawo dla nich - powiedzial.On raczej..trojakty i inne cuda spoko ale czy tka na widoku?na pewno nie na pierwszej tkaiej imprezie..musial sie oswoic z tymi klimatami co sie tu wyrabia
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-Owszem..poki co wies.z.kazdy sie rozkreca..niemniej fakt..jesli tlyko zechcesz t moze byc ciekawiej..Bunny - powiedzial i sie nail piwka bo mial w rece.
-No jak to co?Wystarczy spojrzec wokol..kazdy se flirtuje bezkarnie z kazdym..robisz na co masz ochote..bzykasz sie gdzie chces.z.z kim chcesz... mozesz tu jak..noo..gospodyni - wskazal na Carle - albo jest kilka pokoi czy jakis utronniejszych kątów by nie tak an srodku na widoku.CO kto lubi wiec..co ty preferujesz?
-Aaa no i ejszcze to łozko ja widac.. - bo chyba tma bylo ajkes takie cos mi sie kjarzy
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

Oj tak..w takij sytuacji juz to tez mialw nosie innych.Trzymal ja za biodra i rozkoszowal sie tym jak go ujezdzala.Pocylil sie do jej piersi i zacal piescic przez te koronki..ale po chwili je wyswobodzil i juz sie dobral do nich konkretnie ssajac i drazniac jej twarde sutki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”