Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

Oj tak..poczuł to i byl zadowolony...Zgla nogi w kolanach i juz ja posuywal od dolu mono sie w nia wbijajac az nie poczul ze jest blisko.Wyszedl wiec z niej szybko.
-pOklnij.. - powiedzial a jak sie z nigo zesla i sutalwila to spuscil sie w jej usteczka.Coz..wolal ne konczyc wniej bo kto wie co by moglo z tego wyjsc a dzieci nie planowal haha
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Amelia tez zabawila sie jeszcze z jakims przysotjniaczkiem a potem poszla do domu
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Usmiechnal sie na prosbe Soph..siegnal wiec do jakiejs szyflady i owszme..pewnie znalazl jakies dildo.Siegnal po nie potem wyszedl z jej cipki.Najpierw sie pomalu zanuzyl w jej tylek i chwile poruszal a kiedy bylo juz dobrze to dolozyl gumowego przyjaciela pieprzac ja tka jak cciala.
-Ach mala...bosko - strzleil jej klapsa a potem juz pieprzyl mocno
Awatar użytkownika
42 lat
184 cm
Gosling Construction
architekt/właściciel
singiel
brak
Toronto/Houston/Fhiladelphia/San Diego/New York

Post

Westchna kiedy w koncu Jos go go dosidla..strzlil jej klapsy w cycki apotem je snisnal.
-Mloda...chodz do mnie.. - powiedzial a kiedy podeszla poclaowal ja chwile a potem posadil sobie na twarzy i wpil sie w jej mokra mloda cipke pieszczac ja intensywnie
Awatar użytkownika
21 lat
175 cm
UTH /2 rok
Student dziennikarstwa/diler
singiel
brak
Portugalia

Post

Carla Ruiz pisze: 25 mar 2023, 19:05 Patrzyła sobie na laske, która lizała się z Diego.. coraz gorecej się robiło..
-Idziemy na żywioł...- zaśmiała się. Podeszła do nich i pocałowała laske, potem jego.. pociągnęła ich w stronę łóżka..
Pchnęła laske na pościel i strzeliła jej klapsa..
-Moze ty masz jakąś fantacje, jak mamy się pieprzyc...- spojrzała na chłopaka.. -Chxesz żebyśmy grzecznie razem się tobą zajęły? A może wreszcie przeciwnie? Mamy zabiegać o twoja uwagę? Hmmm? - spojrzała na niego z uśmiechem. Ale już pieściła cipke dziewczyny paluszkami.
-zajmijcie się najpierw sobą -powiedział i pocałował raz jedną raz drugą. Wyswobodził swojego kutasa, który już nieźle sterczał w górę. Diego wziął z szafki wibratory i podał je dziewczynom. Usiadł sobie na przeciwko nich i patrzył na nie masując swojego kutasa, który nadal rósł w siłę.
Awatar użytkownika
36 lat
183 cm
Mendoza & Callahan
Prawnik, księgowy
to skomplikowane
brak
Galicja (Hiszpania)

Post

Mario po jeszcze długim baraszkowaniu z laskami pojechał do domu.
Awatar użytkownika
21 lat
167 cm
Hotel Plaza/ Domy
Pokojówka
singielka
a po co xD
Meksyk

Post

Krzyczałam kiedy posuwał mnie od dołu, moje ciało wygięło się pod wpływem boskiego orgazmu. Po chwili doszedł w moich ustach. Przełknęłam wszystko wyczyściłam jego kutasa i wstałam.
-bosko -powiedziałam i pocałowałam chłopaka.
-drink, czy idziesz się dalej bawić?
Awatar użytkownika
25 lat
180 cm
UTH
student
singiel
brak
Anglia

Post

Laski byly boskie, a jego kutas już sterczał w pelni sił..
-Chodź tutaj.. - mruknął do Dani i przyciągnął sobie ją, sadzając na twarz, zaczął pieścić jej cipke ineltensywnie.. a blondynka nabila się na jego kutasa i zaczęła go ujeżdżać mocno..
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Zadrżała gdy wsunął w nią zabawkę i uśmiechnęła się szeroko..
-Oooch, fuck me... - wymruczała, cholernie była nakręcona.. jakiś dwóch kolesi się koło nich zatrzymało i zaczęło sobie walić patrząc na to jak się pieprzą.. Nakręciło ją to chyba jeszcze bardziej.. Zawyła głośno i poruszała bioderkami w rytmie swojego faceta.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Mags dosiadła twarzy kolesia i delektowała się boską minetaz którą dość szybko doprowadziła ją do jolejnego orgazmu. Ocierała się cipka o jego twarz aż zadrżała czując jak jej dobrze..
-Oooo Goooodddd... - zawyła i przeszły ja dreszcze.. zeszła z niego i pocałowała jego usta zaborczo. Spojrzała na Josie..
-Teraz ja...- Mruknęła do niej i zaraz dosiadła kutasa Jasona.
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

Josie obserwowała sobie młoda i jej reakcję, była bardzo seksowna i podobał się jej ten układ najwyraźniej.. jak zrzuciła Jsoie z Jasona to zaśmiała się tylko z niej..
-Jedziesz mała.. -mruknela i położyła się pomiędzy udami chłopaka i pieściła jego jaja języczkiem gdy młoda go ujeżdżała..
-Rznij go mocniej...- Mruknęła do dziewczyny i siadła zaraz za nią, scisakala jej piersi i szeptała jej do uszka.
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Carla zaśmiała się..
-Mozemy się zająć sobą.. nie ma sprawy.. ale ty też nam będziesz potrzebny...- powiedziała. Chwilę się więc lizały z laska i pieściły się intensywnie ciekami aż w końcu przysunęła się do niego. Laska mu zaczęła obciążać, a Carla dobrała się ustami i palcami do jej cipki, pieszczac ją.
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Podeszłam do niego , usiadłam na jego twarzy robił mi zajebistą minetę , czułam jak moje ciało płonie i drży od jego boskiego języka. Słyszała jak laska jęczy coraz głośniej jak go ujeżdżała. Byłam nakręcona coraz bardziej tą całą sytuacją , aż zaczęłam szczytować. Moje ciało lekko się wygięło przez moje ciało przeszedł boski orgazm.
Awatar użytkownika
42 lat
184 cm
Gosling Construction
architekt/właściciel
singiel
brak
Toronto/Houston/Fhiladelphia/San Diego/New York

Post

Spokojnie panienki..wystarczy da wszystkic - zasmial sie Jason jak mala go dosiadła.Bladizl rekmai po jej cialku sobie jak go ujezdzala.
-och tak..bosko... dyszalm glosno i szybko.Mial super odczuacia i widoki.po chwli jednak zmienili pozycje i brał młoda na pieska od tlyu.Strzleil jej soczystego klapsa a Jos rpzyciagnal na chwile i poszedl z nia w sline konkretnie, reka masujac jej cipke troche.[/color]
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Zernal na kolesi i tlykopokrecil leko glowa.Skupil sie znoa na swoje pannie.Wchodizlw nia mocno i rznal ja dildem by az piszczała z rozkoszy.Zmienil jednak dla wygody kolejnosc...sam wszel znow w jej cipke a dildem pieprzyl jej kakowe oczko
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”