Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-A no..moglismy cos wynajac niedaleko i zostac te kilak dni jeszcze.. - powiedzial.Bo faktyczne byloby super..
-ale..jelsi ci sie tu podoba to mozmey sobie zrobic tu wypad niedlugo..oganriemy jakies wolne sobie w dobrym temrinie i przylecimy.. - powiedzial jak sie pakowali
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Hmmm a może jednak się rozejrzymy czy się nie da tutaj zostać.. a loty najwyżej przebukujemy... - spojrzała na niego. Było fajnie, a nie chciało się jej wracać do podejmowania decyzji i tego całego stresu.. potem jak zaczną invitro to nie będzie chciała latać żeby nic się nie stało..
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Hm..no okey..mozna zapytac tutaj a jak ie to do hotelu przedzownc tma powinni miec spokonie jakis pokoj.Bedzie trzeba tlyko zadzownic do pracy ze as nie ebdzie dluzje - no byli sami sobie szefami ale jednak pracownicy powinni wiedziec ze szefów nei ebdzie dluzej
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Myślę że byłby to dobry plan, żeby tu jeszcze trochę zostać.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego.
-Na prawdę dobrze się tutaj czuje.. I na chwilę przestałam myśleć o tym wszystkim..- powiedziała objęła go za szyjkę i pocałowała czule.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Wiem co czujesz..bo ja tez..jakby byl tu jakis inny swiat czy planeta - zasmial sie i cmoknal ja.
-Wiec tak..plan brzmi swietnie..Powiemy tlyko innym ze zostajemy i sie pozegnamy i zalawimy se pobyt...na ile?kilka dni?Tydzien? - zapytal
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Myślę, że możemy zostać do niedzieli, a w poniedziałek pójść już do pracy.. -powiedziała do niego i uśmiechnęła się słodko..
-Zaraz pójdę tutaj do recepcji i wszystko wypytam i ogarnę.. - powiedziała do niego. Ale w sumie zebrali się i poszli razem i ustalili, że zostają i w sumie okazało się, że Cillia i Ty też zostają na miesiąc tutaj..
-Jeju, mam nadzieje, że nie popsujemy im podróży poślubnej.. - powiedziała z rozbawieniem, jak wrócili do pokoju.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Oj..a ny czemu?Przeciez ne ebdziem z nimi chodzic wszedzie..i generlanie..z calym szacunkiem..mielismy tu zostac smai wiec..oni swoja droga my swoja..a jesli na siebie wpadniem to wiesz..pgoada sie cheile cz napije drinka i tyle - zasmial sie Ian.
-Wiec..skoro zostajemy..dja mi chwile na tel do pracownikow a potem mozm isc sobie gdzies..pomys gdzie - dodal.Cmoknal ja a potem zadzownil syzbko do warsztatu.powiedzial chlopakom co i jak no i juz byl wolny
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-No wiem przecież, ale wiesz.. tylko tak mówię.. mam nadzieję, że nie będzie niezręcznie.. - zaśmiała się, w końcu to Cillia, jego była xD
-Yhm, to ja do dziewczyn.. - powiedziała i pocałowała go i się rozeszli by podzwonić, a jak wróciła do pokoju to uśmiechnęła się do niego..
-To co? Szybki numerek i na plażę? - zapytała machając brwiami.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Eh...nie bedzie.Ja wiem ze nasze relacje sa..smieszne w sumie ale..chyba kazdy juz to przetrawil powiedzial.No tak Cillia to jego ex, jego friend a Ty to jego kuzyn wiec smiesznie xD
-Ooo szybkiego numerka sie zachcalo?A prosze pania bardzo..zawsze do udlug - zasmial sie Ian i pocalowal ja.A potem sie szbciutko wyrobierali.Chwila moment i lezala a lozku a on piescil chwile jezyczkiem jej cipke a sobie stawial reka
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Na pewno przetrawił.. no ale jednak.. - zaśmiała się i spojrzała na swojego męża..
Uwielbiała jak ją pieścił, ale.. To było nie fair..
-Wait.. Daj mi swojego fiuta.. - mruknęła i ustawili się w 69, więc ona się konkretnie zabrała za obciąganie, a on dalej strzelał jej minetkę.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

jemu nie rpzeszkadzalo.Lubil jej sprawiac przyemnosc.Ale piescili sie wiec oboje a jego fiut szybko stanal.Jej cipka tez byla mokra ale nie rpzestawal.Piescil, masowal i ssal jej lechtaczke, wsual w nia palce
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Szybko się zrobiła mokra i nakręcona, co jak co ten brak seksu sprawił, że teraz w mgnieniu oka się na niego nakręcała. Gdy i on był gotowy, to oderwała się od niego w końcu, po czym przesunęła się bliżej do jego chuja, splunęła na niego i wsunęła go w siebie z głośnym jękiem rozkoszy, zaczęła na nim galopować od razu dość konkretnym tempem.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Ach t ymoja suckzo.... - wydyszał Ian jak go zaczela ujezdzac.Rekami bladzil po jej idealnymcialku.Dotarl do je piersi i je sobie mietosil i bawil sie jej twardymi sutkami
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa i dalej mocno go ujeżdżała, po chwili pochyliła się w jego stronę i pocałowała ostro jego usta..
-Kocham Cię, mój ogierze.. - wydyszała i liznęła jego szyję, klatę..
Margot uwielbiała seks i jej przypadłość podcięła jej skrzydła w tej kwestii, ale teraz starała się o tym nie myśleć i dobrze się bawić z mężem podczas wakacji.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Oj tak..bo teraz po prostu sie sexili dla przyjenosci, zabawy nie z mysla o zajsciu w ciaze..wiec to troche ich wyluzowało.
Chwile pozowlil sobie by go tak ujezdzala i mogl na nia patrzec apotem rpozyciagnal ja mocniej do siebie, ugial nogi w kolanach i sam zaczal ja ostro posuwac od dotlu mocnotrzymajac za tylek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek dla gości 1”