Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Ja też Cię kocham.. -powiedziała i uśmiechnęła się do niego, przejechała dłońmi po jego klacie i brzuchu..
-Przepraszam, że ostatnio byłam taka nieobecna.. - powiedziała do niego i pocałowała jego klatę delikatnie.. -Postaram się to zmienić.. - dodała miło i spojrzała w jego oczy i pocałowała go mega czule, stając na paluszkach.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Daj spokój ..wiaomo co i jak i dlaczego...to zrozumiale.Wiec nie naciskalem - powiedzial i cmoknal jej nosek.
-Ale ebdzie dobrze..musi byc..wracamy do TH..podejmujemy decyzje i działamy.. - doal a potem ja calowal glugo i z miloscia.Chcial byc dala niej wsprciem na dbre i na zle..
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Wiem, że nie naciskałeś i kocham Cie za to jeszcze bardziej o ile to jest w ogóle jeszcze możliwe. - powiedziała do niego szczerze.. Pocałowała go czule..
-Okej.. ale to dopiero jutro.. więc.. nie myślmy jeszcze teraz o tym...- uśmiechnęła się miło do niego.. Odwzajemniała jego pocałunki i czule go sama całowała, oparła się pleckami o ścianę, zarzuciła mu nóżkę na bioderko. Zaczęła się o niego ocierać.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-a sie..mam tak smao - zasmial sie i cmoknal ja.
-Wiecm..dzis sie relaksujemy i jeszcze z dala od rzeczywistosci - powiedziala clauja se z nia namienie.Dłomi masowal jej piersi sobeie.
-Ach ty...wiesz jak faceta nakrecic Kochana - powiedzia czujac jak sie ociera.jego kutas baaardzo szybciutko stwardniał wiec po hwili go nakierowal na jej dziurke i w nia wszedl zwinnie
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Dokładnie tak.. - powiedziała, nie chciała o tym myśleć, po to tu przyjechali, żeby się trochę oderwać od rzeczywistości.
-Nawet się jakoś szczególnie nie starałam.. - zaśmiała się, widząc jak szybko mu stanął, ale cóż. Tyle bez seksu, to co się dziwić.
Mruknęła zadowolona jak w nią wszedł. Zaczęli się poruszać od razu dość intensywnie.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Bo ty ne musisz Slonce..chwila patrzena na ciebie i woje jebiste cialko i jz jestem podniecony - pwiedzial szczerze a otem jz w nia whcodzil.Chcial wykrozystac kada okazje i chwile jak tlykomiaa ocohote.Caloali se namietnie od czasu do czasu
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-No i bardzo dobrze.. - powiedziała, bo co jak co, dobrze, że tak go podniecała, nie będzie szukał w innych miejscach seksu.
Poruszała się razem z nim, coraz głębiej go w sobie przyjmując..
-Ooo tak, skarbie.. - mruknęła zadowolona..
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Było mu cholernie przyjemnie.po jakimś czasie jednak wyszedł z niej i obrócił ttlem do siebie i znów w nianwszwdl tera od tyłu.zlapal mocno za bioderka i posuwał szybko wbijając aoe po same jaja
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Oparła się dłońmi o ściankę prysznica i wypinała tyleczek w jego stronę..
-Ooo tak, kochanie.. idealnie Ian..- oddychała coraz szybciej czując jak już jest jej dobrze..
-Oooch skarbie...- jęczała coraz głośniej.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Oj no tak..musiei sie nacieszyc sexem skoro tak danwo nie bylo to teraz ach...norlanie jak niewyzyte nastolatki.
Mocno na nia napieral zatracaajc sie w tym i posuwal ostro i szybko dyszac i jeczac jej do uszka.Bylo w tmy zero jakiegos romantycznego zblizenia..czyste, wielie pozadanie jak ja pieprzyl ;p
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Oj tak, ona teraz nie potrzebowała czułości, a konkretnego seksu i zaspokojenie, dlatego było szybko, ostro, mocno, dużo głośnych jęków i krzyków. Margot dała upust swoim emocjom zupełnie i poddała się temu boskiemu uczuciu.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Pieprzyl ja wiec tak mocno pki oboje nie doszli spelnieni.Zalal mocno jej cipke a potem jak z niej wyszedl jego nasienie splywalo jej po udach.brocil ja do siebie i przyszpil do sciany.Wpil sie w ej usta a palce wsadzil w ej cipke i jeszcze nimi ją przelecial by miala kolejny orgazm
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Pisnęła, gdy zaczął ją posuwać palcami, jęknęła głośno, bo robił to naprawdę mocno i szybki, jej ciekawe wręcz płonęła..
-Fuck, ovhhh, Ian...- krzyczała co chwilę, złapała dłońmi jego dłoń i jednocześnie chciała zabrać z siebie jego palce, i wsuwać je w siebie głębiej..
W końcu też krzyknęła z rozkoszy, jej uda zadrżały, a ona dyszała głośno.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Oj nie dał ich zabrac bo wiedzial, że tego nie chce.Kiedy znow doszła wyjał jej z niej i oblizał a potem wpil sie w jj usta namietnie.
-Boska moja...kocham cie - powiedzial a potem w koncu sie umysli no i wyszli by sie ubrac i zjesc snaidanko
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Doprowadził ją do szaleństwa, więc chwilę musiała odetchnąć po tym wszystkim by dojść do siebie..
Ale owszem, potem się ogarnęli i poszli zjeść z wszystkim śniadanko, a wieczorem mieli lecieć do domu..
-Kurcze szkoda ze nie pomyśleliśmy wcześniej, żeby zrobić sobie tutaj dłuższe wakacje.. - powiedziała do męża.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek dla gości 1”