Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Ja ciebie tez Mała - powiedzial juz nakręcony. Obrócił ją do siebie przodem, wyswobozil sie ze swoich spodni i bokserek całkiem, uniósł ją w gore i odsunawszy material z jej cipki nabil ja na swjego chuja.
-Oż kurwaa..... - westchnal.Oj tak..danwo tego nie czuł...byl nakrecony jak cholera.Wpil sie w je usta i trzymajac ja mocno poruszal biodrami
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Jęknęła głośno, czując go w końcu w sobie, boże jak ona tęskniła za tym uczuciem..
-Oooch, Ian.. - zadrżała cała i spojrzała w jego oczy. Pocałowała zaborczo jego usta i oplotła go mocno nogami w pasie, od razu zaczęła się na nim poruszać mocno i w jego rytmie, dyszała coraz głośniej i szybciej, jej ciało po prostu płonęło.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Oj tak... jemu też tego brakowało. Więc czuł że to będzie szybkie i dzikie..no ale cóż.. pomagał jej się na sobie poruszać stojąc pewnie na ziemi.ale w końcu czując że no co jął co długo tsk nie pociągnie to podszedł z jia do łóżka I na nie ja rzucił.obrocol ja do siebie tyłem i poczekał aż wypie swój sexy tylek po czym dostała klapsa i znów w nią wszedł stojąc przy łóżku.
-och takk.... bosko...achh...- trzymał ja mocno za biodra i wchodził po same jaja mocno
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Oooch - jęknęła głucho gdy wylądowała na łóżku, a potem już wypinała tyłek do niego i mocno sie zapierała o łóżko..
-Oooch, fuck me.. - jęczała nakręcona, jej ciało płonęło, głośno i szybko oddychała, czując jak jej dobrze..
-Fuck Ian! - krzyczała co chwilę, gdy tak mocno w nią wchodził, zaciskała wargi, czując jak jest coraz bliżej orgazmu.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Oj tak.. też to czul...on też był blisko.. więc nie przestawał.zjecjal reka na jej lechtaczke i mocno ja pocierał palcami bh miała dodatkowa przyjemnośc.
-dajesz Margot.... dojdzie dla mnie laleczko...och takk....!
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Te jego palce po prostu rozpaliły ją do granic możliwości!
-Fuckkkkk yeahhhhhh..- zawyła w końcu, dysząc głośno, czując jak mocno się na nim zaciska..
-Fuck, Ian.. - złapała się mocniej pościeli i pociągnęła ją, zagryzając wargę..
-Oooch, kochanie! - oddychała szybko i płytko.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Na to czekał... poczul jej cudowny mocny orgazm więc zabrał rękę.. złapał mocno za biodra i jessczs kulka solidnych mocnych pchniecno też jesknal przeciagle i glosno dochodząc i zalewając jej cipke mocno nasieniem

-omg.. och takk.ja pierdole... oddychał ciężko i mocno padając na łóżko obok niej.
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Padła na łóżko obok niego, równie głośno oddychając.. Chwilę się tam potrzebowała, żeby uspokoić, ale w końcu położyła się na bok i spojrzała na niego. Musnęła dłonią jego klatę, która szybko się unosiła i opadała i cmoknęła jego pierś..
-Brakowało nam tego.. - powiedziała z delikatnym uśmiechem.. Złapała jego dłoń i splotła paluszki razem.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

spojrzal na nia.-Yhm..i to bardzo - powiedzial Ian i sie przysunal i cmoknal ja czule.
-Pryznic i do spania czy juz nie masz sil i prysznic rano? - zapytal.Bo co za roznica ;p
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Odcmoknela go..
-Jesli o mnie chodzi to rano...- zaśmiała się i wtuliła w niego, nakryła ich pościelą..
-Nie mam siły.. ale jestem bardzo zadowolona.. - powiedziała wesoło. Przymknęła oczy.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Okey..tez mi to pasuje - objal ja, cmoknal n i w sumie byli tak padnieci ze zaraz posneli.W koncu juz bylo nad ranem
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Obudziła się koło południa, napiła sie wody i spojrzała na swojego męża z uśmiechem. Przejechała dłonią po jego boskiej klacie i zjechała aż na jego kutasa, chwilę go tak masowała. Cmoknęła jego szyjkę..
-Wstajesz na wspólny prysznic? - zapytała z uśmiechem, liznęła jego uszko.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Oj nie dalo sie tego nie poczuc.
-Yhm..wstaje..skoro mnie moja Pani budzi - powiedzial i sie przeciagnal a potem ja pocalowal dugo i namietnie.
-Bedzie mam nadziejej prysznic z dodatkiem - wiaomo z emowil o sexie.Niby chwile tam go reka macala ale z rana to mu szybko stanal
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Odwxajemnila jego pocalunek.
-Yhm, zdecydowanie z dodatkiem.. jakby miał być bez to bym sama poszła.. - powiedziała do niego z rozbawieniem.
Wstała z łóżka i pociągnęła go ze sobą do łazienki.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Weszli wiec do kabiny odkrecajac wode i zmoczyli sie.
-ZApowada sie koleujny cudowny dzien.. - powidzial do niej i objal ja w pasie i pocalowal bardo dlugo i namietnie.. wielka miloscia.
-Kocham cie zoneczko...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek dla gości 1”