Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Ian Chambers pisze: 02 kwie 2023, 08:13 Przyszli wiec do swojego pokoju.Ian odlozyl wlaizki.
-I jak tam?Lot cakiem przyjemy..zapowiada sie super impreza - usmiechnal sie.
podszedl do swojej zonki, objal ja w pasie i pocalowal czule
Uśmiechnęła się do niego, Odwzajemniła jego pocałunek, ale była dość wycofana ostatnimi czasy we wszystkich czułościach.. niby potrzebowała jego bliskości.. ale była źle nastawiona do seksu..
-Impreza będzie na pewno świetną.. widać jak wszystko ładnie przygotowane.. -.powiedziała miło, wyglądając przez okno.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Pewne ebdzie..widac na jakim ppziome.. - powiedzial Ian.
-W sumie nigdy na takiej imprezie..z tkaim rozmachem nie bylem - powiedzial.
-A ty Kochana..sprobuj sie w ten weekend dobrz ebawci...troski na bok..jeden weekend... - usmiechnal sie.CO jak co ale pewnie po wesleu jakw roca musili podjac decyzje co i jak na co sie piszą czy in vito czy zabieg od razu
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-No ja też nie, ale ja nie mam nawet takich dzianych znajomych...- powiedziała z rozbawieniem.
-Juz nie wspominając o eks dziewczynach...- zaśmiała się, kręcąc głową..
-Yhmm postaram się.. - dodała i pokiwała głową. - Kocham Cię. - uśmiechnęła się. Wtuliła się w niego na chwile..
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Noo ja kilku mam jak widac - zasmial sie ian.
-A weź..stare dzije..i ciesz ie.e.bo dzikei niej sie poznalismy i masz tka wspanialego emza jak ja - cmoknal ja.
-a ciebie tez..to co?Trzeba sie ogarnac troche i nie wiem..zwiedzic ta posiadlosc/Dowiedziec cie moze od innych jaki jest plan dnia i ogolnie tej calej imprezy?
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-No widać, widać.. - zaśmiała się lekko.
-W sumie racja.. powinnam jej postawić jakieś dobre wino za to...- powiedziała, cmoknęła jego usta.
-Yhm, idę.. - Mruknęła, tulac się w niego jeszcze raz mocno... chwilę jeszcze z nim tak stała, po czym poszła wziąć prysznic i się przebrała już chyba w kiecke na wesele xD
-I co sądzisz? - zapytała go, o to jak wygląda.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

No on załozył garniutur.Wiaodmo facet jak facet..nie zaskoczy niczym i czekal sobie na swoje zonkę.
-O wow! - az zamrugał i wstał.Podszedł do niej.
-Wygladasz zjawiskowo kochanie...mowie powaznie..i wiem z enie powinienem tak mowic ale dla mnie bedziesz piekniejsza niz panna mloda - no kurdee....szalal za nia a w tkaich kreacjach to sie az nie mogl na nia napatrzec jak sie tak umiala odstrzelic
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-O ile nie powiesz tego przy pannie młodej to ok..- powiedziała z uśmiechem, on potrafił jej poprawić humor i to bardzo. Pogładziła dłonią jego policzek..
-ty też wyglądasz bardzo przystojnie.. - uśmiechnęła się do niego. Cmoknęła jego usta czule .
-Na pewno lepiej niż pań mlody.. - zaśmiała się. Co jak co ale Ty się jej nie podobał, za to jej mąż. Ahhh. Boski był.
No i w końcu poszli na ogród.
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Po skończonej imprezce Margot z Ianem wrócili do ich sypialni..
-Kurde, ale impreza.. - powiedziała i uśmiechnęła się do męża, miała dużo pozytywnej energii w sobie.. Spojrzała w jego oczy i pocałowała jego usta czule.. Rozsupłała jego krawat..
-Chcesz.. ?- zapytała, wiadomo, co miała na myśli.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-A no..imprezka super - zgodzil sie z nia.Wiaodmo byli wypici ale nie by jakos ledwo stac czy cos xD
Odwzaemnil poclaunek a potem spojrzal na nia z usmiechem.
-Z Toba Kochanie zawsze..wiesz ot ym - powiedia i aj pocalowal, a calujac zczał pozbywac sie z nie sukienki
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Pomogła mi nieco z tą swoją sukienką i zaraz stanęła przed nim w bieliźnie, miała na sobie ładny pasujący komplet, bo mimo wszystko się cała ładnie ubrała..
Pocałowała Iana czule i pozbyła się jego marynarki i potem koszuli, przejechała dłońmi po jego nagiej klacie.
-Boski.. - mruknęła pod nosem.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Boska to jestes ty Kochana - powiedzial i odpiął jej stnaik a potem obrocil ja do siebie tylem opierajac klate nieco.odgarnal jej wlosy i zlozyl kilka pocalunków na jej ramieniu i szyjce..zdjal z niej stnaik i wjechal dlonmi na jej cudowne piersi sciskajac je i masujac, sprawiaac ze je sutki twardnialy
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Cholernie przyjemne było to co robił.. Mruknęła pod nosem czując jego dotyk na swoim ciele.. ostatnio bardzo unikała seksu z nim, więc teraz każdy bodziec odbierała jeszcze mocniej.. przymknęła oczy i zarzuciła mu dłoń na kark, gdy całował jej szyjkę. Jej ciało bardzo szybko na niego reagowało i już się nie mogła doczekać dalszej gry..
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Oj tak awno nie bylo sexu wiec zdecydowanie musial wkorzystac chwile.Zjechał reką po jej brzuchu i wsunal ja w jej majteczki masuac palcmai jej cipke.Calyc zas obsypywal poclaunkami jej szyjke i raiona..kark..a pote oocil sobie jej buźkę do siebie i wpil sie w jej usteczka namietnie.Jego chuj juz byl mocno twardy w spodniach
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Jęknęła cichutko czując jego dłoń na swojej cipce, Odwzajemniła jego pocałunek. Sięgnęła dłonią na jego krocze i zaczęła go masować przez spodnie a potem zszunela spodnie z tego tyłka, potem bokserki i wzięła go w dłoń, pieszcząc gł już intensywniej..
-Pragne Cię.. - Mruknęła coraz bardziej nakręcona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek dla gości 1”